שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות

  "חתיכת אפס": הקטע הגנוז נחשף - עפר שלח פוצץ ריאיון בגלל שאלה

  בשיאה של חקירה פנימית של הדלפות בערוץ הכנסת, נערך ריאיון עם חבר הכנסת עפר שלח. כשנשאל בנוגע לדיווחים על חקירות פרטיות בכחול לבן, הוא פוצץ את הריאיון בזעם - ולאחר שהקטע דלף, עובדים נשלחו לפוליגרף. כעת נחשף הקטע לראשונה

  ריאיון גנוז שפוצץ על-ידי חבר הכנסת עפר שלח בערוץ הכנסת דלף - זאת בשיאה של בדיקת הדלפות פנימית בערוץ ובעקבות המקרה עובדים נשלחו לפוליגרף. הקטע עצמו, שצולם לפני כשלושה שבועות ולא שודר, הגיע לידי ynet וכעת נחשף לראשונה.

   

  בשלושת החודשים האחרונים מתנהלת בדיקה מעמיקה בערוץ הטלוויזיה על מנת למצוא את המדליפים מבין עובדי הערוץ. במרכז הבדיקה - ריאיון גנוז של חבר הכנסת עפר שלח, שהתפרץ כלפי המראיינים אחרי שנשאל שאלה שנגעה לדיווחים על חקירות פרטיות במפלגת כחול לבן, בקמפיין הבחירות האחרון.

   

  על פי גורמים בערוץ, בהנהלת החברה עלה חשד שגורמים פנימיים הדליפו מידע במזיד בגלל אינטרסים שונים. לפני שבועות מספר, בשיאו של הליך הבדיקה - גילו בערוץ כי הריאיון הגנוז עם שלח הודלף גם כן, ומאז נשלחו לפוליגרף 15 עובדים במקביל לבדיקה טכנולוגית. נגד כמה מהעובדים החל כבר הליך פיטורים.

   

  במהלך ריאיון שנערך לתוכנית "שחור ולבן" עם המגישים משה גלסנר ואבי בלום, שלח זעם לאחר שנשאל כאמור, שאלה שנגעה לדיווחים על חקירות פרטיות במפלגת כחול לבן. "אני מציע לך מכיוון שאנחנו בהקלטה, לעצור עכשיו את ההקלטה ולמחוק את הדבר מפני שהדבר הזה ייגמר בתביעה נגדך בבית המשפט", זעם שלח. "יש גבול. הריאיון הזה מבחינתי נגמר".

   

  עפר שלח באולפן ערוץ הכנסת (צילום מסך)
  עפר שלח באולפן ערוץ הכנסת(צילום מסך)
   

  בהמשך חבר הכנסת שלח קם ממקום מושבו כדי לצאת מהאולפן והמשיך. "הריאיון הזה מבחינתי נגמר. אני לא צריך להכחיש את הדבר הזה. יש לך חוצפה של כלומניק, שיושב פה וחוזר על משהו שהוא שקר מוחלט. אני גמרתי להתראיין לכם....חתיכת אפס שכמוך".

   

  אחרי ששלח כבר יצא מהאולפנים, הצדדים ישבו לשיחת הבהרה שבה נרגעו הרוחות. הוחלט לצלם מחדש את הריאיון ולגנוז את הריאיון הקודם.

   

  מערוץ הכנסת סירבו להגיב.

   

  מטעמו של חבר הכנסת שלח לא נמסרה תגובה.

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  לאתר ההטבות
  מומלצים