שתף קטע נבחר

יפה בן דויד בבידוד, מורה שעמה הצטלמה לקתה בקורונה

מזכ"לית הסתדרות המורים התבקשה להיכנס לבידוד החל מהערב, לאחר שהתברר כי מורה שעמה הצטלמה לקתה בקורונה

מזכ"לית הסתדרות המורים, יפה בן דויד, התבקשה להיכנס לבידוד החל מהערב (שבת), לאחר שהתברר כי מורה שעמה הצטלמה התגלתה כחולת קורונה. ככל הנראה בן דויד הצטלמה עם המורה בכניסה לבית הספר בן גוריון ברחובות. בן דויד תישאר בבידוד עד יום שני הבא, 29 ביוני.

יפה בן דוד באולפן ynet (צילום: עידן ארבל)
יפה בן דויד(צילום: עידן ארבל)
 

מדוברות הסתדרות המורים נמסר כי "מזכ"לית הסתדרות המורים, יפה בן דויד, שוהה בבידוד. היום נודע כי במהלך סיור שערכה השבוע בבתי ספר ברחובות הצטלמה עם מורה שאובחנה היום כחולה מאומתת. בן דויד תיבדק".

 

נשקלת הגדלת הקנס על אי-עטיית מסכה

לנוכח העלייה המתמשכת במספר החולים בקורונה יכנס מחר ראש הממשלה בנימין נתניהו דיון רב משתתפים בעיקר של מנכ"לי המשרדים במאמץ לבלום את התפשטות הנגיף. אחת האפשרויות שצפויה לעלות היא הגדלת הקנס על מי שייתפסו ללא מסכה במרחב הציבורי. הקנס עומד כיום על 200 שקלים.

 

במהלך כל סוף השבוע התקיימו התייעצויות באשר לדרכי הטיפול. מחר תתקיים ישיבת ממשלה ומיד אחריה הדיון המיוחד והערכת מצב בראשות ראש המל"ל ומנכ"לי המשרדים. בין היתר ישתתפו בדיון מנכ"ל משרד הבריאות הנכנס חזי לוי, וכן מנכ"לי משרד האוצר, הפנים וביטחון הפנים, וכן ממלא מקום המפכ"ל מוטי כהן.

 

בין החולים שאובחנו ביממה האחרונה גם 18 דיירים ומטפלים בבית האבות "עידן הזהב" בירושלים. 14 דיירים הועברו לטיפול בבתי חולים ושניים נשארו בבידוד בבית האבות. בנוסף, שני מטפלים, עובדים זרים, נשארו בבידוד בביתם. סבב בדיקות נוסף ייערך בתחילת השבוע וייתכן שיסייע לאתר את מקור ההדבקה.

 

מוקדם יותר היום התריע דו"ח של מרכז המידע והידע הלאומי למערכה בקורונה של צה"ל כי "מדינת ישראל נכנסת בימים אלו לגל שני של תחלואת קורונה השונה במאפייניו מהגל הראשון אך לא פחות בחומרתו". 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: עידן ארבל
יפה בן דויד
צילום: עידן ארבל
מומלצים