שתף קטע נבחר

שפע והזדמנויות: יום הולדת שמח למזל אריה

מי הם בני ובנות מזל אריה, מה המקצועות המתאימים להם, מהן התכונות החיוביות ומה השליליות שלהם ומה צפוי להם השנה מבחינת אתגרים, שפע ובכלל? צילה שיר אל מפרטת על בני ובנות המזל החוגגים יום הולדת

מזל אריה (צילום: shutterstock) (צילום: shutterstock)
מזל אריה(צילום: shutterstock)
 

 

תאריך המזל: בערך בין ה-22.7 ועד 23.8

 

אלמנט: אש, יציב

 

סמל המזל: אריה

 

איבר בריאותי רגיש: לב וכלי דם

 

נאמנות: קיימת נטייה לפלרטט - בעיקר לחיזוק האגו

 

תכונות חיוביות של המזל: אנשים מלאי עוצמה ומרשימים בנוכחותם, טובים בארגון וניהול, בוסים טבעיים,רחבי לב, גאים ובעלי אגו חזק ביותר, בעלי כריזמה מרשימה ויכולת ביטוי מעולה, נעים להיות במחיצתם, חמים לזולת, יודעים ליהנות מהחיים.

 

תכונות שליליות של המזל: אנשים שתלטניים, מרוכזים בעצמם ובצרכים שלהם, חושבים שהיקום סובב סביבם ועל כן מגיע להם הכול, תאבי גדלות כך שהרצון לעשות הכול בענק עלול להוציא אותם מפרופורציה ומאיזון, חוסר רצון להתגמש לטובת הזולת, עקשנים.

 

תחזית כללית שנתית לילידי המזל

שפע: עד לסוף השנה הקרובה הכוכב יופיטר המביא איתו שפע והזדמנויות ימשיך לבקר אצלכם בבית המקושר עם כל הקשור לנושאי העבודה שלכם וגם הזדמנויות שנוצרו סביב נושא הבריאות. במידה ורציתם לערוך תיקון קוסמטי כלשהו, הרי שעדיין זה הזמן הנכון וכדאי לכם, גם בזכות העובדה שהסביבה הקרובה תפרגן ותעזור לכם במידה ותבקשו מהם עזרה סביב נושאים אלה.

 

בשלב הזה, נראה שנוצרה לכם הזדמנות חדשה לעבודה ואף לסביבה טכנית שהולמת את רצונותיכם. בתחילת שנת 2021 יעבור כוכב השפע אל בית השותפויות והזוגיות שלכם, כך שזה בדיוק הזמן שתוכלו לחזק נושא זה במערכות קיימות ולפנויים שביניכם תהייה הזדמנות להכיר אנשים חדשים שיכולים להתאים לכם יותר ממה שהיה לכם עד כה.

 

גם בשותפויות עסקיות תהיה לכם תקופה שבה תוכלו להתרווח וליהנות משותפויות מניבות פרי. השתדלו לא להכנס להוצאות ספונטניות עד לסוף חודש אוקטובר 2020.

 

קושי: כבר מתחילת השנה האחרונה, אתם חווים את האנרגיה של הכוכב סטורן שמביא איתו יכולת הסתגלות קשה, צמצום וקושי בבית העבודה שלכם. כדי להצליח אתם חייבים להשקיע רבות ונראה שעדיין אתם משקיעים זמן, מרץ ואנרגיה בכל הקשור לנושא זה.

 

נראה שנאלצתם לשנות סגנון עבודה, כדי להתאים את עצמכם למציאות החדשה. גם ההתנהלות היום יומית שלכם נראית לכם כבדה מהרגיל במיוחד כשאתם חשים , שאתם חייבים לעמוד במטלות שאתם ואחרים מצפים מכם. אתם בונים את עצמכם מחדש ורק בסוף 2020, תשלימו מהלך וכוכב זה ייצא סופית מבית העבודה שלכם.

 

תקופת יום ההולדת מוצאת אתכם בעיצומה של נסיגת הכוכב סטורן ולכן, עד לסוף השנה תמשיכו להרגיש שאתם נמצאים בתקופה מאוד אינטנסיבית. רק לאחר מכן העומס יתחיל לרדת ותוכלו להיכנס לרגיעה מסוימת. בשנת 2021 ייכנס כוכב זה לבית הזוגיות והשותפויות שלכם ויעמיד אתכם במצבים מאתגרים במיוחד. זה יהיה הזמן בו תחום זה ייבחן על ידי מצבים חדשים בשטח שתאלצו להתגמש ביחס אליו.

 

מזל טוב.

 

צילה שיר אל , אסטרולוגית ויועצת משפחתית

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: shutterstock
מזל אריה
צילום: shutterstock
צילה שיר א
מומלצים