שתף קטע נבחר

ללמוד את התחום שמנהל את חיינו

רוב הפעולות בחיים המודרניים קשורות בצורה זו או אחת לתחום המשפטי, אך לרובנו אין את המיומנויות והכלים על מנת להתמצא בתחום. תואר חדש מבקש להעניק את הידע הדרוש בתחום דווקא לבעלי תואר שאינם משפטנים

*התכנים במדור זה מוגשים בשיתוף עם המוסדות האקדמאיים המציגים

 

 

 

תחום המשפטים הוא תחום שעוטף כמעט כל היבט בחיינו המודרניים. החל מתחום הנדל״ן, דרך תחום הרפואה וכלה בזכויות החברתיות. תואר שני המעוניין להעניק את הידע והמומחיות בתחום דווקא לסטודנטים שאינם מגיעים מרקע של משפטים. "חשבנו שזה מאוד קריטי שדווקא האנשים שהם לא משפטנים, יקבלו את המידע הזה שהוא דרוש, לא רק לעוסקים בתחום, אלא גם לכל אזרח ואזרח ליום-יום שלו", אומר פרופסור יובל אלבשן מהקריה האקדמית אונו. "שלא ירמסו את הזכויות שלו מצד, אחד וגם שידע לשמור על זכויות של אחרים מהצד השני".

 

פרופסור אלבשן ממשיך: "בתואר מקבלים מקבלים הרבה ידע במובנים הכי בסיסיים. הסטודנטים מקבלים ידע בתחומים נרחבים מהמשפט הפלילי עד המשפט האזרחי, מהמשפט הציבורי עד למשפט הפרטי. דבר שני, מקבלים כלים, מיומנויות. איך למשל עובדים עם אוכלוסיות מסוימות, איך מתנהלים בתוך בתי המשפט, איך מוצאים דברים. אנחנו דווקא שמנו את הדגש לא רק על הידע הטהור, אלא גם על כלים לחיפוש ידע. "

 

 

*התכנים במדור זה מוגשים בשיתוף עם המוסדות האקדמאיים המציגים


פורסם לראשונה 26/08/2020 12:57

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: shutterstock
תואר שני במשפטים ללא משפטנים
צילום: shutterstock
הקריה האקדמית אונו
הקריה האקדמית אונו
הקריה האקדמית אונו
מומלצים