שתף קטע נבחר

בטוח שהכל יעבור חלק: התקופה המושלמת להסרת שיער היא עכשיו

בלי תכנונים, בלי פצעונים ובלי פשרות – STAY IN&OUT הוא ה-עיתוי לקבוע תור לאמריקן לייזר ולהגשים את החלום על גוף חלק משיער מיותר, כדי שנוכל לבלות את המשך הקיץ על החוף או לצד הבריכה בראש שקט

 

 

כשהכל מסביב משתנה, יש דבר אחד שנשאר יציב – הרצון להיות חופשיים לצאת מהבית בספונטניות, בלי להתעסק בגילוח, שעווה והסרת שיער מיותר רגע לפני. ואם יש משהו שלמדנו מהתקופה הנוכחית, הוא שהחיים בלתי צפויים. יום אחד אנחנו יוצאים לטבע, לים ולבריכה, ויום אחר כך נשארים בפנים ושומרים על ההנחיות – STAY IN&OUT. גם הגוף שלנו משתנה, וזה רק טבעי. אנחנו לומדים לקבל את השינויים הללו וגם להיות מוכנים אליהם, עם עוגן יציב כמו חברת אסתטיקה ותיקה שהולכת איתנו לאורך זמן ומבטיחה להיות שם גם כשדברים ישתנו.


אנחנו לומדים לקבל את השינויים שסביבנו (צילום: רחלי פרידמן ל"סולו")
אנחנו לומדים לקבל את השינויים שסביבנו(צילום: רחלי פרידמן ל"סולו")אבל לא מוותרים על מה שחשוב לנו (צילום: רחלי פרידמן ל"סולו")
אבל לא מוותרים על מה שחשוב לנו(צילום: רחלי פרידמן ל"סולו")
 

טכנולוגיית הסרת השיער בלייזר הגיעה לישראל לפני שני עשורים וזכתה להצלחה מסחררת. עם זאת, אמריקן לייזר היא החברה היחידה בתחומה שמציעה חבילות הסרת שיער ללא הגבלה - עד להשגת התוצאה הרצויה. מה זה אומר? שמקבלים כמה טיפולים שצריך, עד להשגת התוצאה ושגם בעתיד, כשגופינו יעבור שינויים (הורמונליים, סביבתיים, גנטיים ועוד) וזקיקי שיער רדומים יתעוררו ויתחילו לצמוח, יש מי שימשיך לתת מענה מקצועי. בתקופה של חוסר ודאות, זו בהחלט הבטחה שאפשר להישען עליה.

 

מגיע לעור שלך את הטיפול הכי טוב (צילום: רחלי פרידמן ל"סולו")
מגיע לעור שלך את הטיפול הכי טוב(צילום: רחלי פרידמן ל"סולו")

 

כזה שנשאר איתך תמיד (צילום: רחלי פרידמן ל"סולו")
כזה שנשאר איתך תמיד(צילום: רחלי פרידמן ל"סולו")

אם התלבטנו עד היום לגבי הסרת שיער בלייזר, נראה שהתקופה הזו היא הזדמנות מעולה לקבל החלטה חשובה: דווקא כשאנחנו בבית ונמנעים מלהגיע לחוף הים או לבריכה, נצליח לשמור על העור וליהנות מיתרונות הסרת השיער – גם בקיץ.

 

הסרת שיער עם אחריות (צילום: רחלי פרידמן ל"סולו")
הסרת שיער עם אחריות(צילום: רחלי פרידמן ל"סולו")

המומחים של אמריקן לייזר מסבירים שיש כמה דברים שחשוב להקפיד עליהם כדי להביא לתוצאות מיטביות. כך, למשל, אסור להשתזף לפני הטיפול כיוון שקרן הלייזר מתמקדת בפיגמנט שבשורש השערה ומשמידה את השערה. לאחר שיזוף, הפיגמנטים שבעור מפריעים לקרן הלייזר להתמקד בפיגמנטים שבשורש השערה, וטיפולי הסרת שיער בלייזר עלולים להיות פחות אפקטיביים. גם לאחר הטיפול חשוב לא להיחשף לשמש, להישאר במקומות מוצלים, להתלבש בבגדים שמכסים את העור וכמובן להקפיד על שימוש בתכשירי הגנה נגד השמש.

 

ליהנות מעור חלק (צילום: רחלי פרידמן ל"סולו")
ליהנות מעור חלק(צילום: רחלי פרידמן ל"סולו")
 

לא רק חשיפה לשמש עלולה לפגוע בתוצאות הטיפול, אלא גם טבילה במי ים או בריכה שמכילים מליחות גבוהה או כימיקלים. חכו עד שהעור יירגע, ואז תוכלו להפגין את הלוק החדש שלכם ללא חשש. זה הזמן להישאר בפנים, ולזכור שהקיץ הישראלי ארוך והוא כאן כדי להישאר.

 

לאתר אמריקן לייזר

 

לפייסבוק אמריקן לייזר

 

קרדיטים:

ניקול רזניקוב ל"יולי"

צילום: רחלי פרידמן ל"סולו"

צילום וידאו: אמיר אליסיאן

הפקה: שרון אלימלך

סטיילינג: תומר אלמוזנינו ל"סולו"

ע. סטיילינג: טל יוסיפוב

איפור: אנאל דרמון ל"סולו"

שיער: שירה קמרי ל"סולו"

 

הקרדיטים לביגוד

נעליים: אלדו, Hm

תכשיטים: cami Jewelry

בגדי ים: זוהרה Tulagashri , nono , biliblond


פורסם לראשונה 20/07/2020 20:25

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: רחלי פרידמן ל"סולו"
stay in & out - העור שלך תמיד חלק
צילום: רחלי פרידמן ל"סולו"
מומלצים