שתף קטע נבחר

"כעס על בנו שרצה נייר דבק - ותקף את אשתו בחרב"

על פי כתב האישום, בן 50 משועפט דקר את אשתו, קילל את בני משפחתו וצעק: "אל תתקרבו, אהרוג את כולכם". בנוסף, ניסה לשבש את החקירה

 

אילוס אזיקים (צילום: shutterstock)
אילוסטרציה(צילום: shutterstock)

גבר בן 50 ממחנה הפליטים שועפט שבמזרח ירושלים מואשם כי התעצבן על בנו שביקש נייר דבק כדי לתקן צעצוע - שלף חרב וניסה לדקור את אשתו. בכתב האישום שהוגש נגדו היום (חמישי) לבית המשפט המחוזי בירושלים הוא מואשם בניסיון רצח, תקיפת קטין בנסיבות מחמירות ועבירות נוספות שביצע כלפי אשתו וילדיו.

 

על פי כתב האישום שהוגש על ידי עו"ד גלעד סוקולובר מפרקליטות מחוז ירושלים, במהלך 2020 הנאשם תקף את אשתו באמצעות חרב שהייתה תלויה בביתם וניסה להורגה. האירוע החל כאשר בנו הקטן נכנס בשעות הערב לחדר השינה שלו, וביקש ממנו נייר דבק, על מנת לתקן משחק כלשהו. הנאשם גירש את הבן מחדרו, שעזב את החדר בבכי, הלך אל אמו וביקש ממנה שתיתן לו נייר דבק. היא נכנסה לחדר השינה וחיפשה נייר דבק במגירות של הנאשם. הוא צעק עליה "תעזבי אותו, אין שום דבר פה, עשיתם לי בלגן במגירה" וקילל אותה ואת הבן במילים "בני כלב" ו"חזירים".

 

בהמשך הוא היכה אותה, וכאשר נמלטה לחדר אחר הוציא חרב שהייתה על הקיר, התנפל עליה בקריאה "אני אהרוג אותך", וניסה לפגוע בה עם החרב שבידו בצווארה בתנועות שיסוף, בכוונה לגרום למותה. אחת הבנות ניסתה להרחיק את אביה מהאם, והוא צעק לעברה "אל תתקרבו, אני אהרוג את כולכם". האם נפלה על הרצפה והנאשם הניח את ברכו עליה וניסה לפגוע עם החרב, פעם נוספת. אז אמר לה "אני אכער אותך" וכיוון את החרב לפניה. היא הגנה על פניה באמצעות היד והחרב פגעה בידה מספר פעמים תוך שהיא גורמת לה לחתכים שותתי דם. האירוע הסתיים רק לאחר שהאם וילדיה הצליחו להדוף את האב מחוץ לחדר ונעלו את הדלת.

 

מעבר לדקירות הוא מואשם בתקיפת ילדיו בנסיבות מחמירות במספר אירועים, ולאחר הגשת התלונה במשטרה הוא ניסה לשבש את החקירה ושלח אדם לנסות לשכנע את אשתו לבטל את התלונה. פרקליטות מחוז ירושלים ביקשה להאריך את מעצרו עד תום ההליכים המשפטיים נגדו.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים