שתף קטע נבחר

היכן נתנדב השבוע?

דרושים מתנדבים לסיוע בשינוע וחלוקת מזון למשפחות ונזקקים ולשינוע של ציוד רפואי לאנשים הזקוקים לו. דרושים מתנדבים לחונכות וליווי לבוגרים עם צרכים מיוחדים ולילדים ונוער במצבי סיכון, ולעיצוב פאות לחולי סרטן. היכנסו, זה עושה טוב

עמותת רוח טובה מקבוצת אריסון, מאגדת באתר אחד את מגוון אפשרויות ההתנדבות בישראל ועוזרת לכם למצוא התנדבות בהתאמה אישית. העמותה מחברת בין מתנדבים פרטיים ומתנדבים מחברות עסקיות לבין מקומות שזקוקים להם ונמצאת בקשר עם אלפי עמותות וכלל הרשויות המקומיות במטרה לעודד את ההתנדבות בישראל.

 

התנדבות בכל הארץ:

מי? יד שרה – מעניקים מגוון שירותים לסיפוק צרכים מיוחדים לאנשים הסובלים מקשיים תפקודיים.

איפה? סניפי יד שרה ברחבי הארץ

מה מחפשים? עקב המצב החדש שאחרי הקורונה כאשר ישנם רבים בתקופת חל"ת, פיטורים – בין עבודות, פנסיה מוקדמת וסטודנטים שיחלו ללמוד רק באוקטובר הקרוב - קוראים ביד שרה לציבור הרחב לבוא ולהתנדב למגוון שירותי הארגון ביניהם: מתן שירות בסניפי יד שרה ברחבי הארץ, שירות במרכז הפגת בדידות לקשיש, שירות מרכזי שיקום מוקד המצוקה ועוד.

מתי? ימים ושעות משתנים בהתאם לסניפים השונים

למי לפנות? למלא פרטים באתר.

 

מי? עמותת פ.ל.א מעניקה עזרה במתן פאה חינם על מנת לשפר את איכות החיים של נשים הנמצאות בטיפולים כימותרפיים בשל מחלת הסרטן. הפרויקט פועל בשני רבדים: האחד - לספר נשים בחינם ובתמורה השיער שנגזר יעבור לייצור פאות והשני – לקבל גברים, נשים וילדים החולים במחלת הסרטן ולהתאים להן באופן אישי ובחינם פאה מתאימה.

איפה? בכל הארץ

מה מחפשים? דרושים מתנדבים ספרים, מעצבי שיער שיוכלו לסייע במלאכת התסרוקות ועיצוב הפאה לחולות, מתנדב בעל נגיעה בתחום יעבור הדרכה והכשרה לפני תחילת ההתנדבות.

מתי? בתי החולים ברחבי הארץ, בימים א'-ה', בין השעות 08:00-12:30, אחת לשבוע לפחות.

למי לפנות? לאלי במייל: amuta_pele@walla.com

 

התנדבות באזור המרכז:

מי? לבבי היא עמותה המיועדת לכלל הקהילה ומטרתה לעזור לזולת בכל צרכיו. החל בהשאלת ציוד, בעזרה פיזית, עזרה מקצועית, וכלה בייעוץ הכוונה.

איפה? גבעת שמואל ואזור המרכז

מה מחפשים? מתנדבים לשינוע של ציוד רפואי עבור אנשים הזקוקים לעזרה. ההתנדבות כוללת: איסוף הציוד הרפואי והעברתו לאנשים שזקוקים לציוד, או להיפך, באזור המרכז.

מתי? בימים א'-ש', בשעות גמישות בתיאום עם רכז ההתנדבות למשך שעה לפחות פעם בשבוע.

למי לפנות? לליאור במייל: ezetov@gmail.com

 

ידיים במעגל נוגעות אחת בשניה  ()

מי? "העמותה לקידום החינוך" מסייעת ופועלת במגוון תחומים למען אוכלוסיות מוחלשות, ביניהם הפעלת מרכז לחלוקת מזון בתל אביב. מרכז המזון מחלק 700 חבילות מזון בכל חודש ואלפי חבילות מזון במהלך החגים, עבור משפחות נזקקות. מעבר לכך, המרכז גם מסייע ברכישת מוצרי תינוקות, מזון וחיתולים.

איפה? תל אביב

מה מחפשים? מתנדבים בעלי רכב לסיוע בחלוקת מזון למשפחות נזקקות. ההתנדבות כוללת: לקיחת המזון ממרכז האריזה שנמצא ברחוב תל גיבורים, קבלת רשימה עם כתובות וחלוקה של המזון למשפחות נזקקות.

מתי? בימים א'-ה 'בין השעות 9:00-17:30 (יש גמישות בשעות) ובתיאום מראש מול רכז ההתנדבות.

למי לפנות? ליואל במייל: yoel@jaffainst.co.il

 

התנדבות באזור השרון והצפון:

מי? פנימיית נווה מיכאל משמשת כמרכז חינוכי-טיפולי לכ-175 ילדים בגילאי 5 עד 18 ששהו במצב של סיכון ומצוקה והופנו על ידי לשכות הרווחה ברחבי הארץ

איפה? פרדס חנה

מה מחפשים? מתנדבים לחונכות אישית או לימודית לילדים. החונכות האישית כוללת חונכות פרטנית ויצירת קשר אישי עם ילד. המתנדב יהווה עבורו אח בוגר ודמות משמעותית, ויבלה עם הילד זמן איכות. במסגרת חונכות לימודית יעזרו המתנדבים לילדים בשיעורי הבית ובהכנה למבחנים ובגרויות.

מתי? בימים א'-ה', בין השעות 14:00-19:00, אחת לשבוע לשעתיים. בהתחייבות לפרויקט היא לשנה.

למי לפנות? לדפנה במייל: dafnabiham@gmail.com

 

מוקד יד שרה ()

מי? מעון גוונים בעיר טבריה מתמחה בטיפול באנשים עם הפרעות התנהגות קשות ומורכבות. המעון הוקם במטרה לתת מענה ולפתח מסגרת טיפולית שיקומית לאנשים בעלי הפרעות התנהגות מורכבות. במעון מאמינים כי לדייר עם ההתנהגות מאתגרת זכות לאיכות חיים אופטימאלית, תוך שאיפה למקסימום נורמליזציה.

איפה? טבריה

מה מחפשים? מתנדבים לחונכות וליווי אישי לבוגרים בגילאי 18+ עם צרכים מיוחדים. ההתנדבות כוללת פגישה אחד על אחד עם דייר, ליווי ושיחה, יציאה לטיול וכדומה.

מתי? ימים א'-ה', בין השעות 9:00-18:00 למשך שעה בשבוע לפחות. בהתחייבות לפרוייקט לשלושה חודשים.

למי לפנות? לאור במייל: edug@maonrt.net  

 

התנדבות באזור הדרום:

מי? עמותת "אח בוגר אחות בוגרת ישראל" עוזרת לצעירים הזקוקים לנוכחות של דמות בוגרת חיובית ויציבה בחייהם.

איפה? באר שבע, אשדוד, שדרות ודימונה

מה מחפשים? מתנדבים לחונכות אישית לצעירים בגילאי 18-25 בסיכון. מהות ההתנדבות היא יצירת קשר משמעותי עם צעיר/ה בפגישות אישיות המתקיימות אחת לשבוע/שבועיים ובהן נוצרים אמון וחברות. ההתנדבות רלוונטית לאנשים שאוהבים לשוחח, להקשיב ולעזור לאחרים למצוא את דרכם.

מתי? אחת לשבוע/שבועיים, בימים ושעות גמישים ובתיאום מול הצעיר/ה. בהתחייבות לשמונה חודשים.

למי לפנות? ללירן במייל: liran@bbbs.org.il

 

להתנדבויות נוספות ניתן להיכנס לאתר רוח טובה.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
רוח טובה
יד שרה
כיתבו לנו
מומלצים