שתף קטע נבחר

במיקום הכי אסטרטגי בגוש דן, O Park אור יהודה הוא פארק העסקים, המסחר והבילויים של העתיד

השינויים בהרגלי החיים, העבודה והפנאי בעידן של היום, הובילו לכך שגוש דן צמא למתחמי תעסוקה, מסחר ופנאי. O PARK -ֹ פארק התעסוקה הייחודי באור יהודה הנמצא במיקום אסטרטגי בסמוך לת"א ולנתב"ג, מציע יתרונות רבים לחברות, עסקים ותושבי הסביבה. כיצד ייהנו העובדים מנוף ירוק מכל חלון? ואילו חברות צפויות להצטרף לפארק החדש?

סביבת העבודה, המסחר והבילוי עברה שינויים רבים בשנים האחרונות. מאזורי תעשייה מאובקים בהם בנייני משרדים מיושנים שמורידים את מורל העובדים ומובילים לדעיכה מוחלטת בסוף יום העבודה, למתחמים המציעים תמהיל בריא המשלב סביבת עבודה חדשנית, מסחר באיכות גבוהה ואפשרויות מגוונות של בילוי ופנאי. אחת הדוגמאות העתידיות הבולטות של מתחם משולב שכזה היא O Park אור יהודה, פארק תעסוקה - מסחר - בילוי בשטח של מיליון מ"ר אשר צפוי להיבנות במיקום הכי אסטרטגי בגוש דן - בין תל אביב לנתב"ג, בסמוך לצירי תחבורה ראשיים המאפשרים נגישות נוחה לכל ערי האזור.

 

איך יראה פארק התעסוקה החדש אשר תוכנן בצורה חכמה, ירוקה ועתידנית ומה הופך את O Park לאחד ממוקדי המשיכה המרכזיים עבור חברות ועסקים מכל רחבי הארץ?

 

  (הדמייה: בר אוריין אדריכלים)
(הדמייה: בר אוריין אדריכלים)

המיקום הכי אסטרטגי בגוש דן - נגישות לנתב"ג, ת"א ותחבורה ציבורית

 

אחד היתרונות המשמעותיים ביותר של O Park הוא המיקום הנוח שלו בלב גוש דן, עם נגישות נוחה לתל אביב מצד אחד, וסמיכות לנמל התעופה מצד שני.

 

O Park צמוד לצירי התחבורה המרכזיים של מדינת ישראל, כגון כביש 1 וכביש 6, מה שמבטיח נגישות נוחה עבור העובדים והמבקרים. בנוסף, הפארק יתחבר לקו הסגול של הרכבת הקלה ולרשת המטרו העתידית.

  (הדמייה: בר אוריין אדריכלים)
(הדמייה: בר אוריין אדריכלים)

מצדו האחד של הפארק, תל אביב נמצאת במרחק מספר דקות נסיעה בלבד. מצדו השני, נמל התעופה הצפוי למשוך לפארק חברות עם זיקה לסחר בינלאומי.

 

גם בתוך המתחם עצמו, פתרונות תחבורה וחנייה מתקדמים המבטיחים לעובדים ולמבקרים את כלל יתרונות גוש דן, מבלי לסבול מהעומס, הצפיפות והפקקים המתסכלים.

 

אין ספק שמדובר במיקום עם פוטנציאל אדיר. הנגישות התחבורתית לצד התכנון הייחודי צפויים למשוך אל הפארק חברות צומחות המתחשבות בסביבת העבודה שהן מציעות לעובדיהן. הקרבה לנתב"ג מהווה יתרון עצום מבחינה עסקית ולוגיסטית. השכונות העתידות להיבנות בסמוך לפארק, צפויות למשוך אוכלוסיות חזקות לאזור ויהוו יתרון נוסף וכוח אדם פוטנציאלי לפארק התעסוקה.

 

  (הדמייה: בר אוריין אדריכלים)
(הדמייה: בר אוריין אדריכלים)

נוף ירוק מכל חלון - O Park נבנה בצמוד לפארק השני בגודלו בגוש דן

לאורך מתחם O-Park כולו יוקם פארק ענק המשתרע על שטח של למעלה מ-600 דונם בסמוך לנחל איילון, אשר יהווה מרכז בילוי, פעילות ותרבות לתושבי הסביבה. כאשר יושק, הפארק יהיה השני בגודלו בגוש דן.

 

במרחב הפתוח והמתפתל לאורכו של הנחל, יכלול הפארק פסיפס של שטחים פתוחים, שדות חקלאיים, חורשות, תעלות ואפיקי נחלים. התכנון החכם של O-Park בנוי כך שכמעט כל חלון בבנייני הפארק ישקיף לנוף ירוק ומרגיע - יתרון משמעותי בסביבת העבודה האינטנסיבית של ימינו.

 

סביבת עבודה, מסחר ובילוי של המאה ה-21 - תכנון מתקדם המבטיח חוויה חדשנית

 התכנון הכולל של הפארק נעשה בעבודה משותפת עם האדריכל עטור הפרסים גידי בר אוריין, עם חלוקה למתחמים ייעודיים ובניית תמהיל שימושים מגוון.

 

לכן, אזורי התעסוקה ב-O Park יהיו מחולקים למתחמים על פי אופי החברות, ועם עיצוב המתאים לאופי העבודה שלהן: אזור חברות סטארט-אפ, מתחם עבודה משותף, אזור ייעודי לחברות גרין-טק ועוד.

  (הדמייה: בר אוריין אדריכלים)
(הדמייה: בר אוריין אדריכלים)

התכנון החכם והמיקום האסטרטגי צפוי למשוך ל-O-Park חברות היי-טק וביו-טק מובילות, חברות ממשלתיות, חברות פיננסיות, בנקים ועוד. לצד אזורי התעסוקה המתקדמים, עסקי מלונאות, מתחמי תרבות, תערוכות אמנות ומוזיאון, אזורי הסעדה, שוק אוכל, בתי קפה, בית קולנוע ואמפי-תיאטרון.

 

בהתאם למגמה העולמית, ומתוך רצון להעניק לעובדים ולמבקרים ב-O-Park חוויה מודרנית, חדשנית וידידותית לסביבה, ההתניידות בין המתחמים תהיה באופניים, סגווי ושאטלים פנימיים. חלקים שלמים במתחם יהיו סגורים לכניסת רכב פרטי, כל אלה יבטיחו סביבת עבודה ירוקה, שקטה ונקייה עבור העובדים והמבקרים.

 

חלק בלתי נפרד מהתנופה והצמיחה של אור יהודה, המרכז של המרכז

הקמתו של O Park היא חלק מתנופה אדירה המתרחשת באור יהודה בתקופה הנוכחית בהובלת ראש העיר, ליאת שוחט. רק לאחרונה נבחרה העיר במקום השני ברשימת יעדי הנדל"ן המבטיחים לעשור הקרוב על ידי התכנית 'שווה כסף' של ערוץ 13. אחרי שנים שהייתה מתחת לרדאר, אור יהודה צומחת, מתפתחת ומתחדשת בכל התחומים: קולינרית, תרבותית ותשתיתית, מה שהוביל לביקוש גדול לדירות ונדל"ן בעיר.

 

  (צילום: עיריית אור יהודה)
(צילום: עיריית אור יהודה)

ב-2017 חתמה העירייה על הסכם גג מול המדינה, אשר כולל גם את הקמת הפארק ושכונות חדשות בשטח השיפוט של העיר, ומבטיח השקעה בפיתוח העיר כולה. O Park הוא גולת הכותרת של הסכם הגג, עם מיליון מ"ר של תעסוקה ומסחר, שיהווה עוגן כלכלי משמעותי בעיר. כל אלו הופכים את אור יהודה להזדמנות כלכלית ויעד נדל"ן אטרקטיבי, במיקום גיאוגרפי חסר מתחרים.

 

"הקמת O Park היא חלק מהסכם גג עליו חתמה עיריית אור יהודה לפני 3 שנים", אומר מנכ"ל מנהלת הסכם הגג, גלעד אורן. "הסכם הגג מבטיח את התקציבים הנדרשים להקמת תשתיות מצד העירייה והממשלה, ומניח את היסודות לצמיחה ושגשוג של החברות, העסקים והארגונים שיפעלו ב-O Park לאחר השקתו. כחלק מההסכם, ישולבו בפארק אזורי מסחר, בתי קולנוע, אומנות, אזורי בילוי וכו', לרווחת העובדים ותושבי האזור. אנחנו נמצאים בעיצומו של הליך התכנון והבינוי, ומקבלים פניות מעשרות חברות, מוסדות וארגונים ממגוון סוגים, אשר רוצים לקחת חלק מהתמהיל האיכותי של O Park".

 

לפרטים נוספים

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים