שתף קטע נבחר

בן 13 עוכב בירושלים: "ניסה לגנוב אקדח משוטרת"

שוטרים שהגיעו לשכונת קריית היובל בבירה בעקבות סכסוך שכנים עיכבו נער בן 13 ועצרו את אביו. המשפחה טוענת שהנער עוכב כי בנה "מחנה" בשטח ציבורי. המשטרה: "בעט בשוטרת וניסה לקחת את נשקה בניסיון לשבש את מעצר אביו"

 

 

סכסוך בין שכנים בירושלים הסתיים היום (ד') בעיכובו של נער בן 13 ומעצרו של אביו. משפחתו של הנער טוענת שעוכב רק משום שבנה "מחנה" בשטח ציבורי. במשטרה אומרים שניסה לגנוב אקדח משוטרת.

 

האירוע התרחש בשכונת קריית היובל בבירה אחרי ששכן התלונן על "מחנה" שבנה הנער בשטח ציבורי. ביום שני הגיעו נציגי העירייה והציבו שלט הריסה למבנה הארעי. היום חזרו הנציגים כדי לפרק אותו. הנער התרגז ודפק על דלת השכן עם חתיכת עץ. בין השניים התפתח ויכוח והשכן הזעיק את המשטרה.

המשטרה עצרה נער בן 13 בירושלים שניסה לגנוב אקדח משוטרת ()
שוטרים מכניסים את הנער לניידת

המשטרה עצרה נער בן 13 בירושלים שניסה לגנוב אקדח משוטרת ()

חבר של משפחת הנער סיפר ששוטרים שהגיעו למקום "נכנסו לבית הקטין ועצרו אותו. האם הזעיקה את האב שהגיע למקום בהקדם והחל גם כן להתווכח עם השכן".

 

הוא הוסיף כי האב פרץ את הדלת של חדר ההסקה המשותף לכלל דיירי הבניין, שהשכן טוען שהוא בבעלותו הפרטית, כדי "לנקום בו". השכן התקשר שוב למשטרה, וניידת נוספת הגיעה. "האב סירב להתלוות לשוטרים והחל לברוח ולכן נעצר באיזוק", אמר חבר המשפחה.

 

 

מהמשטרה נמסר בתגובה: "בעקבות דיווחים שהתקבלו במשטרה על סכסוך שכנים הכולל חשד לאיומים, השתוללות וגרימת נזק מצד אב ובנו, הוזעקו למקום שוטרים. כפי שניתן לראות במצלמות הגוף של השוטרים, האב סירב להזדהות, ניסה להימלט בריצה וכשהשוטרים רדפו אחריו ועצרו אותו, אף התעמת איתם פיזית בניסיון למנוע את המעצר.

 

"במהלך ניסיון ההשתלטות על העצור, בנו שהיה במקום בעט בשוטרת, הכה אותה עם ידיו וניסה לקחת את נשקה בניסיון למנוע ולשבש את המעצר. במהלך האירוע השוטרת נפצעה ובסיומו השוטרים עצרו את האב ובהמשך עיכבו גם את בנו לחקירה, בסיומה שוחרר הקטין למעצר בית".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים