שתף קטע נבחר

חשד: חברת מזון גדולה "נעקצה" ונסחטה במיליונים

ל-ynet נודע כי כמה חשודים, בהם גם עובדים בכירים בחברה המוכרת, נעצרו בחשד למעורבות בגניבה גדולה שנמשכה שנים ומוערכת ביותר מ-10 מיליון שקלים. על פי החשד, גורמים בכירים בחברה אף אוימו. צו איסור פרסום הוטל על רוב הפרטים

אילוסטרציה (צילום: shutterstock) (צילום: shutterstock)
אילוסטרציה(צילום: shutterstock)

פרסום ראשון: המשטרה חוקרת חשד ולפיו חברת מזון גדולה ומוכרת "נעקצה" ונסחטה במיליונים. ל-ynet נודע כי עד כה נעצרו כמה חשודים, בהם גם עובדים בכירים בחברה. על החקירה שמנוהלת במפלג ההונאה של מחוז מרכז הוטל צו איסור פרסום.

 

מהמעט שכן אפשר בשלב זה לספר על הפרשייה, מהדיונים שהתקיימו אתמול (רביעי) בבית המשפט עולה החשד כי גורמים בכירים בחברה היו מעורבים בגניבה הגדולה, שנמשכה שנים - ומוערכת ביותר מ-10 מיליון שקלים.

 

בגלל צו איסור הפרסום לא ניתן לפרט בשלב זה את זהות החשודים. חלק מהם כאמור עבדו בתוך החברה, וחלק מהם היו קשורים רק למעשי הגניבה עצמם. אתמול החליטו במשטרה על גל המעצרים, ועד כה נעצרו כעשרה חשודים. בשלב מסוים, לאחר הגניבה הגדולה שכללה הוצאות סחורה מהמחסן של החברה, בוצעו גם עבירות איומים כלפי גורמים בכירים בחברה.

איתי בן נון נביל זינאתי שגיא זיני אלעד קוטין (צילום: יריב כץ)
עורכי הדין של החשודים(צילום: יריב כץ)

עו"ד איתי בן נון, המייצג את אחד העובדים בחברה, כפר בעובדות וטען: "מרשי עבד בסך הכל ארבעה חודשים בחברה, וברגע שמדובר בפרשייה שמתפרסת על פני שנים, ברור שאין לו קשר ממש אליה".

 

עו"ד איתי זיני, המייצג חשוד אחר, אמר: "מרשי עבד בחברה האמורה תקופה קצרה כמלגזן ומכחיש באופן גורף כל קשר לגניבה בהיקף שכזה או כל מעורבות במבנה היררכי סדור ומתוחכם כפי שמייחסת המשטרה".

 

עו"ד נביל זינאתי, המייצג חשוד נוסף, הכחיש גם הוא את החשדות וטען כי הדברים יתבהרו בהמשך החקירה.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים