שתף קטע נבחר

נבחרת החלומות של רמת אפעל החדשה

רמת אפעל נחשבה מאז ומתמיד לאחת השכונות היוקרתיות והאיכותית בבקעת אונו . פרויקט המגורים "רמת אפעל החדשה" של היזמים סלע בינוי ואיסתא נכסים, מציג שילוב נדיר וחד פעמי של חווית מגורים אורבנית יוקרתית באווירה פסטורלית ובמיקום הכי טוב שיש!

סיפור אהבה לדורות

רמת אפעל, השכונה הירוקה היא אחת מהשכונות המבוקשות ביותר בגוש דן בשל צבר יתרונות: קרבה לכביש 4 ונגישות מיידית למחלף בר אילן, סמיכות פנטסטית למוקדי תעסוקה של תל אביב, רמת גן ולמרכז הרפואי תל-השומר ואוניברסיטת בר אילן, סביבה באווירה כפרית עם שילוב של קהילתיות ייחודית ומערכת חינוך מצטיינת מהטובות במדינה, הזוכה תמיד לציון גבוה.

אלה שנולדו וגדלו ברמת אפעל מעידים כי לא יעזבו אותה לעולם ובוחרים בה למקום בו יקימו משפחה, ובמקביל, היא מהווה אבן שואבת למשפחות בעלות מעמד סוציו אקונומי גבוה, לרופאים ולצוותים הרפואיים הבכירים מהמרכז הרפואי תל- השומר ולסגל האקדמאי של אוניברסיטת בר אילן.

 

   (הדמיה: סלע איסתא)
(הדמיה: סלע איסתא)

עתיד קהילתי, חינוכי ותחבורתי מבטיח

היתרונות של רמת אפעל בתחום החינוך צפויים לקבל חיזוק משמעותי בקרוב, באמצעות בנייתה של קרית חינוך חדשה וייחודית בישראל. הקריה משתרעת על חטיבת קרקע עצומה, בת 16 אלף מ"ר, המחברת בין רמת אפעל ובין המרכז הרפואי שיבא, ותהווה מוקד עירוני משמעותי, המשלב חינוך, תרבות, קהילה ופנאי. המתחם יחולק לשני חלקים: הראשון יכלול מערך בתי ספר בו התלמידים ילמדו במתכונת אקדמאית חדשנית, והשני יכלול מערך תרבות, קהילה ופנאי ובו ואולמות תרבות. בין שני החלקים תחבר שדרה ירוקה ובה מתקני ואולמות ספורט, שבילי הליכה ושבילי אופניים.

ואלה לא הבשורות הטובות היחידות הנוגעות לרמת אפעל: הקו הסגול של הרכבת הקלה יחבר את השכונה המבוקשת ליהוד מונוסון במזרח, ועד לחוף הים ושכונת בבלי בתל אביב, עם שלוחה לאוניברסיטת בר אילן. הקו צפוי להיפתח בשנת 2026 והעבודות על התוואי נמצאות בעיצומן.

   (הדמיה: סלע איסתא)
(הדמיה: סלע איסתא)

חווית מגורים אורבנית בסביבה פסטורלית

היתרונות הנוכחיים והעתידיים של רמת אפעל, והאטרקטיביות שלה בקרב רוכשי הדירות, מקבלים ביטוי מובהק בפרויקט "רמת אפעל החדשה" מבית סלע בינוי ואיסתא נכסים, חברות הנדל"ן המובילות בישראל.

הפרויקט כולל עשרה בניינים בני 10-14 קומות, בתכנונו של משרד האדריכלים יסקי – מור – סיוון .

 

קולקציית פרימיום מוגבלת

הפרויקט כולל קולקציית פנטהאוזים ומיני פנטהאוזים שמגדירה מחדש מגורי יוקרה ומהווה למעשה וילות בשמיים.

הפנטהאוזים משתרעים על 170 מטרים במפלס אחד, עם מרפסת היקפית בשטח של 170 מטרים. כל אחד מהפנטהאוזים ניצב לבדו בקומה ועם שלושה כיווני נוף. תכנון הדירות והחלל החיצוני כולל שלושה מפתחים למרפסת בחלל האירוח הנדיב ועוד אחד מחדר השינה, ובכך מגדיר פונקציות שונות לחלל החיצוני, לרבות מטבח חיצוני, פינות ישיבה ואוכל ופינה אינטימית יותר, מחדר השינה.

קומות המיני פנטהאוזים כוללות שתי דירות בלבד בקומה, כאשר כל אחת מהן משתרעת על 170 מטרים עם מרפסת בגודל 91 מטרים, במפלס אחד.

מרפסות הענק פתוחות לנוף הירוק מחד ולקו השמיים של המטרופולין מאידך והופכות אותו לפריט עיצובי בחלל האירוח.

לצד התכנון והעיצוב המרהיבים, בנו היזמים מפרט פרימיום לכל אחת מהדירות, המעניק לרוכשים יד חופשית מלאה בעיצוב ומענה לכל הצרכים והרצונות שלהם.

 

  (הדמיה: סלע איסתא)
(הדמיה: סלע איסתא)

מחוברים לחיים הטובים

הפרויקט ממוקם בפאה הצפונית של רמת אפעל ומתחבר לקריית החינוך באמצעות מערך שבילים להולכי רגל ורוכבי אופניים. עם הקמת הקו הסגול, דיירי הפרויקט ייהנו מתחנת רכבת במרחק של כ- 300 מטרים, שתוביל אותם לכל נקודה בגוש דן.

מאז השקתו של הפרויקט בספטמבר 2019 נמכרו בו כל הדירות וכעת נותרו דירות הפנטהאוז והמיני פנטהאוז, המהוות את גולת הכותרת של הפרויקט.

תכנון הפרויקט כולל גם מחשבה מעמיקה ומפורטת על חווית המגורים של דייריו, המקבלת מענה בדמות שטחים ציבוריים מפוארים ופונקציונליים דוגמת חניון תת קרקעי, לובי מפואר ומעוצב, ושדרת חנויות בוטיק שישמשו לחנויות נוחות.

 

הביקוש עולה, המלאי יורד

אוהד דנוס – מומחה לנדל"ן ונשיא לשכת שמאי המקרקעין היוצא, אומר בהקשר זה: "רמת אפעל נהנתה מאז ומעולם מביקוש יתר. הקו הסגול וקריית החינוך מעניקים לשכונה שני יתרונות מהותיים, המגבירים לאין ערוך את האטרקטיביות שלה.

שני אלה מעלים משמעותי את האטרקטיביות של השכונה ומושכים אליה אוכלוסיות חזקות ומבוססות מהאזור, שעד כה בחרו במגורים בתוך הגוש האורבני אבל מעדיפות את האווירה הפסטורלית והנוף הירוק בשכונה.

למרות האטרקטיביות ההולכת וגוברת, היצע הדירות בשכונה יעמוד על כנו בשנים הקרובות, שכן אין עתודות קרקע בשכונה, מלבד פרויקט "רמת אפעל החדשה" ההולך ונבנה בימים אלה. לכן, סביר מאוד להניח כי המחירים בשכונה יעלו באופן משמעותי בחמש השנים הקרובות,

צמצום ההיצע מחד, והגברת האטרקטיביות מאידך, ייצרו עליות מחירים משמעותיות בטווח של השנים הקרובות במתחם".

  (הדמיה: סלע איסתא)
(הדמיה: סלע איסתא)

קריאה אחרונה לרכישה ברמת אפעל

שחף ליבוביץ – מנהל המכירות של חברת סלע בינוי מספר: כי "מאז השקת הפרויקט, זכינו להתעניינות שיא בקרב שלושה קהלי יעד מוגדרים: הראשון הוא זוגות בוגרים מרמת אפעל ורמת חן, המבקשים לוותר על הבית הפרטי תמורת חווית מגורים בפרויקט יוקרתי ומפנק, ועדיין ליהנות מהסביבה הפסטורלית האהובה והמוכרת.

השני הוא סגל הרופאים משיבא, שמכירים ביתרון העצום הכרוך במגורים בצמוד למקום העבודה, מבלי לוותר על סגנון החיים העירוני.

ואיתם משפחות צעירות וחזקות הרוצות להתגורר בלב גוש דן, ליהנות ממסגרת חינוכית מעולה עבור ילדיהם, וכל זאת באווירה הכפרית והאינטימית של רמת אפעל.

עבור אלה, הפנטהאוזים והמיני פנטהאוזים יוצרים חווית מגורים של וילה באוויר, סביבה עירונית המעניקה להם את כל השירותים שהם רוצים וצריכים, וקהילה חזקה עם נוף ירוק".

 

איכות תכנונית עם פוטנציאל תשואה חסר תקדים

רמת אפעל החדשה היא פרויקט המגורים היחיד המוקם בשכונת רמת אפעל, למול כפר אזר, ונכון להיום אין עתודות קרקע לבנייה רוויה באזור. סביבתו של הפרויקט, הכוללת את כפר אזר, המרכז הרפואי שיבא, והשכונה האמורה, אינן מאפשרות למעשה בנייה נוספת בטווח הנראה לעין. "כתמיד, אנו בסלע בינוי ובאיסתא נכסים שואפים לייצר תמהיל מושלם בנדל"ן עבור לקוחותינו: פרויקטים מעולים, המצטיינים במיקום, איכות תכנונית וסטנדרט בנייה מושלם, המגלמים הזדמנות מעולה להשקעה סולידית בעלת פוטנציאל תשואה חסר תקדים. הפרויקט שלנו ברמת אפעל, משלב איכות תכנון ובנייה, מיקום באחת השכונות המבוקשות בארץ שעתידה לפניה, והזדמנות חסרת תקדים להשאת ערך בשל האופי התכנוני באזור. כבר היום נותרו דירות אחרונות ואנו נמצאים במשא ומתן לחלק גדול מתוך הדירות שנותרו, ואני מאמין כי נסיים את שיווקו עד תום 2020".

 

לפרטים נוספים  

 


פורסם לראשונה 21/05/2020 15:02

 

מומלצים