שתף קטע נבחר

צעיר נורה למוות ביפו, בן 13 שהיה לידו נפצע באורח קשה

צעיר כבן 20 ונער נורו מטווח קצר ברחוב מחרוזת ביפו. מותו של הצעיר נקבע בבית החולים, בן ה-13 נפצע באורח קשה. המשטרה סורקת אחר אופנוע שנמלט מהמקום, ומנסה להבין כיצד נקלע הנער למקום. סבתו: "ירו לו בראש, שייקחו את הנשק מהאנשים"

 

 

צעיר כבן 20 נפצע אנוש ונער 13 שעמד סמוך אליו נפצע קשה בצהריים (שלישי) מירי ברחוב מחרוזת ביפו. השניים פונו באופן עצמאי לבית החולים וולפסון בחולון, שם נקבע מותו של הצעיר - פריד ח'לאף.

 

מעדויות שהגיעו ל-ynet, לאחר הירי נראה אופנוע ועליו רכובות שתי דמויות שנמלט מהמקום. המשטרה הזעיקה כוחות רבים לשם סריקות אחר היורים ונסיבות המקרה נחקרות. הרצח בוצע לא רחוק ממרכז מסחרי.

אירוע ירי ביפו (צילום: שמוליק דודפור)
(צילום: שמוליק דודפור)

פריד ח'לאף נהרג באירוע הירי ביפו ()
פריד ח'לאף הצעיר שנהרג באירוע הירי ביפו

לפי שעה מנסים במשטרה להבין כיצד נקלע בן ה-13 לאירוע הירי. סבתו, נעים אבו סייף, סיפרה כי "הוא עמד ליד הנרצח אז ירו בו. איזה מן עולם זה? עולם תחתון?". היא הוסיפה כי לאחר שנורה החזיקה את נכדה: "הוא נורה בצד ימין של הראש, אמרתי לאמא שלו שלא תצעק כי הוא עוד בחיים. אף פעם לא ראיתי דבר כזה - רק שהנכד שלנו יהיה בסדר".

 

לדבריה, האירוע יכול היה להסתיים עם יותר נפגעים: "אם היה מישהו רק עומד ליד גם הוא היה הולך. איפה אנחנו? מה יש? איפה אנחנו? אנחנו רק מחפשים מי שיש לו סמים וקופצים עליו, לוקחים אותו לבית סוהר. חפשו איפה יש נשק! שייקחו אותו מאנשים".

 

השתתף בהכנת הידיעה: חסן שעלאן
לפנייה לכתב/ת
מומלצים