שתף קטע נבחר

אישום: רצח את רופא השיניים בגלל ויכוח על הקורונה

הספר סרגיי יפימוב מואשם שדקר את גרגורי גריגורייב בבת ים משום שהקניט אותו יומיים קודם לכן. בחקירתו הוא לא הביע חרטה: "הייתי הורג אותו שוב"

 

 

 

ויכוח על מגפת הקורונה הוביל לדקירה הקטלנית בבת ים: הבוקר (יום ד') הוגש כתב אישום נגד הספר סרגיי יפימוב (57) בגין רצח רופא השיניים גרגורי גריגורייב (64) ברחוב בלפור בעיר לפני כשבועיים וחצי.

 

יפימוב הועסק במספרה הסמוכה למרפאת השיניים שבה עבד גריגורייב ובין השניים הייתה היכרות רבת שנים. על פי כתב האישום, שהוגש לבית המשפט המחוזי בתל אביב על ידי עו"ד מיטל מור מפרקליטות מחוז תל אביב, ב-8 במאי התפתח ביניהם עימות מילולי בעניין המגפה שכלל כינויי גנאי.

 

יומיים לאחר מכן, נטען, הצטייד יפימוב בסכין, הגיע אל המספרה, התקשר אל גריגורייב והורה לו להגיע. כאן שוב התפתח ביניהם עימות, ובמהלכו שלף הנאשם את הסכין ודקר את גריגורייב פעם אחת בחזהו.

הנרצח, גרגורי גריגורייב והחשוד ברצח, סרגיי יפימוב  (צילום: יריב כץ)
מימין: הקורבן גרגורי גריגורייב. משמאל: הנאשם סרגיי יפימוב(צילום: יריב כץ)

 

 

איגור יוטקין שחר חצרוני ()
עורכי הדין שחר חצרוני ואיגור יוטקין

עוד בטרם ידע שהקורבן מת מפצעיו בבית החולים, הסגיר יפימוב את עצמו למשטרה ואמר בחקירה הראשונית: "אני לא רוצה לראות אותו חי, ואם הוא מת אני מבסוט".

 

הוא טען שדקר את גריגורייב בשל כינויי הגנאי שבהם השתמש המנוח, ואישר שהצטייד בסכין מבעוד מועד כי רצה להרוג אותו. הוא הדגיש שאינו מצטער על מעשיו, והוסיף: "אם היה אפשר עוד פעם - הייתי עוד פעם הורג אותו". 

 

התובעת עורכת הדין מיטל מור אמרה כי "הנאשם החליט לרצוח את המנוח על רקע ויכוח שפרץ ביניהם יומיים קודם לכן, במהלכו כינה המנוח את הנאשם בכינויי גנאי. הנאשם הצטייד מבעוד מועד בסכין, הורה למנוח להגיע למקום, דקר אותו בליבו והותיר אותו מדמם".

 

עורכי הדין איגור יוטקין ושחר חצרוני ממשרד נוי סננס שפרלינג וחצרוני, שמייצגים את הנאשם, מסרו: "מקריאת כתב האישום נראה כי המשטרה לא הייתה מודעת לנתונים נוספים שיש בהם כדי להשפיע על נסיבות האירוע לזכותו של הנאשם. במהלך המשפט נחשוף אותם".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: יריב כץ
הקורבן גריגורי גריגורייב (מימין) והנאשם סרגיי יפימוב
צילום: יריב כץ
מומלצים