שתף קטע נבחר

החוגגים שנפגעו מההגבלות: "עכשיו נעבור החוצה, זה לא היה החלום"

אתמול אישר קבינט הקורונה כי אחרי 9 ביולי יתקיימו שמחות רק עד 100 איש באולמות סגורים ו-250 בגנים פתוחים. חן בינדר שמתחתנת החודש אמרה לאולפן ynet: "דחינו את החתונה ממרץ, היו אמורים לבוא 550 אורחים, אם יהיו עוד הגבלות לא יודעת איך אתמודד"

 

 

 

 אחרי החלטת קבינט הקורונה אתמול לגבי ההגבלות באולמות האירועים, יש מי שמלקק את הפצעים. חן בינדר, שצפויה להתחתן בקרוב, סיפרה הבוקר (יום ג') לאולפן ynet על התחושות: "היינו אמורים להתחתן במרץ, ולפני הצמצום היו אמורים להגיע 550 אורחים. אחרי הצמצום הגענו ל-50 ותכננו לערוך את זה באולם, אבל עכשיו נעבור החוצה. זה לא היה חלום חיי להתחתן מחוץ לאולם, אני לא יודעת מה יהיה מזג האוויר באותו היום. נקווה לטוב".

 

אם יהיו עוד הגבלות מה תעשו?

"זה נורא יבאס אותי. היינו כבר אמורים להתחתן ב-19 במרץ ודחינו. אני לא יודעת איך אני כבר אתמודד עם זה, אבל בוא נראה".

 

חן בינדר באירוע החינה (צילום: אריק לבנגרונד)
חן בינדר ובן זוגה. "אם יהיו עוד הגבלות לא יודעת איך אתמודד"(צילום: אריק לבנגרונד)

 

ארי כהן חגג בר מצווה בצל הקורונה ()
ארי כהן

 

ארי כהן, שהיה אמור לחגוג בר מצווה בקרוב, סיפר לאולפן ynet כי בעקבות ההגבלות האירוע נדחה. "אנחנו דוחים ומקווים לטוב", אמרה אימו כנרת, "בתאריך שלנו זה הוגבל ל-100 אנשים וזה מבאס". ארי עצמו סיפר שמאוד חיכה לחגיגה אך הוא מבין את המצב.

 

מגבלות קורונה חדשות 29 ביוני ()

 

קבינט הקורונה קיבל אתמול את המלצת משרד הבריאות להתיר התקהלות רק עד 50 איש. הגבלת ההתקהלות ל-50 איש כוללת בין היתר בריתות והלוויות, וכן התקהלויות בבתי תפילה. בנוגע לחתונות מספר המשתתפים המקסימלי עד 9 ביולי יהיה 250 איש. בגני אירועים ובמקומות פתוחים המספר המקסימלי יוסיף להיות 250 איש, אבל באולמות סגורים - רק 100 איש. הגבלה זו תהיה בתוקף עד 31 ביולי.

 

השר זאב אלקין הציע שבמקום לצמצם את מספר האנשים באירועים, הריקודים ייאסרו. שר התיירות אסף זמיר השיב לו כי זה לא ריאלי, ולבסוף הוחלט שאיסור הריקודים יישאר בגדר המלצה בלבד - ובעתיד יוחלט אם לחייב את הציבור בכך.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: אריק לבנגרונד
חן בינדר ובן זוגה
צילום: אריק לבנגרונד
מומלצים