שתף קטע נבחר

מה ומי במיאמי

"קול ששון וקול שמחה" – קול חתן וקול כלה"

חתונתם של בני הזוג,איש העסקים המצליח, עו"ד אלון אלכסנדר,עם בחירת לבו הדוגמנית הישראלית-הבינלאומית המוכרת, שני זיגרוןבת ה-24, הייתה אמורה להתקיים ברוב פאר והדר, באולם 'חוות רונית' המפואר, בהשתתפות כשבע מאות מוזמנים מהארץ ומרחבי העולם.אולם מגפת הקורונה גרמה לביטולן או לדחייתן של חתונות רבות, ביניהן חתונתם של בני הזוג היפים.

 

כשמגפת הקורונה פרצה,היא תפסה את הדוגמנית ובן זוגה בשיא ההכנות, טרפה להם את כל הקלפים והםנאלצו לשנות את כל התוכניות, להתאים את עצמם לרוח התקופה, ולערוך חתונה אינטימית ומצומצמתבבית הוריו של החתן במיאמי, על פי צו השעה, וההנחיות האוסרות על קיום אירועים גדולים.

 

שני ואלון, המאמינים כי אסור לדחות או לשנות מועד חתונה, התארגנו תוך שלושה שבועות והפיקואת חתונתם, שהתקיימה בתאריך המקורי,בסיוע ההורים והאחים. ארבעים ושמונה מוזמנים, שכללו בני משפחה ומספר חברים קרובים ביותר, הגיעו ביום שני שחלף לחווילתם המפוארת של הורי החתן, אנשי העסקים, אורלי ושלומי אלכסנדר. הבית לבש חג ועוטר בצורה מרהיבה. חופת פרחים וצמחים צבעונית הוצבה על שפת הבריכה, ואת טקס הקידושין ערך הרב ליפסקר.

 

כדגכד ()
שני ואלון אלכסנדר – חתונה בצל הקורונה. (צילום:קרלוס צ'אטה)

 

את בני הזוג הוביל בשירה מרגשת החזן-פייטן עמרם אדר, את שבע הברכות קראו בזה אחר זה אחי החתן ובני משפחה.מרגשת במיוחד היתה ברכתו של הסבא-החזן, אברהם אלכסנדר, שהגיע במיוחד מבית האבות כדי לכבד את הזוג, על אף שהוא נאלץ להיכנס לאחר מכן לשבועיים בידוד. בלטה בהעדרה משפחת הכלה, משפחת זיגרון, שנאלצה להישאר בישראל וצפתה בשידור ישיר בטקס דרך המרשתת, כמו מאות אחרים שצפו בחתונה המיוחדת מרחבי העולם. מספר דקות לאחר שבירת הכוס, התפנתה שני, הכלה הטריה, לשיחת וידאו נרגשת ומלאת דמעות עם הוריה בישראל.

 

על אף החתונה האינטימית, לא ויתרה המשפחה על דקורציה מושלמת, תפריט עשיר מבית היוצר של 'אקזקיוטיב קייטרינג' וריקודים לצלילי התקליטן 'אפי סמבה',עד השעות הקטנות של הלילה ברחבת ריקודים מקורה באוהל. בין לבין הוקרנו על מסך ענק ברכות וידאו מידוענים וסלבס מישראל כמו: עומר אדם, רמי קליינשטיין, עינת שרוף, אברהם טל, חבריהם של הזוג הטרי.לקראת סיום התפנו הכלה והחתן לטקס חיתוך העוגה המהודרת מבית היוצר של 'גלרי אוף קייק', שעוטרה בכשרון רב על ידי סמדר כצמן, בפרחים אכילים, שהובאו מישראל במיוחד. מרוצים מהתוצאות, סיכמה הכלה הטריה: "אין ספק שזה לא היה מה שתכננו מראש, אבל היה ערב קסום, מרגש ומיוחד שאני לא אשכח בחיים".

 

כדגכד ()
נשבעים אמונים מתחת לחופה. (צילום:קרלוס צ'אטה)

 

למרות שהחתונה התקיימה במתכונת שונה, הרחק מאור הזרקורים,לא ויתרה שני הדוגמנית על החלום שלה להיראות כלה אופנתית וזוהרת. היא לבשה שמלת כלה קוטור, בעיצוב אישי של המעצבת הישראלית המצליחה בעולם, גליה להב.

 

הדוגמנית הישראלית המצליחה שני זיגרון-אלכסנדר, חיה על קו ניו יורק - מיאמי והיא מיוצגת בסוכנות "אלינור שחר" ובארצות הברית באחת הסוכנויות הנחשבות בעולם - "עלית ניו יורק". שניהינה גם הפרזנטורית של חברת הקוסמטיקה הבינלאומית 'אסתי לאודר'.

 

הקורונה, קטעה גם את לוח עבודת הדוגמנות העמוס של שני."מאז שעברתי לגור בניו יורק לפני ארבע שנים, החיים שלי נמצאים על קו אירופה - ארצות הברית, וכוללות בין חמש לשש טיסות כל חודש, לצילומים בעולם, בהם עבודה קבועה עם מותג האופנה השוודי H&M ואסתי לאודר. בנוסף, לפני עצירת הטיסות בגלל הקורונה, נבחרתי להצטלם למגזין 'ספורטס אילוסטרייטד' העולמי. זה היה חלום שהתגשם שיכול היה להקפיץ לי את הקריירה למימדים חדשים, אך לצערי,כרגע הצילומים נדחו לתאריך לא ידוע.

 

בן זוגה, איש העסקים המצליח,עו"ד אלון אלכסנדר, שהינו שותף בחברת האבטחה המשפחתית המצליחה, "קנט סקיוריטי", חולק את זמנו בין משרדי החברה ברחבי ארה"ב, וטס במטוסיהם הפרטיים של לקוחותיו על פני היבשת.

 

המדור שולח ברכת מזל טוב.

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
חתונה בצל הקורונה. השבוע במיאמי
מומלצים