שתף קטע נבחר

היכן נתנדב השבוע?

דרושים מתנדבים לסיוע באריזה וחלוקת מזון למשפחות ונזקקים, ולהעברת הפעלות והרצאות לקשישים וניצולי שואה. בנוסף דרושים מתנדבים גמלאים לליווי חיילים בתכנית תעסוקה ולחונכות אישית לילדים ונוער במצבי סיכון. היכנסו, זה עושה טוב

עמותת רוח טובה מקבוצת אריסון, מאגדת באתר אחד את מגוון אפשרויות ההתנדבות בישראל ועוזרת לכם למצוא התנדבות בהתאמה אישית. העמותה מחברת בין מתנדבים פרטיים ומתנדבים מחברות עסקיות לבין מקומות שזקוקים להם ונמצאת בקשר עם אלפי עמותות וכלל הרשויות המקומיות במטרה לעודד את ההתנדבות בישראל.

 

 

התנדבות בכל הארץ:

מי? שיתוף פעולה של תכנית "תעסוחיל" עם תנועת של"מ (שירות לאומי למבוגר). תכנית מבוססת תעסוקה זו מסייעת לחיילים בעלי רקע כלכלי בעייתי להשתלב בעבודה ומטרתה לסייע לחיילים בשירות סדיר למצוא מקום תעסוקה מכובד ולספק להם ליווי, תמיכה, שכר הוגן ועבודות מגוונות.

איפה? בכל הארץ

מה מחפשים? מתנדבים גמלאים בלבד לליווי חיילים בשרות סדיר או לאחר השחרור שזקוקים לסיוע כלכלי, במציאת מקום תעסוקה (בתאום עם צה"ל)ההתנדבות כוללת ליווי אישי וחניכה, יצירת קשר עם מעסיקים לקליטת החיילים לעבודה וסיוע בבעיות וצרכים העולים.

מתי? כארבע שעות שבועיות בימים ושעות גמישים בתיאום מול הרכז והחייל.

למי לפנות? לאייל במייל: eyalims@gmail.com

 

אישה מציגה טלפון נייד לקשישה  ()

התנדבות באזור המרכז:

מי? ארגון פתחון-לב מפעיל מרכזי סיוע בפריסה ארצית ומסייע למעל 250,000 נפשות מדי שנה במזון, ביגוד, מיצוי זכויות, תכניות חינוכיות ומעטפת של שירותים.

איפה? ראשון לציון

מה מחפשים? קבוצות מתנדבים לאריזות וחלוקת מזון במרכז החלוקה (אין צורך ברכב). ניתן להגיע לאריזות מזון, חלוקת מזון או לשתי הפעילויות יחד.

מתי? אריזה וחלוקה בימים שלישי ורביעי בשעות 10:00-14:30, חלוקה בלבד ביום חמישי בשעות 09:30-14:00

למי לפנות? למירי במייל: mirin@plev.org.il

 

 

מי? סל"ב - תכנית שפןעלת להפחתת תחושת הבדידות ומציאת משמעות בחיים לצד הגברת תחושת השייכות והחיוניות לניצולי שואה מרותקי בית.

איפה? תל אביב- יפו

מה מחפשים? מתנדבים לחונכות אישית והעשרה בשעות הפנאי לניצולי שואה מרותקים לבתיהם. ההתנדבות כוללת: הגעה לבית הניצול וחונכות אישית או העברת פעילות בתחום הפנאי המעניין את הניצול והמתנדב עצמו ואירוח חברה.

מתי? לשעתיים שבועיות, בימים ראשון עד שבת, בשעות 08:00-20:00. בהתחייבות לשנה.

למי לפנות? לשני במייל: shanir@matav.org.il

 

התנדבות באזור השרון והצפון:

מי? "להיטיב" - עמותה הפועלת לקידום רווחה נפשית ופיסית של יחידים ומשפחות ברשויות המקומיות, באמצעות תהליך רב מערכתי שיצור מעטפת כוללת, המשלבת העצמה וליווי אישי, תוך שיתוף פעולה בין גורמי השירותים החברתיים המוניציפאליים, והנגשתם ליחידים ומשפחות.

איפה? מגדל העמק

מה מחפשים? מתנדבים לחונכות אישית לנוער בסיכון. ההתנדבות כוללת פגישה עם הנער לאחר שעות הלימודים, וליווי אישי. המתנדב יהווה אח/חות לנער, יתמוך בו, ויצור איתו קשר אישי.

מתי? בימים א'-ה', בין השעות 16:00-19:00 לשעתיים שבועיות. בהתחייבות לשנת לימודים.

למי לפנות? לאביבה במייל: avioha2@gmail.com

 

ידיים מחזיקות ורד ()

מי? מועדון לניצולי שואה "קפה אירופה" מספק פעילות חברתית קבועה לניצולי השואה

איפה? עפולה

מה מחפשים? מתנדבים להעברת הרצאה או הפעלה לניצולי השואה במועדון. ההרצאה או ההפעלה יכולה להיות בתחומים מגוונים שיהיו רלוונטיים לבאי המועדון, בתיאום עם הרכזת.

מתי? בימי שלישי, בין השעות 17:00- 18:15 אחר הצהריים.

למי לפנות? לאביבה במייל: aviva.livne1@gmail.com

 

אישה מעירה עוצמת עיניים ונושאת תפילה בעמידה לצד קהל  ()

התנדבות באזור ירושלים והשפלה:

מי? מועדון "החממה" - מועדון לנכי צה"ל ונפגעי פעולות איבה, המציע לחבריו בית חם, אוזן קשבת, ליווי מקצועי והמון אהבה.

איפה? רחובות

מה מחפשים? מתנדבים להעברת פעילות בנושאים כמו: ידיעת הארץ, חוגי יצירה וגינון, בישול או הרצאות מעניינות בנושאים שונים, משחקי חברה של פעם, ועוד.

מתי? בימים א'-ד' בשעות 09:00-12:30, אחת לשבוע או יותר. ימים ושעות ספציפיים יקבעו מול רכזת ההתנדבות.

למי לפנות? לענת במייל: anatt@publichealth.org.il

 

מי? מתנ"ס בית רחל מפעיל מועדון חברתי לגיל השלישי עבור נשים וגברים עצמאיים בגילאי 65 ומעלה. המועדון מעניק הקשבה הדדית בלתי שיפוטית והעשרות: הרצאות, שיעורים, טיולים, מפגשים, מסיבות יום הולדת וחגים, חוגים ועוד.

איפה? קרית יובל, ירושלים

מה מחפשים? מתנדבים להעברת הפעלות ו/או הרצאות מעשירות במועדון חברתי לבני הגיל השלישי. בדגש על פעילויות מוסיקה ושירה בציבור כדי לעודד ולשמח את הקשישים שהיו סגורים זמן רב בביתם לאור הקורונה ורק עתה שבים לפעילות.

מתי? בימים א'-ד' בין השעות 9:00-12:00.

למי לפנות? לסימה במייל: sima.shachar@gmail.com

 

להתנדבויות נוספות ניתן להיכנס לאתר רוח טובה.

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
רוח טובה
יד שרה
כיתבו לנו
מומלצים