שתף קטע נבחר

מות האישה ההרה ברהט: קרוב המשפחה הרופא חשוד בסיוע למעשה

המשטרה החמירה את החשדות נגד ד"ר ממדוח אל-כתנאני, קרוב משפחתו של עלא אל-כתנאני שלפי החשד הכה למוות את אשתו ההרה רואן. פרט לשיבוש והשמדת ראיות, מיוחס כעת לרופא גם סיוע להמתה בקלות דעת

רואן אל-כתנאני  ()
רואן אלקרנאווי

ד"ר ממדוח אל-כתנאני (28), קרוב משפחתו של עלא אל-כתנאני שלטענת המשטרה הכה למוות את אשתו ההרה רואן אלקרנאווי ב רהט, חשוד בסיוע להמתה בקלות דעת. עד כה ייחסה המשטרה לקרוב המשפחה הרופא עבירות של שיבוש הליכי משפט והשמדת ראיות, אולם כעת הוחלט להחמיר את החשדות נגדו.

 

בית משפט השלום בבאר שבע האריך אתמול (יום ה') את מעצרו של הרופא עד יום שני הבא. פרקליטו של קרוב המשפחה אמר בדיון: "לטעמי הוסיפו את הסעיף החדש רק כדי להפעיל עליו לחץ נפשי להודות בדבר שלא נעשה".

 

בהחלטה להאריך את מעצרו של הרופא בפעם השלישית צוין כי "לפי מסמכים אשר נוספו לתיק החקירה מאז הארכת המעצר הקודמת התחזק החשד הסביר נגד המשיב. קיים חשד סביר - אם כי בשלב זה לא בעוצמה גבוהה - לעניין מעורבות של המשיב שמעבר לשיבוש מהלכי משפט והשמדת ראיות, אשר יש שעולה כדי סיוע".

 

קמפיין למען ילדי האישה שהוכתה למוות

 

ד"ר כל-כתנאני נעצר לפני כשבוע בחשד שהיה בזירה שבה מצאה רואן את מותה ושיביש את הליכי החקירה בכך שלא מסר למשטרה פרטים שהיו ידועים לו והיו יכולים לסייע בחקירה.

 

ממצאי החקירה הפתולוגית לבירור נסיבות מותה של אלקרנאווי טרם התקבלו. גם מעצרו של הבעל, שחשוד בהמתה בקלות דעת, הוארך אתמול עד יום שני הבא.

 

אלקרנאווי, גננת בת 29 במותה, הותירה שלושה ילדים - שני בנים ובת. היא הייתה כאמור בהיריון והעובר לא שרד.

 

ילדי בני הזוג שוהים אצל משפחת הבעל החשוד. לטובת הילדים נפתח קמפיין גיוס המונים - "קולה של רואן" - ששואף לגייס 150 אלף שקלים עבור לימודים וטיפולים פסיכולוגיים ליתומים מאם.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים