שתף קטע נבחר

זה הזמן להוציא מהכסף שלכם יותר - מה הופך את 'חיסכון ישיר' מבית 'ביטוח ישיר' לאלטרנטיבה הכי משתלמת בשוק?

אחרי ששינתה את עולם הביטוח וחסכה למיליוני ישראלים בעלויות החודשיות, ביטוח ישיר מציגה את 'חיסכון ישיר' - תכנית חיסכון נוחה, גמישה ומשתלמת במיוחד. עם הצטרפות דיגיטלית מהירה, משיכת הכסף בכל רגע ודמי ניהול ששוברים את השוק – 'חיסכון ישיר' יכול לעזור לכולנו להבטיח את העתיד

בתקופה של אי ודאות בכל הנוגע לעתיד הכלכלי, עכשיו הזמן המושלם למצוא את הדרך להוציא מהכסף שלנו יותר, בכל דרך אפשרית. אחת הדרכים לחיסכון משמעותי בהוצאות לטווח הרחוק היא הצטרפות לתכנית חיסכון עם דמי ניהול נמוכים, מבלי להתפשר על הגמישות והניהול האקטיבי של הכסף.

 

בדיוק לשם כך השיקה ביטוח ישיר את 'חיסכון ישיר', תכנית החיסכון הנוחה והמשתלמת ביותר לניהול כספך בשוק ההון, המציעה הצטרפות דיגיטלית מהירה ודמי ניהול נמוכים, מבלי להתפשר על גמישות מקסימלית וניהול של מנהלי השקעות מומחים. מה הופך את חיסכון ישיר לאלטרנטיבה הכדאית ביותר בעידן של ימינו?

 

חיסכון לכל אחד: מגוון אפשרויות חיסכון, בתהליך הצטרפות דיגיטלי מהיר

אחד היתרונות המשמעותיים של חיסכון ישיר הוא שמדובר בחיסכון שנותן מענה לכל אחד מהישראלים: ראשית, ניתן לבחור האם לבצע הפקדה חד פעמית או הפקדה חודשית או גם וגם כמעט ללא מגבלה, בלי סכומים מינימליים של מאות אלפי שקלים לפתיחת תיק השקעות.

 


מעבר לכך, חיסכון ישיר מציע מגוון טווחי השקעה ודרגות סיכון משתנות, כך שהוא מתאים לכל מטרה וגם כחיסכון לילדים. ניתן לעבור בין המסלולים בהתאם לצרכים המשתנים וללא עלות וללא קנסות, פשוט החופש לבחור.

 

בנוסף, גם גמלאים יכולים ליהנות יותר מ'חיסכון ישיר', בעקבות הטבת מס לחוסכים מעל גיל 60 הכוללת זכאות לפטור ממס על הרווחים.

 

בזמן שחברות ההשקעות והבנקים מאלצים אותנו לעמוד במינימום השקעה ומגבילים אותנו בדרכי החיסכון, בחיסכון ישיר פותחים את האפשרות לכל אחד מאיתנו להשקיע בעתיד שלו.

 

ההצטרפות היא בממשק דיגיטלי מהיר ונוח, כאשר ניתן גם לקבל תמיכה מנציג אנושי שילווה אתכם בהליך ההצטרפות.

 

דמי ניהול ללא תחרות, יחד עם ניהול פעיל של מנהלי השקעות

אם התרגלתם לראות בדו"ח השנתי דמי ניהול של יותר מ-1% שנוגסים בתשואות של החיסכון שלכם ולאורך שנים מדובר בהרבה מאוד כסף שאתם משלמים על דמי ניהול יקרים, בחיסכון ישיר מציעים אלטרנטיבה משתלמת עם דמי ניהול של 0.55% בלבד, מהנמוכים בשוק. שיעור דמי הניהול קבוע לכל אורך חיי החיסכון ואינו ניתן לשינוי על ידי החברה.

 

לצד החיסכון העצום בדמי הניהול, כספי החיסכון מנוהלים על ידי מנהלי השקעות ותיקים ומנוסים, בניגוד למסלולי חיסכון במקומות אחרים שמציעים ייעוץ דיגיטלי ולא אנושי, או לחלופין ייעוץ אנושי צמוד עם מינימום השקעה של רבע מיליון ש"ח.

 

כאשר מדובר דמי ניהול נמוכים בחצי, בתכנית המשלבת ניהול אקטיבי של כספי החיסכון - החיסכון יכול להגיע בטווח הרחוק לעשרות אלפי שקלים במשך השנים.

 

לא צריך להתחייב - נזילות יומית ויציאה ללא קנסות

בעולם הדינמי של ימינו, נזילות וזמינות היא אחד המרכיבים החשובים בכל חיסכון והשקעה. לכן, חיסכון ישיר מציע בנוסף לשאר היתרונות גם נזילות יומית ואפשרות לפדיון הכספים בכל עת וללא קנסות יציאה. תוך 7 ימי עסקים לכל היותר הכספים יחזרו לחשבון הבנק שלכם.

 

 

כאמור, ניתן גם לעבור במהלך השנים בין המסלולים השונים ורמות הסיכון באופן מיידי וללא עלות. המעבר בין המסלולים אינו נחשב אירוע מס (כלומר, משלמים את המס על הרווח הריאלי רק בנקודה בה תפדו את הכסף לחשבון שלכם ולא במעבר בין המסלולים).

 

אם אתם רוצים להתחיל לחסוך לכם או לילדיכם בדמי הניהול הכי נמוכים בשוק, אם אתם רוצים להוציא יותר מהכסף שלכם ולהצטרף למהפכה הדיגיטלית גם בעולם החיסכון, אם חשוב לכם להצטרף לתכנית מפוקחת, שקופה וזמינה - 'חיסכון ישיר' מבית 'ביטוח ישיר' הוא המסלול שלכם לדאגה עבור העתיד.

 

זה הזמן להשלים את השקט הנפשי של הביטוח הישיר עם הבטחת העתיד בעזרת חיסכון ישיר.

 

הצטרפו עכשיו לחיסכון ישיר של ביטוח ישיר ותוכלו ליהנות מדמי הניהול הנמוכים ביותר בשוק >>

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים