שתף קטע נבחר

זיקוקים במסיבה במגדל יוקרה בת"א: הבעלים זומן לחקירה

מסיבת בר מצווה אצל משפחת זוגתו של זמר מפורסם במגדל W בשכונת פארק צמרת בתל אביב נגמרה בתלונה למשטרה

המשטרה תחקור היום (ג') את בעלי הדירה במגדל W שממנה נורו אמש זיקוקי דינור במהלך מסיבת בר מצווה רועשת במיוחד שהרעידה את כל שכונת פארק צמרת והשכונות הסמוכות. החוגגים הם ממשפחת זוגתו של זמר מפורסם.  

 

 

 
הרעש מהמסיבה נשמע היטב ברחבי צפון תל אביב, בשכונת פארק צמרת ובאזור כיכר המדינה. תושבים שמתגוררים בסמוך הביעו מחאה ברשתות החברתיות, וחלקם אף פנו למשטרה בעקבות מטרדי הרעש שנמשכו גם אחרי השעה 22:00.
 
"זה ממש חזק", העיד נדב שמתגורר סמוך לכיכר המדינה. "אי אפשר לישון, זה חוסר התחשבות טוטאלי. אנשים חושבים רק על עצמם.  אם זה היה אירוע מידתי אף אחד לא היה אומר כלום אבל זה נשמע שעות עם פול ווליום וזיקוקי דינור שהקפיצו את כל השכונה". דנה, שמתגוררת סמוך לכיכר המדינה, אמרה: "עוצמת הרעש הייתה כאילו השכן שחולק איתך קיר משותף עושה מסיבה. זה היה סיוט".

 

בקבוצת הוואטסאפ של התושבים התארגנו הדיירים יחד כדי לצלצל למוקדי העירייה והמשטרה. השוטר הקהילתי, שגם חבר בקבוצה, עדכן את כולם כי יצא מביתו למקום כדי לטפל במטרד.

 

 

מסיבת בר המצווה של משפחת טולדנו בתל אביב ()
מסיבת בר המצווה הרועשת שנגמרה בחקירה

מסיבת בר המצווה של משפחת טולדנו בתל אביב ()
זיקוקים מהמגדל

לפי עדי ראייה, במסיבה השתתף גם קצין משטרה בכיר בדימוס שפרש לפני שלוש שנים מהשירות. לשוטרי הסיור של מרחב ירקון שהגיעו למקום בעקבות טענות השכנים על מוזיקה רועשת, אמר הקצין בדימוס כי הם אינם מוסמכים להיכנס לדירה. רק לאחר דקות ארוכות יצאו נציגי המשפחה החוצה ושוחחו עם השוטרים שדרשו מהם לסיים את המסיבה ולכבות את המוזיקה.

 

זיקוקי הדינור שנורו ממגדל W נראו למרחקים. המשטרה הוזעקה אמש למקום בעקבות תלונות שהתקבלו משכנים ומתושבים ברחובות הסמוכים והמסיבה הופסקה. כאמור, בעלי הדירה זומן לחקירה.  

 

הסרטון והתמונות הופצו ברשתות החברתיות. אם צילמתם או ידוע לכם מי צילמו - אנא שלחו למייל האדום

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
המסיבה הרועשת שנגמרה בחקירה
מומלצים