שתף קטע נבחר

מה ומי במיאמי

ארגון ידידי צה"ל בארה"ב ובפנמה (FIDF)הודיעו כי החל מ -16 בספטמבר 2020 יחליף סטיבן וייל, את האלוף (במיל') מאיר כליפי-אמיר, בתפקידו כיו"ר ומנכ"לFIDF. תהיה זו הפעם הראשונה שבה עומד בראש FIDF מנהיג יהודי אמריקני ולא גנרל צה"ל.

מאיר כליפי-אמיר, הוביל את FIDF במשך שש השנים האחרונות,בהם הביא את הארגון לשגשוג כלכלי ולהישגים חסרי תקדים, בשל השינויים האירגוניים אותם הוביל. תחת הנהגתו חווה הארגון, צמיחה מעריכית התרחבות ארגונית ובכללם הרחבת יכולות הגיוס ביעדים חדשים ברחבי ארה"ב. גייס יותר מ -570 מיליון דולר בין השנים 2015-2019. נאמן לשליחותו, FIDF הצליחה להגדיל את תמיכתו ברווחתם בחיילי צה"ל, וכן סייע ליותר חיילים מאשר בשנים שקדמו לכהונתו.

 

האלוף במיל' כליפי-אמיר, אמר: "אני אסיר תודה ומוקיר כבוד על הפריבילגיה שהייתה לי להוביל את FIDF בשש השנים האחרונות. זו הייתה משימת חיים, לתמוך בחיילים האמיצים של ישראל. לבי תמיד יהיה עם החיילים, בהכירי מקרוב את גבורתם, מסירותם ומחויבותם למדינת ישראל והעם היהודי ברחבי העולם. אני גאה שהייתי חלק מהארגון המופלא הזה, כשהוא חולק את חזוננו ואת ייעודנו עם עשרות אלפי תומכים מסורים בארצות הברית ובפנמה, ומחברים אותם למדינת ישראל וצה"ל. אני מאחל לסטיבן וייל בהצלחה, בהגעה לגבהים חדשים במסע חשוב זה. "

"זה הכבוד הגדול ביותר עבורי להצטרף למשפחת FIDF קבוצה נבחרת של מנהיגים, ומתנדבים ואנשי מקצוע שהתחייבו לדאוג לרווחת חיילי צה"ל," אמר וייל".המדור מאחל ברכתהצלחה בהמשך הדרך.

 

כגמגכמ ()
האלוף במיל' כליפי-אמיר והשגריר רון דרמר באירוע של ה- FIDF

 

 

לפני כשבועיים מונתה גלית פלג, לתפקיד הקונכ"ל הבינלאומי של ישראל הזמני במיאמי, תפקיד אותו תסיים באמצע חודש אוקטובר.

לפני תפקיד זה הייתה גלית ראש המחלקה לדיפלומטיה ציבורית ולעניינים אקדמיים בקונסוליה הכללית של ישראל בניו יורק, האחראית על פניה לקהילות מקומיות והפקת קמפיינים, אירועים כמו יום השנה ה -70 של טיימס סקוור לישראל, וכן הרצאות, לקידום המותג הישראלי, בניו יורק, ניו ג'רזי, פנסילווניה, אוהיו.

גלית הייתה אחראית גם לקידום היחסים האקדמיים של ישראל עם מוסדות אקדמיים מקומיים בחמש המדינות.

פעולתה האחרונה בישראל לפני שהמריאה למיאמי גייסה גלית, עשרות מחבריה במשרד החוץ אשר רכשו יותר מ-300 קילוגרם טחינהממפעל הטחינה "אל ארז". זאת אחרי שגורמים שונים במגזר הערבי הכריזו עליו חרם מכיוון שתרם כסף לקו החם ללהט"בים ערבים.בזמן שכיהנה בין היתר כקונסול לדיפלומטיה ציבורית בניו יורק, הכירה פלג את בעלי "אל ארז" ג'וליה זהר ובנה יוסף, ואף רתמה אותה לפעילות הסברה למען ישראל.

עובדי המשרד בישראל לקחו הבית חלק מ- 600 קופסאות הטחינה, ואת היתר לקחו איתם דיפלומטים שיוצאים לשליחות בחו"ל. וכך, הטחינה של "אל ארז" הגיעו אתה למיאמי.

"רצינו לתת מחווה לחברה שנמצאת בעין הסערה מצד אחד, אך גם ידועה כתורמת לחברה הישראלית", הסבירה פלג. "רצינו לתת תמיכה מוסרית לחברה שהמטרה שלה נכונה, ובגלל שהיא דוגמה לחברה שאנו גאים להיות גאים בה".

גלית פלג הצטרפה למשרד החוץ כצוערת בשנת 1998. בשנים 1999-2000 היא שימשה כסגנית השגריר במרוקו. בשנים 2001–2005 שימשה כסגנית השגרירה בסרביה, מונטנגרו ומקדוניה, שם התמקדה בכינון יחסים הדדיים בין ישראל לסרביה במהלך פירוק יוגוסלביה.

בשנים 2007–2011 הייתה גלית כאחראית על הקשר עם הפרלמנט האירופי במשלחת הישראלית לאיחוד האירופיבבריסל.

לאחר שחזרה לירושלים, היא הובילה פרויקטים מיוחדים בתחום "מיתוג ישראל" באגף לתקשורת והסברה במשרד החוץ בירושלים.גלית עבדה עם חברות יחסי ציבור מובילות באירופה, היא יזמה קמפיין בשם "התחל את תל אביב" לקידום ישראל כאומת סטארט אפ, בשיתוף עם העיר תל אביב. תוכנית זו, שמביאה לישראל יזמים לא יהודיים והופכת אותם ל"שגרירים לישראל".

היא דוברת עברית, אנגלית, צרפתית ושוחרת בערבית ובסרבית.

 

כגמגכמ ()
גלית בהפנינג יום העצמאות לישראל בניו יורק

 

 ביום שלישי בערב, ערך ארגון "הבונדס", את המפגש השנתי שלו, במתכונת של זום - מפגש דיגיטלי. את האירוע פתח נשיא הבונדס העולמי, ישראל מיימון, שסקר את פעילותו של ארגון "הבונדס", מאז שנוסד בשנת 1951 על ידי דוד בן גוריון, והפך להיות אחד מהפרויקטים הגדולים שהביאו לפיתוחה של ישראל. במהלך האירוע, ראש הממשלה בנימין נתניהו, הקליט הודעת ברכה, וחלק חוויות מהסכם עם איחוד האמירויות. הוא ברך את המשתתפים ואיחל עתיד טוב יותר. השגריר רון דרמר, היה עיניני ועמד על החשיבות של קניית אגרות חוב. זאב רובינשטיין - סמנכ"ל פיתוח עסקי של "הבונדס" בארה"ב, דאג להביא למסך את העיתונאי אלון בן דוד, שדבר על הצורך של השקעות בצבא ודיבר אל הרגש של המשקיעים. על החלק האומנותי היה אמון הזמר דוד דאור.

תמונה: ישראל

 

כגמגכמ ()
@(copy_from_editor)@ישראל מימון וזאב רובינשטיין –צמד מנצח של "הבונדס" בארה"ב.

 

טייקון הנדל"ן הישראלי, יוסי גיל השותף בחברת הייזמות ג'יי מילטון, רוווה נחת מבנו גיא. הבן שלמד את רזי המקצוע מאביו, ומנהל את מכירות הנדל"ן של בניין המשרדים " מילטון טאור", שבסאני אייל'ז. גיל ניהל משא ומתן מוצלח עם המיליארדר קרל איקהן, הבעלים של "הרץ", החברה להשכרת רכב, המשקיע האקטיביסטי חכר משרד בן 23,463 מ"ר במגדל מילטון החדש, והפך לדייר הראשון שלו. כעת הוא תופס כחמישית מהבניין, וכולל גם את הפנטהאוז בקומה ה -12. גם בעסקה הזאת הווה נגיף הקורונה שיקול מרכזי. גיא גיל הכריזמטי אומר כי "יהיו לך רק שניים עד שלושה אנשים בו זמנית במעליות שלנו". בעקבות הקורונה מגלים עניין חברות ומשרדי עורכי דין מבוססים מניו יורק המעוניינים לחכור שטחים בבניין בן 14 הקומות.

 

כגמגכמ ()
יוסי גיל עם בתו ובניו - התלמידים עלו על רבם

 

"קול קורא"!!! במשך שנים, שבט אלמוג סיפק תמיכה כלכלית לעשרות חניכים אשר נזקקו לסיוע משמעותי לצורך המשך השתתפותם בפעילות השוטפת. תוכנית המלגות שלנו וכמו כן הסבסוד הכלל שבטי למפעלים של השכבה הבוגרת הן תוכניות חשובות מאין כמותן ששבט אלמוג גאה בכך שיכול היה לספק אותן.

בעקבות התפרצות מגפת הקורונה וביטול מפעלים חשובים בשבט שאמורים לכסות את ההוצאות השוטפות (שעלו משמעותית בשנים האחרונות ורובן נשארו בעינן בתקופת הקורונה), ומקדמות שהשבט לא הצליח לקבל בחזרה מהרבה מאוד ספקים, השבט זקוק כעת לתמיכה שלכם.

זה הזמן להתגייס למען השבט, כדי שנוכל להמשיך את הפעילות המקסימה בשבט אלמוג ולתת לילדים שלנו את תחושת השייכות שחסרה להם כאן,אנחנו חייבים לגייס את הכסף אחרת נאלץ לסגור את השבט.

שבט אלמוג זוהי משפחה לכל דבר ואנחנו יודעים שחשוב לכל אחד ואחת מכם שנשמור על המסורת ושלילדינו ימשיך להיות בית חם ואוהב, בית ישראלי וחברים ישראליים לחיים.

אז בואו נירתם כולנו, נפתח את הלב והכיס. כל תרומה באשר היא תועיל לנו. לידיעתכם, תרומה לשבט היא הוצאה מוכרת במס, לוגו החברה התורמת יופיע לצד הלוגו של שבט אלמוג באימייל

ניתן לתרום לשבט אלמוג בלינק הזה: https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=6A7S39F2LTEYQ&source=url

סמוכים ובטוחים שלא נתאכזב ומקווים שהפעילות הקרבה ובאה תפתח כסדרה, תוך צמצום משמעותי בגרעון התקציבי.שבט אלמוג הכי בבית שאפשר.

לפרטים נוספים: almog@israelscouts.org

 

 

נגיף הקורונה הביא עמו תפיסה חדשה בתחום הנדל"ן. השבוע בוצעו שתי עסקות כאשר הוירוס היה חלק מכריע בשיקולים של המשקיעים. רבים מבין רוכשי בתים שוקלים על כדאיות המגורים בבית משותף, מרובה בדיירים בעיקר בשל השטחים הציבוריים. השבוע נודע על התעניינות הולכת וגוברת ברכישת דירות בבמגדל היוקרה 'פורשה' בן 60 הקומות שבחוף סאני איילס דירת הפנטהאוז בגודל 6,684 מ"ר, הממוקמת בקומות ה -44 וה -45 הוצעה למכירה ב -16.5 מיליון דולר. הפנטהאוז כולל ארבעה חדרי שינה, חמש אמבטיות מלאות וחצי, משרד / חדר כושר, תקרות 21 רגל, מטבח שף, ארונות אורנארה ובריכה פרטית עם אריחים איטלקיים במרפסת, בהשקעה של 6 מיליון דולר. היחידה כוללת "מוסך השחקים" בעל ארבע מכוניות שמאפשר להגיע מהמוסך ישירות ליחידה באמצעות מעלית מכונית אוטומטית, ובכך להימנע מהצורך ליצור אינטראקציה עם שכנים בלובי או במעלית משותפת.

אחרי השפלה של ברצלונה 8:2 לבאיירן מינכן, ביקש כוכב הקבוצה ליונל מסי, לסיים את ההתקשרות שלו עם המועדון להמתין עד סוף העונה הבאה, שבה מסתיים החוזה שלו. הולכת ומתקרבת האפשרות שמסי יאכלס את דירתו במגדל היוקרה 'פורשה' בן 60 הקומות שבחוף סאני איילס תמורת 5 מיליון דולר (בהנחה ניכרת). הבניין היוקרתי של חברת "דזר פיתוח" של הפילנתרופ הישראלי מייקל (מיכאל) דזר ובני משפחתם. על פי הדיווחים, הוא החליט על הרכישה בשל פרטיותו, והיכולת להיכנס ולצאת מהדירה, מבלי להיראות, באמצעות מעלית מכונית, המביאה את מכוניתו היישר לסלון הבית.

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים