שתף קטע נבחר

"מגדל" מציגה – שירות קונסיליום של נבחרת מומחים בכירה

רק לקוחות מגדל יכולים לקבל את שירות "מגדל קונסיליום" שמעניק ליווי אישי של רופא מומחה בכיר. אז במקום להתמודד לבד עם מצבים רפואיים מורכבים, הרופאים הבכירים ביותר בארץ יכולים לעמוד לרשותם באופן מיידי. כך זה עובד

חוות דעת נכונה ומדויקת מרופא מומחה היא לעיתים קרובות כל מה שמפריד בינינו לבין איכות חיים גבוהה יותר ולפעמים היא גם יכולה להציל חיים. דווקא בתחום כל כך רחב, משמעותי וקריטי, אין לנו כמטופלים את היכולת לדעת מהי ההחלטה הנכונה. לכן, חשוב שיעמדו לצידנו רופאים מומחים מהשורה הראשונה – וכאן בדיוק נכנס לתמונה כתב השירות החדשני "מגדל קונסיליום".

 

מה זה "מגדל קונסיליום"?

"מגדל קונסיליום" הוא שירות שמסייע לנהל את המקרה הרפואי באופן אקטיבי ובהתאמה אישית לכל מטופל. עם גילוי ואבחון הבעיה הרפואית, הניהול של המקרה מתבצע על ידי רופא מומחה בכיר בתחום רפואה פנימית שתפקידו לסייע באיסוף וניתוח כל הממצאים הרפואיים. בהמשך, צוות הרופאים והמטופל מקבלים תמונה שלמה על המקרה הרפואי וכמובן מגבשים עבורו אסטרטגיה טיפולית עתידית.

  (צילום: shutterstock)
(צילום: shutterstock)

צוות המומחים הבכיר רחב וכולל פרופסורים המתמחים ברפואת ילדים, כך שכל מקרה מנוהל ברמה הגבוהה ביותר.

 

מגדל קובעת לך פגישה אישית עם רופא מומחה

תקופת השירות של מגדל קונסיליום ניתנת לאחר גילוי ואבחון הבעיה הרפואית. זו מטבע הדברים התקופה הכי קריטית למתן הטיפול המרבי וההחלמה, לכן במהלכה גם ניתנים השירותים הכי חשובים:

• סקירת ההיסטוריה הרפואית וביצוע הערכה ראשונית

 

• פגישת ייעוץ אישית של הרופא המומחה האישי עם המבוטח תוך 3 ימי עבודה - הכוללת בדיקה גופנית והסבר על המצב הרפואי, על התהליכים והפרוצדורות הרפואיות שעבר ושעתיד לעבור המטופל. בנוסף, הפגישה כוללת המלצות לבדיקות והמשך טיפול וכן הפנייה לרופא מומחה.

• הפניה למכונים להכוונה מדויקת לביצוע הבדיקות ולקבלת התוצאות

• הסבר על פענוח ממצאי הבדיקות

• גיבוש אסטרטגיה אבחנתית וטיפולית

• סיוע בבחירת גורם מטפל – כולל הפניה לגורמים רפואיים ופרא-רפואיים להמשך טיפול/ייעוץ

• פגישה נוספת עם הרופא המומחה, מכתב מסכם הכולל המלצות להמשך טיפול

  (צילום: shutterstock)
(צילום: shutterstock)

לכל אורך הדרך, בעלי שירות "מגדל קונסיליום" ובני משפחותיהם זכאים לליווי טלפוני שכולל עדכונים שוטפים ומענה לשאלות או בעיות שמתעוררות תוך כדי התהליך. מקסימום יחס אישי, מינימום דאגות.

 

אז מי תרצו שינהל את המקרה הרפואי שלכם?

מטופלים שיודעים שהמחלה או הבעיה הרפואית שלהם מנוהלים על ידי רופאים בכירים מרגישים בטוחים יותר. בזכות "מגדל קונסיליום", כל אחד מאתנו הופך למעשה למטופל VIP ויכול להתייעץ עם מומחים מובילים בתחום.

 

אז נכון: בעבר הצליחו רק יחידי סגולה בודדים להגיע לצוות רופאים בכירים, כדי לשמוע חוות דעת מנומקת ומבוססת לגבי המשך הטיפול הבריאותי הנכון עבורם. אבל עכשיו, מגדל מנגישה את השירות הזה לכולם ומציבה רף גבוה ובלעדי עם מוצר משלים לפוליסת ביטוח הבריאות האיכותית בישראל.

 

למידע נוסף הקליקו

 

• המידע האמור הוא מידע כללי בלבד ולא ישמש לקביעת החובות והזכויות על פי תנאי הפוליסה או ככלי לפרשנות. התנאים המחייבים הם תנאי הפוליסה בלבד וכל מקרה של סתירה בין מידע זה ובינם, יגברו תנאי הפוליסה. האמור בעמוד זה אינו תחליף לייעוץ המתחשב בצרכים המיוחדים של כל אדם.

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: shutterstock
תוכן פרסומי מגדל
צילום: shutterstock
מומלצים