שתף קטע נבחר

מה ומי במיאמי

בשל מגבלות נגיף הקורונה, ארגון "ידידי צה"ל בארה"ב ופנמה (FIDF) יערוך את הגאלה הלאומית לשנת 2020 ברשת. הגאלה הלאומית הווירטואלית הראשונה של,FIDF חגיגה מחוף לחוף, תתקיים ביום ראשון, ה-13 בספטמבר 2020 בשעה 19:00 (שעון החוף המזרחי) נושא המפגש: "לילה של גיבורים". החגיגה השנה תפגיש אלפי תומכי ה-FIDF המייצגים את כל הסניפים ברחבי ארצות הברית, שיתאחדו, כדי להביע את הערכתם לחיילי צבא ההגנה לישראל. היוזמה נועדה לאפשר למשפחת FIDF העולמית להתאחד ללילה חסר תקדים, של נתינה וסולידריות יוצאת דופן, בהצדעה למגיני צה"ל בישראל, למרות המגבלות שמציבה המגיפה. בתכנית יופיעו נציגי החיילות של צה"ל, כולל חיילים בודדים, סרטון שכותרתו: "אוויר, יבשה וים", בו חיילים בתפקיד פעיל ישתפו את הצופים במשימת אימונים דינמית ומלאת פעולה. את האירוע יפתח קטע מיוחד המתמקד בסיפור הרב-דורי של משפחה אחת,שיתמקדבתוכנית "עדים במדים" של הארגון.

את האירועי הנחו: יו"ר "ידידי צה"ל בארה"ב ובפנמה, הרב פיטר וינטראוב והשחקנית, הדוגמנית הישראלית-אמריקאית, מורן אטיאס.

בגאלהצפויים להשתתף אורחים ומכובדים רבים, ביניהם, ראש ממשלת ישראל, בנימין נתניהו. יו"ר "ידידי צה"ל בארה"ב ובפנמה",אלוף (מיל') מאיר כליפי-אמיר - יישא נאום פרידה לאחר שש שנים בהן הוביל צמיחה ארגונית חסרת תקדים, ומחליפו סטיבן וייל, שייכנס לתפקידו כיו"ר "ידידי צה"ל בארה"ב ובפנמה" ב- 16 בספטמבר. ההרשמה לאירוע:

https://www.fidf.org/events/2020-national-gala

 

דגנדג ()

 

ביום שישי הבא, ה-18 בספטמבר יחול ראש השנה. עיתון החג של 'ידיעות אחרונות', יופץ בדוכנים כבר בשעות הצהריים המוקדמות. העיתון המורחב והחגיגי יכלול כתבות צבעוניות. כמו כן ניתן יהיה להשיג את המגזין 'לאשה', במהדורה מיוחדת. כמו בכל שנה, בעשרים השנים האחרונות, תוכלו להנות מהמהדורה הדיגיטלית של 'ידיעות מיאמי', הכוללת ברכות ופרסומות של עשרות עסקים מרחבי פלורידה. המדור שולח ברכת שנה טובה וקריאה מהנה.

לפרטים לחצו על הלינק:http://www.myflipage.com/YM/RH_2020/ 

 

 

 הנהלת "ארט באזל", הודיעה על ביטול יריד האומנות השנתי המסורתי במיאמי ביץ'.תערוכת האומנות הבינלאומית "ארט באזל" הנערכת מידי שנה במיאמי ביץ' מבוטלת באופן רישמי. זאת בשל מגבלות הטיסות הבינלאומיות, תקנות ההסגר ואי הוודאות סביב אירועים רחבי היקף, הקשורים למגיפה המתמשכת של נגיף הקורונה, היריד היה מתוכנן להתקיים בין ה -3 בדצמבר ל -6 בדצמבר, במרכז הכנסים של מיאמי ביץ' וברחבי הגלריות בעיר.

 

 

 

 

 

 

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים