שתף קטע נבחר

מדפסות תלת-מימד מקצועיות - כל כך הרבה אפשרויות, בכל כך מעט השקעה (ליסינג)

בעבר מדפסות תלת-ממד לעסקים נחשבו פתרון יקר ומסורבל. לא עוד! היום ניתן למצוא פתרונות חכמים, ידידותיים ובעלות נמוכה. מדפסות 3D המקצועיות של Ultimaker מציעות שילוב מושלם של ידידותיות למשתמש, הגדלת היצע החומרים הכולל חומרים מיוחדים וייצור בדיוק מקסימלי. לכך נוספה האפשרות שמציעה 'מפעיל' ובה יכולים לקוחות ליהנות מהסכם ליסינג תפעולי למדפסת תלת ממד, שיעזור להם לקחת את העסק קדימה

המשק הישראלי עומד לפני חזרה מלאה לשגרה, כך נראה, והחברות השונות במשק מנסות להעריך את הנזקים שנגרמו בעקבות משבר הקורונה, ולהתאים את התכניות לעתיד על פי הצרכים המשתנים של העידן הנוכחי.

אחת הבעיות שארגונים רבים נתקלו בהן בחודשי הסגר העולמי היתה מחסור בחלקי חילוף ופריטי מלאי שמגיעים מחו"ל, על רקע סגירת הנמלים ושדות התעופה ברחבי העולם.

 

האתגרים של תקופת הקורונה רק הגבירו את החשיבות של מציאת פתרונות in-house לטווח הקצר, לצד ניסוח תכניות אסטרטגיות לטווח הרחוק, שיגנו על הארגון מסיטואציות דומות בעתיד.

 

אחד הפתרונות הנפוצים לייצור חלקים באופן מקומי הוא מדפסת תלת-ממד, בה ניתן להשתמש במגוון עצום של תחומים בתעשייה. למרות ההתפתחות הטכנולוגיות האדירה בתחום בשנים האחרונות, ארגונים רבים עדיין סבורים כי מדפסות הן פתרון יקר, לא יעיל ומסובך לתפעול. אך האמת רחוקה מכך - המדפסות של Ultimaker, הנחשבות למובילות הבלתי מעורערות בענף בכל העולם, מציעות פתרון יעיל , חסכוני וידידותי לשימוש, שייתן לכל עסק שיטמיע יתרון תחרותי.

 

  (צילום: באדיבות Ultimaker)
(צילום: באדיבות Ultimaker)
 

בין אם אתם מנהלי ייצור, מנהלי תפעול, מנהלי מחלקת הנדסה, אחראים על מחקר ופיתוח, מעצבי מוצר או בעלי סטארטאפ, אסור לכם לתת לארגון שלכם להישאר מאחור - מדפסת Ultimaker היא המנוע שלכם לצמיחה עתידית, והפתרון שלכם לשמירה על עצמאות גם בזמני משבר.

 

לא צריך להיות מומחה – המדפסת השולחנית של היום נוחה וקלה לשימוש

לעומת המכשירים שהיו נפוצים בעבר, הדגמים העדכניים של Ultimaker מציעים חוויית שימוש ידידותית במיוחד. מערכת ההפעלה, CURA בפיתוחה הבלעדי של Ultimaker, מאפשרת למשתמשים לחלום, לתכנן ולעצב את התוצר הסופי בקלות ובאופן אינטואיטיבי.

 

Ultimaker זכתה בפרסים בינלאומיים רבים של עיצוב, משום שהפכה תהליך מסובך ומסורבל לתהליך פשוט, מקצועי, ועם החזר השקעה מהיר ללא צורך במקצועיות או מומחיות.

 

יותר חומרים - אינספור יישומים

חלק מהייחודיות והיתרון העצום של מדפסת Ultimaker הוא היכולת לייצר בעשרות סוגים של חומרי גלם שונים הכוללים גם חומרים מרוכבים, כגון סיבי פחמן וסיבי זכוכית, מה שפותח אפשרות לייצור של פריטים כמו כלי עבודה וכלי עזר לייצור (Gigs & Tooling) - והכל היישר משולחן העבודה, בשליטה מלאה ובדיוק מקסימלי.

 

הגמישות מתאפשרת בעקבות שימוש המדפסת בקוד פתוח, מה שהוביל יצרני חומרים לייצר פרופילים של החומרים שלהם עבור המדפסת של Ultimaker. התוצאה היא שנכון להיום, בהדפסה עם Ultimaker ימצא המשתמש באופן מיידי את פרופיל החומר המתאים לצרכים שלו, ויצליח להפיק תוצרים הרבה יותר מדויקים ומותאמים לצרכיו.

 

מה הצליחו לעשות בהייניקן העולמית בעזרת הפתרונות החדשניים של מדפסת Ultimaker?

 

אפשר (וכדאי) לייצר 'בבית'

על רקע המחסור בפריטים וחלקים שנרשם במשק בתקופת משבר הקורונה, הערך המוסף של מדפסת תלת-ממד בעסק בטווח הקצר הוא היכולת לשלוט בארגון ולעבור לייצור עצמי, עם זמינות גבוהה. כאשר הארגון לא תלוי בספקים מחו"ל, תהליך הייצור מהיר ויעיל יותר. בנוסף, ניתן לבחון ולבצע שיפורים מידיים במוצר, ולהדפיס דגם משופר לשיווק/בדיקה. כל זאת, תוך הפחתה משמעותית של הפסולת שנוצרת בייצור מסורתי.

 

הדיוק הרב של המדפסת מאפשר חופש תכנון גיאומטרי המתבטא ביכולת לייצר פריטים בדיוק מרבי ('על המיקרון'), להקטין את עלות חומר הגלם בשל שיטת הייצור "מבפנים החוצה" (לעומת 'כרסום' מבחוץ פנימה). 2 יתרונות אלה הם מהותיים לעומת הייצור המסורתי, אם נוסיף לכך את החיסכון הנובע מהעדר הצורך לייצר 'תבניות' ברמות מורכבות שונות לייצור בטכנולוגיות של 'יציקה' שיעור החיסכון ירקיע שחקים.

 

בטווח הרחוק, נראה שהמגמה הולכת לכיוון של מחסנים דיגיטליים והדפסה - ייצור בזמן אמת לפי דרישה. תהליך זה יוביל להפחתת עלויות דרמטית, הקטנת שטחי האחסון, חיסכון בשינוע חלקים מנקודות אספקה מרוחקות וכמובן – הקטנת עלות אחזקת מלאי ומחיקות של 'מלאי מת'.

 

רז דרבי,  מנכ"ל מפעיל (צילום: בוריס וינוקורוב)
רז דרבי, מנכ"ל מפעיל(צילום: בוריס וינוקורוב)
  

כאשר החלק הנדרש משודר מיידית באופן דיגיטלי למדפסת – ומיוצר באופן מיידי, זמני הייצור מתקצרים באופן דרמטי והעלויות פוחתות משמעותית. גם מנקודת מבט של איכות הסביבה, תהליך יעיל של ייצור במדפסות תלת-ממד בארגון מקטין מהותית את שיעור הזיהום לעומת החלופות האחרות.

 

בשורה התחתונה, מבחינת מודל עסקי, ההחזר על ההשקעה מהיר יותר עם מדפסת תלת ממד, משום שהיא מקצרת ומייעלת את התהליך, חוסכת בעלויות ומעודדת חדשנות שהייתה הרבה יותר קשה ליישום במקרים אחרים.

 

רק לאחרונה, השימוש במדפסת תלת ממד הוביל צוותי פיתוח ישראלים לייצר באופן כמעט מיידי חלקים למכונת הנשמה לטיפול בחולי קורונה בעזרת מדפסת תלת ממד, בעלות נמוכה פי 10 מעלות ייצור של מכונת הנשמה סטנדרטית.

 

לראשונה בישראל: ליסינג תפעולי 360 מעלות

החדשנות, האיכות והיצירתיות של Ultimaker ידועה בכל העולם. נציגת החברה בישראל, חברת 'מפעיל' מחדשת בתחום התמחור והשירות.

 

חברת מפעיל, היבואנית ונותנת השירות הבלעדית של מדפסות Ultimaker בישראל, מציעה לחברות אפשרות לעסקת ליסינג תפעולי הכוללת מכשיר, שירות טכני באתר הלקוח ומגוון רחב של חומרים למגוון גדול של יישומים מקצועיים-הנדסיים.

 

פתרון הליסינג מותאם אישית באמצעות יועץ מומחה. לכל ארגון מוצע שילוב של מוצר ותמהיל חומרים שיאפשרו לארגון להתנסות ולהתקדם ל'מהפכה התעשייתית החדשה' עם מגוון פתרונות לאפליקציות ויישומים שונים.

 

הגמישות של עסקת הליסינג מאפשרת לכל חברה וארגון לקבל מענה מידי מלא לצרכים המשתנים שלהם, בעלות משתלמת לכל עסק ולהיות בטוחים שהם משתמשים בפתרון העדכני ביותר בשוק.

 

 המשבר האחרון והמגמה בשוק הובילו למסקנה ברורה: ארגון שלא יטמיע את הטכנולוגיות החדשניות ביותר בתהליך הייצור, ימצא את עצמו מאחור ולא יכין את עצמו לעתיד.

 

אם אתם לא רוצים להישאר מאחור, אם אתם לא רוצים לפספס עולם שלם של יישומים, זה הזמן לקחת החלטה ולהתקדם לטכנולוגיית הדפסת התלת ממד של Ultimaker.

 

עסקת הליסינג האטרקטיבית על המדפסות של Ultimaker מאפשרת לחסוך בעלויות ולקבל שירות מלא וחומרי גלם. אין ספק שמדובר באחד הפתרונות הנגישים הכי יעילים, מקצועיים ומתקדמים לקידום הארגון שלכם.

  

רוצים להצטרף למהפכת התלת-ממד בליסינג? הקליקו>>

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים