שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות

  "עפר שלח התנצל מיד לאחר פיצוץ הריאיון"

  לאחר פרסום הריאיון הגנוז של עפר שלח לערוץ הכנסת, גורמים המעורים בפרטים אומרים ל-ynet כי חבר הכנסת התנצל מיד לאחר שהתפרץ בזעם על המגישים. לדבריהם, זו גם הסיבה לכך שהוחלט לגנוז את הריאיון ולצלמו מחדש

  סערת הריאיון הגנוז של חבר הכנסת עפר שלח, שנחשפה אתמול (א') ב-ynet, ממשיכה לעורר הדים גם היום.

   

  גורמים המעורים בפרטים אמרו ל-ynet כי "שלח התנצל בפני שני המגישים (משה גלסנר ואבי בלום - ר"ב) מיד אחרי פיצוץ הריאיון לערוץ הכנסת", והוסיפו כי זו גם הסיבה לכך ש"צוות התוכנית החליט לגנוז את הריאיון ולצלם אותו מחדש". 

   

   

  אמש נחשף ב-ynet ריאיון גנוז של עפר שלח לערוץ הכנסת, שצולם לפני כשלושה שבועות. במהלך הריאיון, במסגרת התוכנית "שחור ולבן", חבר הכנסת התפרץ בזעם לאחר שנשאל שאלה שנגעה לדיווחים על חקירות פרטיות במפלגת כחול לבן. "אני מציע לך, מכיוון שאנחנו בהקלטה, לעצור עכשיו את ההקלטה ולמחוק את הדבר - מפני שהדבר הזה ייגמר בתביעה נגדך בבית המשפט", זעם שלח והוסיף: "יש גבול. הריאיון הזה מבחינתי נגמר".

   

  עפר שלח באולפן ערוץ הכנסת (צילום מסך)
  עפר שלח באולפן ערוץ הכנסת(צילום מסך)

  בהמשך קם חבר הכנסת שלח מכיסאו כדי לצאת מהאולפן, בעודו ממשיך להתעמת עם המגישים: "הריאיון הזה מבחינתי נגמר. אני לא צריך להכחיש את הדבר הזה. יש לך חוצפה של כלומניק, שיושב פה וחוזר על משהו שהוא שקר מוחלט. אני גמרתי להתראיין לכם... חתיכת אפס שכמוך".

   

  בשלושת החודשים האחרונים מתנהלת בדיקה מעמיקה בערוץ הכנסת בניסיון למצוא את המדליפים מבין עובדי הערוץ, ובמרכזה הריאיון המדובר. במהלך הבדיקה נשלחו 15 עובדים לבדיקות פוליגרף, ונגד חלקם החלו הליכי פיטורים.

   

  עפר שלח סירב להגיב על הידיעה.

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום מסך
  תרבות - עפר שלח ערוץ הכנסת
  צילום מסך
  לאתר ההטבות
  מומלצים