שתף קטע נבחר

הקוסמת מבני ברק מציגה: השיטה המהפכנית לטיפול באקנה משנה את כללי המשחק

עם 92% הצלחה ושיטה נטולת כאב או צלקות, הנערה ממאה שערים שחלמה להיות רופאה – פשוט משנה חיים

כשרבקה זיידה הייתה ילדה, היא חלמה להיות רופאה, בעיקר משום שרצתה לעזור לאחרים. במאה שערים של שנות ה-90, לחלום הזה לא הייתה תמיכה גדולה במיוחד, אבל ההשראה למקצוע שבו בחרה בסופו של דבר הגיעה ממקור לא צפוי: בעקבות אקנה קשה שהתפרץ לה בפנים בגיל 15 היא פנתה לעזרתן של קוסמטיקאיות שונות, ניסתה טיפולים שונים ומשונים, ואף טיפול לא הועיל. את החוויה הזו היא זוכרת עד היום, ויש לה מטרה אחת ברורה: להקדיש את החיים המקצועיים שלה כדי לעזור לכל אלו שסובלים מאקנה להשיג עור חלק ובריא. כיום, לא להאמין, רבקה ובעלה רוני, ביוכימאי בהכשרתו, הם המייסדים של מעין בית חולים לאקנה שבו מבצעים טיפולי אקנה יעילים, טבעיים, מדויקים, מקצועיים - ונטולי כאבים או צלקות.

 

"גיליתי עולם מרתק שלא היה קיים בישראל"

אחרי שנישאה, ועם שני ילדים קטנים, רבקה ארזה מזוודות וטסה לברלין כדי ללמוד לעומק את תחום הקוסמטיקה מהטובים ביותר. "גיליתי שם עולם מרתק שלא היה קיים בישראל, והיה לי ברור שאני חוזרת לארץ כדי להכניס את השיטה הזו גם אלינו. כשחזרנו הקמנו את קליניקה קטנה בבני ברק, ובתוך זמן קצר התרוממנו. לקוחות התחילו להגיע מכל הארץ מפה לאוזן, ויותר ויותר לקוחות התחילו לכנות אותי 'קוסמת' בשל הניסים שקרו להם בפנים. אין לי מילים לתאר כמה אני מרגישה מבורכת בכך שזכיתי להפיץ טוב לכל מי שבאים אלינו," מספרת רבקה.

 

רבקה זיידה
רבקה זיידה
 

"הכול אצלנו שונה ממה שרוב האנשים מכירים היום," מסבירה רבקה. "הקליניקה, הטיפול בבית וכמובן גם התוצאות. עם כל הצניעות, אני לא רואה פה בארץ נשות מקצוע שיכולות להביא נשים וגברים ממצב של אקנה חמור לאפס אקנה ולעור חלק, אבל אצלי בקליניקה זה פשוט עובד, יום אחר יום, כבר 20 שנה. בלי חומרים חזקים, בלי שום כאב למטופלים, ללא מגע יד ובלי להפעיל לחיצות על עור הפנים, פעולה שרק מחמירה את המצב ועלולה להותיר צלקות וסימנים בפנים."

 

"אמרתי למרצה בברלין שצריך מחטים - היא התחלחלה"

אין ספק שהשיטה של רבקה משנה את כללי המשחק לחלוטין, ואת הייחודיות שלה הבינה עוד בזמן הלימודים בברלין אצל הדרמטולוגית. "הסברתי למרצה שצריך מחטים וניקוי עמוק בפנים, והיא התחלחלה. רק אז הבנתי מה הדבר הענק שקורה פה. הרי בשיטה הזו אין מחטים, אין התפחה ולחיצות בעור, מה שאומר שאין כאבים וגם אין צלקות, והכי חשוב – אין שום נזק שנגרם כתוצאה מהטיפול."

 

אם אתם תוהים לעצמכם האם הטיפול המהפכני הזה יכול להתאים גם לכם, התשובה הפשוטה היא כן, ורבקה מסבירה: "יש לי לקוחות מכל הגילאים, גם גברים וגם נשים, כולל ילדים בני 9 שתקף אותם אקנה, נשים עם רקע הורמונלי, בגילאי 30 ומעלה, אחרי טיפולי פוריות או הפסקת גלולות, וגם גברים ונשים בגילאי 40 ו-50. יש מי שסובל מאקנה חמור בפנים ומי שהבעיה מתרכזת אצלו באזור החזה, בגב ואפילו בישבן. הטיפול שלי מתאים לכולם, והוא ממש משנה חיים."

 

הילדה עם האקנה שהפכה לכוכבת

מאז נפתחו מעבדות האקנה במרומי מגדלי בסר בבני ברק, רבקה והצוות המקצועי שלה שינו את חייהן של המון נערות ונשים שרואות בשיטה הייחודית הזו כישועה של ממש. ביניהן נמצאת איזבלה גניש, ורבקה זוכרת את המפגש הראשון ביניהן מצוין: "לפני עשר שנים נעצרה מונית בכניסה לקליניקה, ויצאו מתוכה נערה צעירה עם שני הוריה. אבא שלה הדגיש שיש פה מצוקה רגשית, והנערה בת ה-17 פשוט נכנסה לי ללב. תוך תקופה מאוד קצרה הכול השתנה, האקנה התרפא לחלוטין והיום היפהפייה הזו היא אושיית אינסטגרם ומאמנת כושר מצליחה. זו תחושה מדהימה לדעת שמה שאנחנו עושים כאן משנה חיים של אנשים."

תמונה לפני ואחרי: שוש טפרה
תמונה לפני ואחרי: שוש טפרה

תמונה לפני ואחרי: ליגל אילוז
תמונה לפני ואחרי: ליגל אילוז
 

שיעורי הצלחה של יותר מ-92%

סיפורי ההצלחה של רבקה והשיטה הייחודית שלה מסבירים את הנתונים המדהימים. כבר היום מדובר על שיטה שמספקת תוצאות מצוינות בתקופה קצרה יחסית, ועשרות אלפי מטופלים ו-92% הצלחה מוכיחים שהקסם קורה, ובגדול. המקצועיות והחדשנות, וההשקעה בפיתוח צוות מיומן שפועל על פי השיטה המהפכנית מתוך אהבה ותחושה אמיתית של שליחות – כל אלה מסבירים את חדרי הטיפולים המלאים, וכל מי שמגיע אל הקליניקה מקבל טיפול שמותאם בדיוק עבורו, בהתאם לסוג האקנה בגוף או בפנים.

תמונה לפני ואחרי: יוליה זייצב
תמונה לפני ואחרי: יוליה זייצב

 

תמונה לפני ואחרי: ראנה עזאם
תמונה לפני ואחרי: ראנה עזאם
  

לשיטה הזו יש עוד יתרון אחד חשוב: היא מהווה תחליף טבעי ואיכותי מאוד לתרופות המוצעות היום בשוק, הבולטת שבהן היא רואקוטן. למרות שבישראל מקובל למהר ולהציע את התרופה כשיטת טיפול מרכזית, בפועל יש לה תופעות לוואי והשפעות על הכבד והלבלב, בין השאר. השיטה של רבקה, לעומת זאת, היא לא רק טבעית הרבה יותר אלא גם יעילה מאוד, והתוצאות שלה מדברות בעד עצמן.

 

לעוד פרטים >> https://lp2.akne.co.il/?lead_source=459175

 

 

 

 

מומלצים