שתף קטע נבחר

המזל לצדכם: יום הולדת שמח למזל סרטן

מי הם בני ובנות מזל סרטן, מה המקצועות המתאימים להם, מהן התכונות החיוביות ומה השליליות שלהם ומה צפוי להם השנה מבחינת אתגרים, שפע ובכלל? צילה שיר אל מפרטת על בני ובנות המזל החוגגים יום הולדת

 (צילום: mct) (צילום: mct)
(צילום: mct)

 

תאריך המזל: בערך בין 22.6 ועד 22.7

אלמנט: מים, יוזם

סמל המזל: סרטן

איבר בריאותי רגיש: איברים פנימיים, קיבה, כליות, רחם

נאמנות: מאוד נאמנים

 

תכונות חיוביות של המזל: רגישים, אינטואיטיביים, נאמנים למשפחה ולחברים, אנשים ביתיים, אוהבים לטפל בזולת, זהירים ומחושבים בהחלטותיהם, מגוננים על הקרובים להם, משקיעים בסביבה בה הם חיים כדי לעשותה טובה יותר.

 

תכונות שליליות של המזל: פגיעים ביותר, שומרים טינה, מפחדים לקחת סיכונים, בעלי נטייה למצבי רוח משתנים, מסוגרים ואינם חושפים את רגשותיהם, חשדנים ואינם ממהרים לקשור קשרים ולתת אמון באחרים.

 

תחזית כללית שנתית

שפע: עד לסוף השנה ימצא כוכב השפע המוכר בשמו יופיטר בבית השותפויות שלכם. זוהי תקופה שיכולה להשפיע על שני מישורים בחייכם. האחד הוא תחום העבודה וכל מה שקשור לשותפות מקצועית שיכול לשאת פרי והתחלות חדשות.

 

המישור השני הוא התחום האישי. גם אלה מכם שנשואים יכולים לחדש את נדרי הנישואין ולהרגיש שאתם מצליחים בכך ומרגישים בטוב, שהרי ברית הנישואין היא שותפות לכל דבר. אלה מכם שעדיין לא מצאו את מי שחפצה נפשכם, יהיה זה הזמן המתאים להיפתח רגשית לאנרגיות בייקום ולהרגיש שאתם מנסים ועושים את המקסימום על מנת להכיר ובהחלט נראה שיגיעו גם האפשרויות המתאימות.

 

בתחילת שנת 2021 יעבור כוכב זה לבית המקושר עם שפע כלכלי ותקופה זו תניב פירות בכל הנוגע לתחומים בהם אתם מצפים ויודעים שאתם יכולים לקבל כספים ממקור צפוי או אף ממקור בלתי צפוי. כספים שהחשבתם אותם כאבודים, הגיע הזמן שאכן תקבלו אותם. נסו מזלכם בהגרלות בהחלט ייתכן שהמזל יאיר לכם פנים.

 

קושי:כוכב סטורן שגורם לעיכובים וקשיים נמצא כעת במקום המקושר עם בעיות והתלבטויות בנושאי כספים והפך תחום זה למאוד מאתגר ומשמעותי עבורכם. מאחר וכוכב זה נמצא כרגע בנסיגה, הרי שהוא יחזור לבית השותפויות שלכם החל מחודש אוגוסט ועד לסוף השנה.

 

בשותפויות בחייכם ייתכן ויהיו שינויים שלא תרצו לעשות, אך אלה ייכפו עליכם על ידי השותפים בין אם אתם שכירים או עצמאיים. תאלצו להתחשב בדעת הרוב ובהתאם לכך להתנהל. כמו כן, ייתכן והאחריות לה אתם נדרשים , תהייה כבדה מדי ויחסים שלא ייבנו על בסיס של אמון, שהוא התנאי הראשוני למעשה בכל שותפות מכל מין וסוג שהוא לא יוכלו להמשיך ויסתיימו להם.

 

לרווקים מבינכם צפויה הכרות וכניסה לזוגיות מחייבת שתהייה רצינית ומשמעותית. גם מערכות יחסים שכבר כן מחייבות, ייתכן ותעברו קשיים שרק יחזקו ויחשלו אתכם.

 

בשנת 2021 יעבור הכוכב למקום המקושר עם האינטימיות בחייכם ולכן יהיה חשוב מאוד שאת היחסים האישיים שלכם תבססו על שיחות וחברות אמת ופחות על קשר פיזי וזאת מאחר ואתם כבר מבינים שללא עומק רגשי לא ייתכנו יחסי אמת.

 

צילה שיר אל , אסטרולוגית ויועצת משפחתית

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: ויז'ואל/פוטוס
מזל סרטן
צילום: ויז'ואל/פוטוס
צילה שיר אל
מומלצים