שתף קטע נבחר

אישום: פגע ברכב, גרם למותה של קשישה וברח

אביגדור רימר, ד"ר לפסיכולוגיה בן 75, התנגש ברכבה של תמר לנגר, בת 83, שעמדה לצד הרכב וכתוצאה מהפגיעה נפלה וראשה נחבט באספלט. רימר, שמואשם בגרימת מוות ברשלנות והפקרה, ראה את לנגר על הרצפה אך נמלט מהמקום

כתב אישום הוגש היום (חמישי) נגד ד"ר אביגדור רימר (75) מהרצליה שהתנגש ברכבה של תמר לנגר (83), שעמדה לצד הרכב וכתוצאה מהפגיעה נפלה וראשה נחבט באספלט. לאחר הפגיעה נמלט רימר מהמקום. הוא מואשם בגרימת מותה ברשלנות והפקרתה של לנגר. בנוסף, מואשם רימר בשיבוש מהלכי משפט. האירוע התרחש בחודש דצמבר האחרון. 

אילוס תאונה ירי אמבולנס בוקר  (צילום: אילן קשת)
ארכיון(צילום: אילן קשת)

 

לפי כתב האישום שהוגש על ידי עו"ד גיא גורן, רימר, פסיכולוג ומרצה מוכר, נהג ברכבו ברחוב ז'בוטינסקי בהרצליה לכיון צומת הרחובות ז'בוטינסקי ואלתרמן. באותה העת, העמידה המנוחה את רכבה על אי תנועה סמוך, כשחלקו האחורי של הרכב בולט לכיוון נתיב נסיעתו של הנאשם.

 

מהאישום עולה כי רימר לא נתן דעתו לדרך, נהג באופן שסיכן חיי אדם, לא הבחין ברכבה של המנוחה, ופגע עם חזית רכבו, בצד האחורי של רכבה. כתוצאה מהפגיעה, נהדף רכבה של המנוחה, לעברה הקשישה שעמדה בצדו. היא נפלה ארצה וראשה נחבט באספלט הכביש.

 

עוברי אורח שהיו במקום, ניגשו אל המנוחה והחלו לטפל בה. מיד לאחר מכן, הביט הנאשם לעבר מקום התאונה, ראה את המנוחה השרועה על הכביש ואת עוברי האורח שסייעו לה, ונמלט מזירת התאונה מבלי לסייע לה ומבלי שהותיר כל פרט מזהה. כמה ימים לאחר התאונה נפטרה לנגר בבית החולים כתוצאה מפגיעת הראש שספגה.

 

לגבי השיבוש טוענת הפרקליטות כי ימים ספורים לאחר התאונה החליף רימר פנס שנשבר ברכבו, במטרה לשבש את מהלכי החקירה ולהסתיר את זיהויו כנהג הרכב הפוגע. רק כעבור חודשיים מהתאונה, בעקבות חקירה מאומצת של יחידת בוחני התנועה של משטרת מחוז תל אביב התגלתה מעורבותו בתאונה והוא נעצר.

 

לרימר 25 עבירות תעבורה קודמות, הכוללות בין היתר: אי-עצירה לפני מעבר חצייה, אי מתן אפשרות להולך רגל להשלים מעבר חצייה בבטחה, עבירות מהירות, נהיגה עם רישיון נהיגה שפקע, אי-ציות לתמרור עצור ועוד.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים