שתף קטע נבחר

רה"מ ביקר ונאם, השכן צעק: "תרד מהדשא!"

ראש ממשלת אוסטרליה הגיע עם כתבים לפרויקט דירות בהקמה כדי להכריז על סיוע לענף הבנייה בצל הקורונה. אחד התושבים יצא אליהם וקרא: "תרדו מהדשא, רק עכשיו חידשתי אותו"

מסיבת עיתונאים של ראש ממשלת אוסטרליה סקוט מוריסון, שבה ביקש להכריז על חבילת סיוע חדשה למשק, קיבלה היום (ה') תפנית קומית כשבעל הבית שלידו נשא מוריסון את הצהרתו קטע אותה ודרש מראש הממשלה ומהכתבים לרדת מהדשא, משום שזה עתה נשתל.

 

עוד סיפורים מהעולם בעמוד הפייסבוק של דסק החוץ

 

מוריסון הגיע לפרויקט שיכון שנמצא בתהליכי בנייה בגוגונג, כ-28 קילומטרים מדרום לבירה קנברה, כדי להכריז שממשלתו תשקיע 700 מיליון דולר אוסטרלי כדי לסייע לענף הבנייה האוסטרלי, שנפגע קשות ממגפת הקורונה. אלא שממש בשעה שדיבר על חבילת הסיוע שאמורה לתמוך ב"חלום האוסטרלי", כדבריו, לקנות בית, יצא אחד התושבים והפריע לו.

 

"אתם יכולים כולם לרדת מהדשא בבקשה?", צעק האיש האלמוני לעברם של מוריסון ושל העיתונאים שליוו אותו. "בחייכם, רק עכשיו חידשתי אותו". מוריסון מיהר לציית, סימן לאיש באגודליו שיעשה כדבריו וגם הוסיף: "הכול טוב".

ראש ממשלת אוסטרליה סקוט מוריסון שכן ביקש לרדת מהדשא ()
מוריסון והשכן הנוזף. "הכול טוב"

באוסטרליה נרשמו פחות מקרי הידבקות בקורונה מאשר ברוב מדינות העולם, אבל כלכלתה ניצבת בפני המיתון הראשון שלה זה כמעט שלושה עשורים, וזאת למרות סיוע ממשלתי במיליארדי דולרים. לפי סקר שפורסם בחודש שעבר בעיתון The Australian, האופן שבו ניהל מוריסון את ההתמודדות של אוסטרליה עם המגפה גרם לגידול בתמיכה הציבורית בו.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מוריסון והשכן הנוזף. אגודלים למעלה
מומלצים