שתף קטע נבחר

להתעורר לעידן חדש: בין פנג שואי למטאפיזיקה סינית

העולם מזמין אותנו להתעורר ממצב של מודעות רדומה והסחות דעת, ולמצוא את הדרך שיצרנו עבורנו, זו שמספקת לנו אינספור הזדמנויות, אם רק נשכיל להבחין בהן. שרונה פומס מסבירה על האנרגיה החדשה שכל אחד ואחת מאיתנו יכולים להכניס לחיים

שעה שהעולם משתנה הוא מזמין אותנו להתעורר, ישנן דרכים רבות להתעורר ממצב של מודעות רדומה והסחות דעת. כל דרך שנבחר בה, כל דרך שיצרנו עבור עצמנו, מספקת לנו אין סוף הזדמנויות, אם רק נסכים להבחין בהן. יש והדרך קשה, ארוכה, מפותלת, מורכבת , מסתורית, קלה או זורמת. עברנו בכולן ואם נבחר, נלך בדרך חדשה, לראשונה אי פעם, ערים ומחוברים לעצמנו באמת. בסופו של דבר, נגיע כולנו הביתה.

 

עוד כתבות מעולם הפנג שואי

 

כשאני מסתכלת אחורה אני מבחינה שעולם המטאפיזיקה הסינית סייע לי לחוות בהירות והתרחבות מתמשכת מתוך עולם של כלים ושפה ייחודית. הכלים שהגיעו מהמזרח והתגלו כמורכבים,הפכו עם הזמן פשוטים ושימושיים. השפה שהייתה כה שונה ממה שלמדתי והכרתי, פתחה לי דלת לחקור ולהתוודע לעולמות של מטאפורות, סחפה אותי לעולמות של דמיון, סקרנות ותמימות וחיבור לטבע.

 

כמו שהסינים אומרים 'אם תרצה לדעת מי אתה - תסתכל על הטבע'. הם אכן סייעו לי להבין על מה היקום, מהי נפש האדם, מהי אנרגיה, איך מבחינים בין אנרגיה ישנה לאנרגיה חדשה ובין אנרגיה של קוטביות ואנרגיה של חופש.

  (צילום: shutterstock)
להיות חלק מהאנרגיה(צילום: shutterstock)
 

קפיצה קוונטית מתרחשת כשבוחרים לחקור ולבסוף לאזור אומץ וללכת מעבר למה שנלמד, לגלות שאנרגיה של בתים, כשהיא מתגלה ברמתה הגבוהה והטהורה, היא אותה אנרגיה של מערכות היחסים שלנו עם הכל. הנפרדות בין חומר ואנרגיה, בין מדע למטאפיזיקה, בין פסיכולוגיה לרפואה לא עובדת יותר, ותקשורת של אחדות מתחילה לתפוס מקום ברמות שונות של הבנה מהי באמת אנרגיה.

 

היכן שבתים הם אנרגיה, כך גם החלק האנושי שלנו ועולם החומר וכל מה שנוכל להבחין בו ולהכיר. הסינים גם אומרים שכאשר אתה יודע זה לא אומר כלום עד שאתה לא עושה את מה שאתה יודע - זה השלב של היישום של הכל באופן חי, השלב שכבר התעוררנו, שתינו קפה ואנחנו הולכים לחוות את החיים במלואם.

 

עוד על הכלים היעילים להתעורר מתוך פנג שואי, אסטרולוגיה ועולם המטאפיזיקה הסינית, בסרטון:

 

שרונה פומס , פנג שואי

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: shutterstock
אנרגיות חדשות
צילום: shutterstock
צילום: נוח שחר
שרונה פומס
צילום: נוח שחר
מומלצים