שתף קטע נבחר

צילום: אוהד צויגנברג

שובל הפגינה למען נתניהו: "זו המתנה לבת מצווה"

שעות אחרי שחגגה בכיתה, הגיעה שובל פורת בת ה-12 לבית המשפט המחוזי. "המשאלה היחידה שלי היא שיעזבו את ביבי, הוא לא צריך לחיות ככה", אמרה ל-ynet, כשאמה לצדה. נתניהו פרסם סרטון תגובה: "איזו חמודה, איזו חכמה. אני מאוד מתרגש"

 

 

 

ילדת בת המצווה שריגשה את ראש הממשלה, ביום פתיחת משפטו: בין התומכים בראש הממשלה בנימין נתניהו שהגיעו אל מחוץ לבית המשפט המחוזי בירושלים הייתה גם שובל פורת, בת 12 מהר אדר. ל-ynet אמרה, כשאמה לצדה, כי הגיעה להפגנה שעות לאחר שחגגה בכיתה עם החברות בת מצווה. "המשאלה היחידה שלי היא שיעזבו את ביבי", אמרה בצהריים (יום א'). צפו בדבריה, ובסרטון התודה של נתניהו.

 

"הלוואי שהייתי יכול ללחוץ את היד של כל אחד ואחד מכם, ובמיוחד אני רוצה לחבק את הילדה שובל פורת", אמר נתניהו לתומכיו, בסרטון שפרסם הערב. "אסור לי בקורונה, אבל הייתי רוצה לחבק את הילדה שובל פורת שבאה לחגוג את הבת מצווה שלה 'ולחזק את ביבי', כמו שהיא אמרה. איזו חמודה, ואיזו ילדה חכמה. אני מאוד מאוד מתרגש ואני מתכוון להזמין אותה לכאן, כי גם המשפחה שלי נורא נורא התרגשה".

 

 
שובל פורת מחוץ לבית המשפט המחוזי בירושלים (צילום: גיל יוחנן)
שובל פורת עם הזר בהפגנה(צילום: גיל יוחנן)

במהלך ההפגנה אמרה הילדה שובל: "בבית לימדו אותי קודם כל עקרונות, וגם אם לפעמים זה אומר ללכת נגד הזרם. לימדו אותי לעזור לאנשים, ומה שעושים לו פה זה לא עזרה, זו השפלה, זה גועל נפש. אני לא הייתי רוצה שיעשו לי ככה".

 

לדבריה, נתניהו "זכאי וחף מפשע. על מה אתם רוצים להכניס אותו לכלא? הוא בנה את המדינה, אם לא הוא איפה היינו? לפני כמה שנים הוא היה באו"ם והכין תרשים של הפצצה האיראנית, אנשים וצחקו עליו, ואז הוא לקח מאיראן את כל הקלסרים. הוא הציל אותנו".

 

היא סיפרה כי לפני שהגיעה להפגנה "חגגתי היום בכיתה ואתמול חגגתי בבית עם החברות, ואני מרגישה שבשלושת הימים האחרונים התבגרתי ושאותי אי אפשר להשתיק. התבגרתי והבנתי הוא צודק ושאני צריכה לעמוד על שלי. אני מרגישה שמחה שאני יכולה לצעוד פה ושמראיינים אותי וגם סוף סוף ישמעו דעה ימנית טובה ותומכת שכן רוצה לעזור ולתמוך. זו המתנה שבחרתי לבת מצווה שלי. הרגשתי שעושים עליו עליהום. אנחנו עם אחד וחצי מאיתנו עושים עליהום על ביבי. הוא לא צריך לחיות ככה, זה לא פייר".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: גיל יוחנן
שובל פורת
צילום: גיל יוחנן
מומלצים