שתף קטע נבחר

צילום: מוטי קמחי

ח"כ מהמשותפת ייכנס לבידוד לאחר שנהגו נדבק בקורונה

חבר הכנסת סמי אבו שחאדה ואנשי לשכתו נדרשו להיכנס לבידוד. קצין הכנסת פנה לח"כים: כל מי ששהה בקרבת הנהג - יפעל בהתאם להנחיות משרד הבריאות

חברי כנסת מהרשימה המשותפת השתתפו באירוע לציון המשט ()
ח"כ אבו שחאדה באירוע "לזכר משט המרמרה"

חבר הכנסת סמי אבו שחאדה (הרשימה המשותפת) נכנס היום (שלישי) לבידוד לאחר שנהגו נדבק בקורונה. אבו שחאדה השתתף שלשום בהפגנה "לזכר משט המרמרה ולהסרת המצור על רצועת עזה".

 

נגיף הקורונה - כל העדכונים, החדשות וההנחיות ב-ynet

את ההודעה על כניסתו לבידוד מסר אבו שחאדה לקצין הכנסת, ניצב יוסף גריף. כל אנשי לשכתו ייכנסו גם הם לבידוד. גריף פנה היום במייל לכל חברי הכנסת ועובדיה, ועדכן אותם כי על פי התחקור שנערך, עולה כי נהגו של אבו שחאדה שהה בכנסת ביום שלישי שעבר.

 

בהמשך מכתבו, קצין הכנסת הדגיש כי כל מי ששהה בסביבתו של הנהג בתאריך זה צריך לפעול בהתאם להנחיות משרד הבריאות למניעת התפשטות המגפה. החקירה האפידמיולוגית בעניינו של הנהג טרם הסתיימה.

 

 

כפי שצוין, שלשום אבו שחאדה השתתף באירוע "לזכר משט המרמרה ולהסרת המצור על רצועת עזה" בנמל יפו. גם חברת הכנסת עאידה תומא סלימאן (הרשימה המשותפת) השתתפה באירוע. אבו שחאדה הגיע לאירוע לבוש חולצה שעליה הודפסה מפת מדינת ישראל ולצידה הכיתוב "פלסטין", ו-"יפו-עזה, עם אחד סוגיה אחת".

 

אבו שחאדה, ששהה בזמן האירוע בנמל בקרבת אנשים רבים, תועד ללא מסכה בניגוד לנדרש בהנחיות משרד הבריאות. בתגובה להשתתפותו באירוע הוא מסר אז כי "השתתפותי נועדה לחזק את הקריאה לסיים את המצור מעל עזה. היא נמצאת תחת מצור כבר מעל ל-13 שנה וזה חייב להיגמר. האירוע התקיים במספר מקומות במקביל ביפו, עכו, הגבול הדרומי עם עזה, מדינות שונות בעולם ובעזה. אני השתתפתי בנמל יפו ונאמתי בקריאה להסרת המצור מעל תושבי עזה והפסקת הדיכוי והסבל של האוכלוסיה, שמונה כיום כשני מליון אנשים".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
ייכנס לבידוד. ח"כ אבו שחאדה
מומלצים