שתף קטע נבחר

רילקו נדל"ן מצרפת משקיעים לרכישת בניין בפלורידה המושכר למשרד הבריאות האמריקאי

חברת רילקו אשר רק בשנת 2019 סיימה את רכישתם של 12 בניינים, מזמינה אתכם להשקיע בפרויקט של רכישת בניין משרדים באחת הערים המבטיחות ביותר בארה״ב. הנתונים הטובים של מדינת פלורידה השנה יעזרו לכם להחליט

 

 

בעקבות העלאות מיסים רחבות שביצע נשיא ארה"ב דונאלד טראמפ בארה״ב בשנה שעברה, עשירי ארה״ב מחפשים דרכים להימנע מתשלומי מס גבוהים על נכסיהם. אחת הדרכים הללו היא מעבר למגורים במדינת פלורידה: בפלורידה אין מס הכנסה פדראלי. משום כך, עשירי ניו יורק מעדיפים להגר לפלורידה, שם הם נהנים מהטבות מס נרחבות. מגמה זו של הגירה של עשירי ארה"ב, מעלה את ערכם של הנכסים במדינת השמש המזרחית.

 

  (צילום: יח
המיזם החדש של רילקו נדל"ן(צילום: יח"צ)

מלבד זאת, במדינת פלורידה ישנם מנועי צמיחה רבים וטובים למשקיעי הנדל״ן. הימים האלה אמנם עדיין מאופיינים בהשפעה הגלובלית הנרחבת של וירוס הקורונה, אולם מדובר באחת המדינות שכלכלתן מתאוששת במהרה מן המשבר. גם ליגת ה-NBA תשוב לפעילות בקרוב, כל משחקי הליגה ישוחקו במחוז אורנג׳ באורלנדו, פלורידה.

 

מי שמכיר את ארה״ב, יודע את כוחה הכלכלי של מדינת פלורידה: מבחינה כלכלית, פלורידה היא הרביעית בגודלה בארה״ב, ומהווה חמישה אחוזים מן התוצר הלאומי של ארה״ב כולה. למדינה מנועי צמיחה חזקים בענפי התיירות (פארק דיסניוורלד למשל, שם תשוחק ליגת ה-NBA, ופארק השעשועים יוניברסל סטודיוס), וכן תעשייה מפותחת עם מפעלים רבים, ומשרות רבות לתושבים. לפי רילקו קיימת תנועה מתמשכת של הגירה חיובית למדינה.

 

נתונים אלו ונוספים הובילו את חברת רילקו נדל"ן לאתר נכסים להשקעה במדינת פלורידה, ובפרט בעיר ג׳קסונוויל במדינה, בה ממוקם המיזם החדש להשקעה של רילקו. ג׳קסונוויל היא העיר הגדולה ביותר בפלורידה מבחינת מספר תושבים, ולמעשה מבחינת שטח מדובר בעיר הגדולה ביותר בכל ארה״ב.

 

  (צילום: יח
המיזם החדש של רילקו, על גדות Center Lake(צילום: יח"צ)

העיר ממוקמת על גדת נהר (נהר סנט ג׳ונס), בסמוך לגבול עם ג׳ורג׳יה, ומרחק של קצת יותר מ-500 ק״מ מן העיר מיאמי. ג׳קסונוויל נהנית מנתוני הצמיחה הכלכליים הטובים ביותר בפלורידה בשנים האחרונות (ההכנסה הממוצעת למשפחה, גבוהה בחמישים אחוזים מהממוצע הארצי בארה״ב), מה שפותח הזדמנויות לרכישת נכסים עם פוטנציאל לתשואה טובה. העיר גם כוללת את הנמל הימי ה-3 בגודלו בארה״ב, ובסיסי צבא ענקיים, כלומר העיר משופעת במקומות עבודה, מה שמבטיח את הביקוש לנדל״ן בעיר.

 

הפרויקט: שוכרי עוגן, מיקום מנצח, ראש שקט

הפרויקט החדש של רילקו נמצא בשכונת Deerwood בדרום העיר ג׳קסונוויל. מדובר אזור שוקק והומה חיים, מוקף במרכזי קניות, מסעדות ומרכזים פיננסיים חשובים לעיר. העסקה הנוכחית היא עסקת רכישת נכס נדל"ן מניב, של בניין משרדים בשם Center Building. שטחו של המבנה הוא כ- 10,000 מטר בנוי, והוא מאוכלס ב- 99.1% ע"י שוכרי עוגן וממוקם ליד היציאה לכביש המהיר I95.

 

לפי רילקו נדל"ן, ההזדמנות האמיתית בהשקעה במבנה, טמונה בעובדה שהוא מאוכלס כבר כעת בתפוסה כמעט מלאה על ידי שוכרי עוגן איכותיים, אשר מעצם טבעם העסקי, מקנים יציבות לבעלי הנכס. השוכרים כיום במבנה הם משרד הבריאות האמריקאי, הסוכנות לעסקים קטנים, המשרד לאזרחים ותיקים, וכמובן בנק Ameris Bank.

 

מתווה ההשקעה נעשה בשיטת רילקו, שהוכיחה את עצמה לאורך השנים: רוכשים מבנה איכותי מניב וקיים (להבדיל מהשקעה בנדל״ן לבנייה למשל), משכירים אותו למשך תקופה של כמה שנים, נהנים מדמי שכירות יציבים וצומחים משוכרי עוגן איכותיים, ובסוף חיי הפרויקט, מוכרים את הנכס באפסייד יפה תוך ניצול עליית המחירים באזור. הסכום ההתחלתי הנדרש למשקיעים הוא נגיש בהחלט, רק 75,000 $, ותוכלו להיכנס כשותפים עם רילקו במיזם החדש.

 

  (צילום: יוטיוב)
ג׳קסונוויל(צילום: יוטיוב)

רילקו מחפשת שותפים לדרך

חברת רילקו נדל״ן הוקמה על ידי גיא רג׳ואן ותומר חי, שני משקיעי נדל״ן עצמאיים אשר חברו יחד. תחילה השניים קנו נכסים והניבו רווחים עבור קרובים וחברים, ועם הזמן, התפתחו וגדלו בהיקפי הפרויקטים, וכיום רילקו הינה חברה מובילה בתחום רכישת נדל״ן מניב בארה״ב. לפי גיא רג׳ואן, השיטה של רילקו ייחודית מבין חברות מקבילות העוסקות בייזום עסקאות בארה״ב.

 

גיא רג׳ואן: "יזמים רבים לא משקיעים את כספם בפרויקטים, ומעדיפים לסכן את כספי המשקיעים. ברילקו נדל"ן אנחנו מאמינים שאם ההשקעה טובה, היא טובה לכולם. בכל פרויקט שרילקו מגייסת אליו משקיעים, רילקו משקיעה יחד עם המשקיעים באותם תנאים. בפרויקט בג׳קסונוויל, אנחנו משקיעים 33% מההון העצמי. זאת אחת הסיבות שהמשקיעים כל כך סומכים עלינו: הם מבינים שאנחנו והם נפעל ביחד להצלחת הפרויקט, שהיא תהיה הצלחה משותפת של כולנו״.

  

  (צילום: יח
יתרונות הפרויקט(צילום: יח"צ)

וזאת הפילוסופיה של חברת רילקו: בחברת רילקו נדל״ן לא מחפשים לקוחות. ברילקו מחפשים שותפים: רילקו מאמינה בפרויקטים שלה, ולכן משקיעה מכספה ביחד עם שותפיה בפרויקט. השקעה בנדל"ן ארצות הברית היא אינה "הרפתקה", אלא מתודה מחושבת כלכלית, על ידי שימוש בשיטה המשתכללת עם השנים. הניסיון רב השנים וההצלחות המוכחות של חברת רילקו בארגון וייזום עסקאות נדל״ן בארה״ב, הקנה לה מוניטין מוביל בתחום, המשקיעים מקבלים דוח רבעוני אשר מציג להם תמונת מצב ואת שלבי ההתקדמות של הפרויקט ונותן את כל המידע הדרוש. מעבר לכך, ברילקו נעזרים במשרדי עו״ד ורואי חשבון הן בישראל והן בארה״ב, כך שהכל מפוקח על ידי אנשי מקצוע מן המעלה הראשונה, לשם הבטחת כספי המשקיעים.

 

למידע נוסף היכנסו

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים