שתף קטע נבחר

הסתעפות בפרשת הכדורגלנים והנערות: חשד לניסיון סחיטה

ל-ynet נודע כי משפחתו של אחד משחקני מכבי ת"א קיבלה שיחות עם הצעה: מאות אלפי שקלים תמורת עדות שתוביל לסגירת התיק. בימ"ר מרכז פתחו בחקירה סמויה

 

שחקני מכבי תל אביב החשודים בפרשת הקטינות (צילום: עוז מועלם)
שחקני מכבי תל אביב החשודים(צילום: עוז מועלם)
 

פרשת שחקני מכבי תל אביב שקיימו יחסי מין עם נערות הובילה לפי החשד לניסיון סחיטה: ל-ynet נודע כי המשטרה מנהלת חקירה בחשד שאדם ניסה לסחוט מאות אלפי שקלים ממשפחתו של אחד הכדורגלנים, תוך שהציג עצמו כמי שיכול להוביל לסגירת התיק.

 

בצל החקירה העיקרית, שבמסגרתה נחקרו שני כדורגלנים בכירים וכמה מחבריהם מסרו עדות על המפגשים המיניים, התקבלה ביחידה המרכזית (ימ"ר) של מחוז מרכז תלונה ובה מידע על התפתחות חדשה שחייבה היערכות מיוחדת.

ימ
ימ"ר מרכז. צוות חקירה נפרד ומיוחד
 

על פי המידע שהגיע לידי ynet, אלמוני התקשר למשפחתו של אחד השחקנים החשודים והציע שישלמו מאות אלפי שקלים, תמורת מסירת "עדות שתציל את הכדורגלנים".

 

המשפחה קיבלה כמה שיחות עם דרישה דומה, והדמות מצדו השני של הקו מסרה פרטים מהחקירה, מה שהגביר את החשד. באמצעות עורכי דינם, עדי כרמלי וינון היימן, קרוביו של הכדורגלן פנו למשטרה בתחילת השבוע שעבר.

 

 

עורכי הדין עדי כרמלי וינון היימן  (צילום: תומי הרפז )
עורכי הדין עדי כרמלי וינון היימן (צילום: תומי הרפז )

 

מפקד ימ"ר מרכז, ניצב-משנה בועז בלט, החליט לנוכח רגישות המקרה להעביר את החקירה לצוות חקירה מיוחד ממחלק פשעים, על מנת לאפשר לחוקרי מחלק הנוער שלו להתקדם בחקירה הראשית.

 

בידי המשטרה ראיות לכאורה לאותן הצעות סחיטה, החוקרים פעלו בימים האחרונים בצורה סמויה - וכעת צפויות התפתחויות נוספות.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: עוז מועלם
שני השחקנים החשודים
צילום: עוז מועלם
מומלצים