שתף קטע נבחר

מכל הלב: הזוגיות המושלמת למזל תאומים

בימים אלה בהם חוגגים בני ובנות מזל תאומים את יום הולדתם וזה בדיוק הזמן המתאים לבדוק מי הם המזלות המושלמים עבורם למערכת יחסים מוצלחת. צילה שיר אל מסבירה מי מתאים, מי למה ומדוע

 (צילום: shutterstock) (צילום: shutterstock)
(צילום: shutterstock)

אלו מכם שנולדו במזלות האוויר: מאזניים ודלי, מוזמנים לקרוא את הכתוב ולהקיש את הנאמר ביחס לעצמם.

 

מזל תאומים והתאמתו לשאר המזלות האסטרולוגיים: 

מזל תאומים עם מזל תאומים – קשר מעניין סוחף ודינאמי. כל הזמן תרצו להיות בתנועה. לא יהיה לכם רגע משעמם. ייתכן שמרוב מרוץ ולפעמים אחרי הזנב של עצמכם, תעייפו את עצמכם. מומלץ לכם לנסות ולהיות יותר מתונים.

 

מזל תאומים עם מזל סרטן – הצרכים הבסיסיים של כל אחד מכם שונים לחלוטין ואולם במידה ולא תצליחו להתחבר, הסיבה היא שמים ואוויר לא קשורים זה לזה. האוויר זקוק לחופש ואילו המים מחפש את היחד המוחלט. קשה קשה.

 

מזל תאומים עם מזל אריה – יש להם יכולת להפרות האחד את השני. התאומים הקליל והאוורירי יגרום למזל אריה להרגיש חי ודינאמי ויעזור לו לממש את הצרכים האמיתיים שלו. שניהם ביחד ייהנו משיתוף פעולה מוצלח.

 

מזל תאומים עם מזל בתולה – שני מזלות אלו ייהנו ממגוון חידודי לשון ואולם לאחר סיעור מוחות מרהיב תתחילו להתנגח בכל הכרוך לצרכים הבסיסיים שלכם לחיים. התאומים ירצה לרוץ והבתולה תעכב אותו. מומלץ רק כחברות.

 

מזל תאומים עם מזל מאזניים – שילוב שני מזלות אלו יכול להניב זוגיות טובה ומוצלחת בגלל צרכי חיים זהים. המאזניים לא יזדעזע מהקצב של מזל תאומים, אלא ישתף איתו פעולה. ביחד יוכלו שני מזלות אלו ליהנות ממנעמי החיים.

 

מזל תאומים עם מזל עקרב – שילוב שני מזלות אלו יוצר קשר מעניין ואטרקטיבי בגלל המשיכה העזה ההדדית. העקרב זקוק לקלילות של התאומים ואילו התאומים זקוק לעומק של העקרב. צריך הרבה סבלנות בקשר מסוג זה.

 

מזל תאומים עם מזל קשת – זהו אחד הקשרים הטובים והמפרים ביותר של שני מזלות אלו. ביחד תוכלו ליהנות מספונטאניות כשאף צד לא מבקר ושופט את הצד השני וגם אם קורה דבר שכזה, הרי שלא נשארים משקעים. מומלץ.

 

מזל תאומים עם מזל גדי – קשר כזה כמעט לא אפשרי בגלל הצרכים השונים של המזלות. הגדי זקוק ליציבות וחסר ספונטאניות ואילו התאומים ירגיש שהוא חנוק לחלוטין בקשר הזה. מומלץ לאלו שלא חושבים שמגיע להם ליהנות.

 

מזל תאומים עם מזל דלי – זהו קשר מומלץ במידה וחשובה לכם נתינת מרחב המחיה ההדדי. ואולם מה שיהיה חסר בקשר הזה , זהו היכולת להוציא רגש ועד מהרה תרגישו שבקשר זה אתם פועלים כמו רובוטים וחסר לכם אינטימיות.

 

מזל תאומים עם מזל דגים – זהו קשר שנועד כמעט מראש לכישלון. הדגים ירצה כל הזמן שוב ושוב אישורים לכך שהוא נאהב ואילו התאומים יחשוב שהדגים הינו נודניק זולל אנרגיה. חבל לכם מראש להתאמץ על בנית הקשר.

 

מזל תאומים עם מזל טלה – זהו זיווג חמים, אנרגטי וקופצני שבו ייהנו גם כל האנשים הקשורים לשני מזלות אלו. הצרכים הבסיסיים והקצב שלכם לחיים זהה. זהו זיווג מצוין ובמיוחד לאוהבי האקסטרים שביניכם.

 

מזל תאומים עם מזל שור – זהו "יחד" די בעייתי, כיוון שהצרכים ההדדיים שלכם כל כך שונים זה מזה. השור פועל באיטיות ועובדה זו תגרום לתאומים לאבד את סבלנותו שממילא קצרה. זהו קשר שיגרום לכם לתחושת קורבן.

 

• להזכירכם, ההתאמות הינן כלליות

• כדי לבדוק התאמה מומלץ להכין מפה אישית.

 

צילה שיר אל , אסטרולוגית ויועצת משפחתית

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: shutterstock
אהבה לתאומים
צילום: shutterstock
צילה שיר אל
מומלצים