שתף קטע נבחר

שנה של תקווה: כך נראית שנת 2020 במפת האסטרולוגיה הסינית

השנה הנוכחית מביאה עמה צורך יותר מתמיד למסרים של עידוד ותקווה - למי וכיצד זה ניכר במפה האסטרולוגית הסינית שלנו? שרונה פומס מסבירה מדוע עלינו להיות אופטימיים לגבי השנה

המפה האסטרולוגית הסינית מבוססת באופן ייחודי על אלמנטים מהטבע שהמהות שלהם היא טבעית וניטרלית. עם זאת, היא מבוטאת בהתאם לתפיסה אישית של בעל המפה.

 

כיון שהמציאות האנושית כל הזמן משתנה, ובאופן טבעי גם התפיסות שלנו, רבים לא מודעים כלל להשפעתן של אנרגיות המתעוררות מתוכם או מגיעות מחוצה להם, על המציאות שהם חיים בה. אוסיף ואומר שבאופן מתסכל הם גם לא באמת בחרו בה.

 

עוד כתבות על אסטרולוגיה סינית ופנג שואי>>

 

  (צילום: shutterstock)
(צילום: shutterstock)

בכלים של האסטרולוגיה הסינית ניתן להבחין באנרגיות השונות ולראות את השפעתן על המחשבות, התפיסות, הפעולות והתגובות שלנו. מידע על ההשפעה האנרגטית והמגנטית של שנת 2020

נוכל למצוא במפת הלידה שלנו - https://www.fourpillars.net/calculator.php

 

שנת 2020 היא שנה מאוד מיוחדת, מרוכזת, אינטנסיבית ומורכבת משני אלמנטים: אלמנט מים ואלמנט של מתכת התומך באלמנט המים לגדול.

 

  (צילום: shutterstock)
(צילום: shutterstock)

שלב 1 - נסתכל לראות האם יש מים במפה שלנו, האם יש ין או ינג מים בשנה חודש יום או שעה, האם יש חולדה, קוף או דרקון (שפוגש השנה את החולדה ומרחיב את אלמנט המים). כאשר החיות הללו מופיעות בחודש הלידה, האיכות שלהן אינטנסיבית אפילו יותר.

 

נקודת המוצא האסטרולוגית היא שאלמנטים של מים ומתכת קשורים ברגשות, לעיתים בהצפה רגשית, נטייה לספוג רגשות, פחדים ותפיסות של הישרדות, נטייה לקחת משא רגשי של אחרים או להיות מושפעים במיוחד ממה קורה בחוץ, מהתקשורת ומהסחות הדעת. זה קורה בעיקר כשיש הרבה מאלמנט המים המוסיף להתפזרות ולרגישות יתר.

 

שלב 2 - האם יש לנו במפת הלידה סוס, תרנגול, כבשה או ארנבת? באופן כללי זה אומר שאנחנו חווים את השינוי כסוג של טלטלה בשל מערכת היחסים שיש לחיות הללו עם החולדה. נחווה הנאה מכל השינויים הללו השנה הזאת אם נקבל את השינוי בזרימה וביצירתיות, במקום לקחת על עצמנו את מה שהוא לא שלנו, לדחוף ולהגיב החוצה באופן רגשי.

 

שלב 3 - אלמנט האש הוא אלמנט התקווה, החמלה והבהירות והוא היחיד השמח כאשר הוא מעניק לאחרים. אוסיף ואומר שאלמנט האש יכול באמת לתת לאחרים כשהוא פתוח לקבל.

 

עם זאת, ברמה הבסיסית, אלמנט ינג אש מייצג את השמש המקרינה אור וחום ואלמנט ין אש מייצג נר הנהנה להאיר את החשיכה ולעורר השראה באחרים. אלמנט האש מאיר את הדרך, חומל, מפוגג פחדים ודחיסות רגשית, מעורר תשוקה ושמחה ומסייע לנו לעבור את התקופה הזאת בנינוחות רבה יותר. כעת יותר מאי פעם אנשים זקוקים כעת לבהירות לחום, לחמלה וחיבוק.

 

אילו אלמנטים יש במפה שלכם? (צילום: shutterstock) (צילום: shutterstock)
אילו אלמנטים יש במפה שלכם?(צילום: shutterstock)

שלב 4 - נסתכל לראות האם יש את אלמנט האש במפה שלנו –ין אש או ינג אש או במיוחד את החיות כבשה, סוס ונחש או באופן משני גם בכלב ובנמר.

 

נבדוק היכן האלמנטים/ החיות האלו ממוקמות במפה - האם בעמודות: שנה, חודש, יום או שעה?

 

אם אלמנט האש בעמודת השנה – נשמח, למשל, לתת או לקבל תמיכה מחברים, שיתופי פעולה, להצטרף לרשתות חברתיות.

 

אם זה בעמודת החודש - יתמוך בנו, למשל, להוסיף לעבוד, לקבל או לתת תמיכה מממונים ועובדים סביבנו ולחוות התרחבות מקצועית.

 

אם אלמנט האש מופיע בעמודת היום, יתכן שניתן או נקבל תמיכה מבן זוג, שותף או חבר קרוב או פשוט נוכל לאפשר לעצמנו את התמיכה.

 

אם בעמודת שעה - נשמח לתת ולקבל תמיכה מעובדים, ילדים, לקוחות תומכים או מרעיונות חדשים שנשמח לממש השנה.

 

שלב 5 - במידה ואלמנט האש נעדר מהמפה, נוכל לראות כיצד אנחנו יכולים לעורר השראה באחרים, כיצד נוכל לסייע - אם זה דרך התעניינות באחרים, לקבל השראה מאנשים בעלי תפיסה שמחה ומוארת או דרך הסכמה להיות בקבלה של השינויים המיוצגים באלמנט האש.

 

  (צילום: shutterstock)
(צילום: shutterstock)
  

שלב 6 – כאשר אלמנט האש נעדר מהמפה, אלמנט העץ התומך באש יכול לסייע. אלמנט העץ מופיע במפה כין או ינג עץ ובעיקר כנמר וארנבת. באופן משני אלמנט העץ מופיע גם בדרקון ובכבשה.

 

במקרה זה יקל אם נאמץ את התפיסה של אלמנט העץ - ין עץ (שיח) או ינג עץ (עץ גדול) המייצג צמיחה מתמשכת, התקדמות, צמיחה של העצמי, המלצה ללמוד משהו חדש, להסתכל קדימה על התמונה הרחבה ולהוקיר תודה על כל היש.

 

להלן דוגמה מפה של ילד, שיש בה ריבוי של מים ואין במפה את אלמנט האש. הילד חווה את השנה כמאתגרת, רגיש במיוחד. תאריך לידה 17.12.12 שעה 21:35


 

להלן מפה של גבר שנולד ב-23.5.78 ב-16:00. לגבר יש סוס בשנה ובחודש ין אש נחש. השנה הוא עבר דירה (מפגש בין חולדה לסוס) וכעצמאי העוסק בבנייה קיבל השנה (בתקופת הקורונה) הזדמנויות חדשות, פרויקטים חדשים שהביאו לו צמיחה כלכלית – ין אש נחש בעמודת החודש הקשור לסיוע בתחום המקצועי

מחודש אוגוסט ואילך, ובעיקר בחודש דצמבר האינטנסיבי בשנת 2020, נשמח אפילו יותר לעורר תקווה ולפתוח את הלב, העשיר באלמנט האש באופן טבעי.

 

בסופו של דבר, כשאנשים מתעוררים ומסכימים לקבל את מה שהם מתנגדים לו, מתבהר שפחד מגיע מבורות ומהפרדות כי בסופו של דבר הכל נברא באהבה.

 

כאשר אנשים חווים פחד הם חווים הפרדות מעצמם, מהעוצמה שלהם, מכל מי שהם באמת. נשמח לסייע להם להשיב את עצמם לאחדות. אותו אלמנט של מים כשהוא לא מאוזן הוא מעלה פחד כשהוא מאוזן הוא מביא לאחדות ולזרימה. החוכמה העל –זמנית והכה רלבנטית של הסינים הקדמונים גם מיוצגת באלמנט המים.

 

שרונה פומס , פנג שואי

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: shutterstock
שנת החולדה
צילום: shutterstock
צילום: נוח שחר
שרונה פומס
צילום: נוח שחר
מומלצים