שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  בזאפה משיקים לוח הופעות חדש - ומה עם הכסף של רוכשי הכרטיסים?

  בזמן שרוכשי הכרטיסים להופעות שבוטלו עדיין ממתינים ממנה לתשובות, קבוצת זאפה הכריזה על חידוש לוח ההופעות החל מה-24 ביוני. מהקבוצה נמסר: "שרות הלקוחות שוחח אישית עם למעלה משבעים אחוז מרוכשי הכרטיסים, ובימים הקרובים יגיעו לכולם". האופציות העומדות בפני הלקוחות: החזר כספי או זיכוי למופע אחר

  כשברקע רוכשי הכרטיסים להופעות שבוטלו בגלל משבר הקורונה עדיין ממתינים לתשובות - קבוצת זאפה הכריזה על חידוש לוח ההופעות החל מה-24 ביוני.

   

  הקבוצה הודיעה כי כלל האולמות ברחבי הארץ יחזרו לפעילות, ביניהם: חיפה, תל אביב, הרצליה, ירושלים, חיפה וגם אמפי שוני - שהוכשר במיוחד על מנת לעמוד בקריטריונים של משרד התרבות. המופע הראשון יתקיים בהשקת המועדון החדש בבאר שבע, שבו יופיע אביב גפן.

   

  אביב גפן בעצרת לזכר יצחק רבין (צילום: מוטי קמחי)
  אביב גפן(צילום: מוטי קמחי)

  לצד הפתיחה המחודשת, ל-ynet הגיעו פניות מרוכשי כרטיסים להופעות שמועדן עבר, וטרם נוצר עימם קשר מהזאפה על מנת לקבל החזר כספי או לחלופין לקבל זיכוי למופע אחר.

   

  ממועדון הזאפה נמסר כי "עובדי שרות הלקוחות שלנו חוזרים לכל רוכשי הכרטיסים ומציעים שני מסלולים: הראשון הוא המרת כרטיס בהופעות עתידיות, והשני הוא החזרת מלוא סכום הכסף ללקוח. שרות הלקוחות שוחח אישית עם למעלה משבעים אחוז מרוכשי הכרטיסים, ובימים הקרובים יגיעו לכולם. יודגש כי רוב מוחלט של לקוחותינו העדיף המרת כרטיסים".

   

  הנחיות משרד התרבות מאפשרות רק הופעות ישיבה ולא עמידה, ואלה יתקיימו בכיסאות מסומנים בלבד. על פי מתווה משרד הבריאות, הבאים להופעות יחויבו בעטיית מסכה ובריחוק של כיסא בין קפסולה לקפסולה. בנוסף, תכולת האולם לא תעלה על 75 אחוזים.

   

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  לאתר ההטבות
  מומלצים