שתף קטע נבחר

החרדים התקהלו, החילונים התקהלו. את מי שונאים יותר?

כאילו כל גל שנאת החרדים ששטף אותנו בחודשיים האחרונים, היה רק בגלל אכפתיות על שמירת הנחיות הבריאות. כאילו היה הבדל בין החרדים בבני ברק לאחיהם התל-אביבים שיצאו לחופי הים. מזרחים, חרדים, אתיופים - אם אתם לא שייכים לשבט הנכון, תתרגלו. ישנאו אתכם

 

"החרדים ממאה שערים שחגגו בל"ג בעומר הם מפיצי מחלות". "בגללם יהיה לנו גל קורונה שני וכולנו נצטרך שוב להסתגר בבתים". "ממש נורא איך שהם מפרים את הנחיות משרד הבריאות שלא להתקהל".

 

<< הכול על העולם היהודי - בפייסבוק של ערוץ היהדות . היכנסו >>

 

התל-אביבים, לעומת זאת, סתם "יצאו להפגין למען התרבות" ו"לא הצליחו להתאפק". ההפגנה שלהם פשוט הפכה למופע. הם פרצו ספונטנית בריקודי שמחה ואי אפשר היה אפשר לעצור את זה. כמה רומנטי.

 

התקהלות ל
התקהלות ל"ג בעומר במאה שערים

 

ספרו לנו עוד על סיקור אובייקטיבי, נטול דעות קדומות. ספרו לנו עוד על דאגה כנה לשלום הציבור, כאילו כל גל שנאת החרדים ששטף אותנו בחודשיים האחרונים, היה רק בגלל אכפתיות על שמירת הנחיות הבריאות. כאילו היה הבדל בין החרדים בבני ברק לאחיהם התל-אביבים שיצאו לחופי הים, וכעת תל אביב היא זו שכמעט מסומנת כ"עיר אדומה". 

 

אז שוב מסתבר שבמדינת ישראל מותר לשנוא. שנאה היא תמיד ברירת המחדל לכל משבר ולכל מצוקה. מזרחים, חרדים, אתיופים - אם אתם לא שייכים לשבט הנכון, תתרגלו. ישנאו אתכם.

 

Tel Aviv beach was packed Tuesday  ()
מצאו את ההבדלים

 

קיראו עוד בערוץ היהדות:

 

הכותב הוא פובליציסט ופרסומאי חרדי

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים