שתף קטע נבחר

מהפכת הביטוח הסיעודי של 'מגן מומחים': למה הם מצליחים איפה שאחרים נכשלים?

זה הסיוט של כולנו. אנחנו משלמים כל החיים לחברת ביטוח סעודי אבל ברגע האמת היא דוחה את התביעה. מה עושים כדי להבטיח שזה לא יקרה? כל התשובות בכתבה שלפניכם

נתחיל בעובדה שאמורה להדליק נורה אדומה לכל מי שמבוטח בביטוח סיעודי: מחצית מתביעות ביטוח סיעודי שמוגשות למימוש בישראל נדחות על ידי חברות הביטוח. במילים אחרות, גם אם התנהלתם באופן אחראי והקפדתם לבדוק שיש לכם פוליסה של ביטוח סיעודי בתוקף, יש סיכוי סטטיסטי של כ-50% שביום שתזדקקו לביטוח הסיעודי חברת הביטוח פשוט תגיד לכם: 'לא!'.

 

מה עושים בחברת "מגן מומחים" אחרת מכולם? המשיכו לקרוא וגלו את מה שחברות הביטוח לא רוצים שתדעו.

 

חברות הביטוח מפעילות טריקים ושטיקים

חברות ביטוח אף פעם לא אוהבות לשלם, אך במקרה של הביטוח הסיעודי אחוז הדחיות הראשוני כל כך גבוה שהעניין מזמין בחינה קרובה יותר של הפרטים. למרבה הצער, מתברר שיש היגיון בשיגעון והדרך בה חברות הביטוח מנסות להתחמק מתשלום וממילוי החובות כלפי המבוטח שרכש פוליסה ושילם עליה לאורך שנים ארוכות במיטב כספו, הפכה לשיטה. מדובר בסוג של מלחמת התשה שחברת הביטוח מנהלת מול המבוטח מתוך כוונה לגרום לו להרים ידיים ולוותר, וכמובן לשרוף לו הרבה מאוד זמן יקר. ההתשה הזו מתבצעת באמצעות שילוב של בירוקרטיה מעייפת הכוללת טופסולוגיה והנפקת הרבה מאוד אישורים, דקדוק על קוצו של יוד ובעיקר מבחני תפקוד שמבלבלים ולעיתים משפילים את המבוטח. דמיינו את התסכול, המצוקה וחוסר האונים של מי שחסך לאורך שנים כדי שביום סגריר יהיה לו ביטוח סיעודי, והנה כשהיום הזה, לצערו, מגיע - חברת הביטוח טורקת בפניו את הדלת ומתייחסת אליו כרמאי. במקרים מסוימים חברות הביטוח רותמות לעניין חוקרים פרטיים שמבצעים מניפולציות על המבוטחים, מפתים אותם לעשות מאמץ הרואי ומתעדים אותם "מתפקדים עצמאית".

 

  (צילום: WATERMARK)
(צילום: WATERMARK)

 

חברה חדשה בשם 'מגן מומחים' קמה מתוך מטרה לשנות את המציאות הזו ולהיות גוף מקצועי שיסייע למבוטחים שזקוקים לממש ביטוח סיעודי להתגבר על המהמורות של חברות הביטוח. כמו שהשם מרמז, המקצוענים של חברת 'מגן מומחים' הם בעלי רקע עשיר בסיעוד וביטוח ומכירים היטב את כל 'הטריקים והשטיקים', בהם חברות הביטוח משתמשות כדי להימנע מתשלום. חשוב להבין שמבחינת ההליכים והניואנסים תביעות ביטוח סיעודי מתייחדות 'כשפה בפני עצמה' גם אל מול תביעות ביטוח ונזיקין אחרות, לכן הרבה פעמים גם ייצוג של עורך דין שמתמחה בתביעות נזיקין לא יביא לתוצאה המיוחלת. לפעמים דווקא הפעלת גישה שאינה משפטית, אך מגיעה מהבנה עמוקה של הפרוצדורה והבירוקרטיה, תתגלה כיותר אפקטיבית.

 

לבחינת זכאות ראשונית למימוש ביטוח סיעוד הקליקו כאן>>

 

 

82% הצלחה בתביעות ביטוח סיעודי

ההבנה העמוקה שלה עם התחום, מאפשרת למקצועני החברה להעריך את תגובת חברת הביטוח ולהיערך בהתאם. זה מתבצע תוך כדי פירוק המוקשים שחברת הביטוח מנסה להניח לפתחו של התובע.

 

  (צילום: WATERMARK)
(צילום: WATERMARK)

 

נכון להיום, ביחס לממוצע הארצי העומד על כמעט 50% דחייה בתביעות סיעוד, מציגה 'מגן מומחים' ממוצע הצלחה מרשים של 82%. הנתון הזה אפילו עוד יותר מרשים בהתחשב בעובדה שמראש חלק ניכר מהפונים ל'מגן מומחים' הם אנשים במצבי ביטוח מורכבים וחברות הביטוח כבר דחו את התביעה שלהם בטענות כאלו ואחרות.

 

איך 'מגן מומחים' עושים את זה ולמה בכל חודש פונים אליהם כ-120 מבוטחים? ובכן, הסוד נמצא בפרטים

זה מתחיל בשיטה: 'מגן מומחים' בונה את תיק התביעה בכמה שלבים שמבטיחים תוצאה אופטימלית. בשלב הראשון אוספים ומרכזים עבור המבוטח את כל המסמכים והמידע הרלוונטי (בכך נמנעת דחיית תביעה מסיבה טכנית בגין אי-צירוף מסמך מסוים); בשלב הבא נבנה תיק התביעה באופן הכי משכנע ומקצועי שניתן והתביעה מוגשת; בהמשך עובר התובע הדרכה והכנה לבדיקת הרופא (האמור לתת הערכת תפקוד), ההכנה מתמקדת בפן המקצועי, בפן הנפשי ופן הטכני, אבל בניגוד לחברות אחרות ב"מגן מומחים" זה לא הסוף כי אנשי החברה ממשיכים לעקוב אחר התביעה תוך ניסיון אקטיבי לקצר את משך ההליך.

 

  (צילום: WATERMARK)
(צילום: WATERMARK)

 

מנהל תיק אישי ושירות בבית הלקוח

כחלק מהשיטה של 'מגן מומחים', מוצמד לכל מבוטח שהחברה מייצגת מנהל תיק אישי שמלווה אותו לאורך כל התביעה, מנהל את התיק ומדריך אותו. כך 'מגן מומחים' מוודאת שאף לקוח לא נופל בין הכיסאות ורציפות הייצוג נשמרת. יתרון משמעותי נוסף של 'מגן מומחים' הוא בכך שהחברה מקיימת את פגישת ההיכרות בבית הלקוח. הרי מי שמגיש תביעת ביטוח סיעודי מתקשה להתנייד עצמאית ויציאה מהבית אינה דבר טריוויאלי עבורו. לכן, 'מגן מומחים' לא מטריחה את הלקוחות עד למשרדיה. במקום זאת, נציג החברה מגיע לביתו של התובע וחוסך ממנו טרדה וחוסר נוחות.

 

התהליך כולו שקוף בפני הלקוח שזוכה לעדכונים שוטפים ואוזן קשבת. כפי שהוזכר, בשונה מהגשת תביעה באמצעות עורך דין שלרוב מכיר רק את הפן המשפטי ותביעות ביטוח סיעודי הם רק חלק מתחום עיסוקו, 'מגן מומחים' עוסקת ומתמחה רק בתביעות ביטוח סיעודי ובקיאה בכל האספקטים הרלוונטיים.

 

'זכית - שילמת'

נקודה משמעותית נוספת היא ש'מגן מומחים' דוגלת בגישה של 'זכית – שילמת'. כלומר, התשלום על השירות ייגבה מהלקוח רק במקרה של הצלחה. שיטה זו מעוררת אמון בקרב הלקוחות וכמובן דוחפת אותנו עוד יותר ברצון להצליח ולאזן את התמונה במגרש הביטוח הסיעודי.

 

בסופו של יום כל היתרונות שסקרנו באים לידי ביטוי בתוצאות. כאמור, בעוד הממוצע בענף עומד על כ-50% הצלחה ל'מגן מומחים' יש אחוז הצלחה יוצא דופן של 82%.

כדי לקבל תמונה יותר ברורה אנו ממליצים שתיכנסו לקישור ותענו על שאלון פשוט בן 5 שלבים שיאפשר ל'מגן מומחים' לתת לכם (או ליקירכם) אינדיקציה ראשונית לגבי המצב הסיעודי ואחוז הזכאות: לכניסה לשאלון היכנסו>>

 

לסיכום, עבור מי שנדרש לממש פוליסת ביטוח סיעודי בישראל, 'מגן מומחים' מהווה כתובת מובילה ואיכותית. לא רק חברה שמצליחה במקום שחברות אחרות נכשלות, אלא חברה שבאמת הולכת לקראת הלקוחות שלה ומוכיחה שאפשר גם אחרת, כך שברגע האמת יש לכם מענה מקצועי, אמיתי ויעיל. אל תתפשרו - פנו ל"מגן מומחים", כי גם בתחום הביטוח הסיעודי מגיע לכם הטוב ביותר.

 

 

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים