שתף קטע נבחר

רווקים חושפים: הדייטים הכי קצרים שהיו לנו בחיים

נתקעתם שעתיים בדייט עם מישהי שלא הפסיקה לעקוץ, או עם מישהו שסיפר לכם את קורות חיים בלי לתת לכם להשחיל מילה? קבלו את האנשים שהעזו לחתוך אחרי דקות ספורות ולא הביטו לאחור. מה דעתכם, לגיטימי או סוציופתי?

 (צילום: Shutterstock) (צילום: Shutterstock)
(צילום: Shutterstock)

בתקופה הנוכחית, יותר מתמיד, אין לאף אחד מאיתנו זמן מיותר לבזבז על דייטים כושלים. נכון, הנימוס מחייב להשקיע לפחות שעה לפני הנפנוף, אבל כולנו יודעים שגם שעה אחת של גרוע היא שעה אחת יותר מדי. בינינו, זה גם לא באמת מכבד יותר למרוח דייט שברור איך יסתיים. לא עוד! מהיום, פורצים את מחסום השעה: גם לקום מהמקום תוך מספר חד ספרתי של דקות זה בסדר. אם עדיין אין לכם אומץ לעשות את זה, קחו השראה מכמה אנשים שזרקו או נזרקו לפני שהספיקו לומר "אני בקושי נמצא באפליקציות".

 

הנעלב

אורך: 5 דקות.

מי חתך: אני.

הסיבה: "איך שהגענו צחקתי על המקום שהוא בחר, והוא נורא נעלב ממני. בכלל, הוא נעלב ממני בתוך חמש דקות מהמון דברים, אפילו מזה שהחמאתי לו על השיער שלו. זה היה מוזר. בסוף הוא פתח את זה ועניתי שאני מתנצלת, אבל זאת מי שאני ואם זה פוגש אותו במקום רע אז נראה לי מיותר שנמשיך".

קרן שפט, 30

 

הפסיכולוג הדיאטן

אורך: 5 דקות.

מי חתך: אני.

הסיבה: פעם יצאתי לדייט עם איזה פסיכולוג. הייתי אז 60 קג יותר, ואחרי חמש דקות של שיחה הוא אמר לי, 'לפני שנמשיך, אני רק מוודא איתך שאתה מבין שאתה צריך לטפל בעניין המשקל שלך…'. שתקתי כמה שניות שהרגישו כמו נצח, ואז אמרתי לו שנזכרתי באמת שיש לי בדיוק פגישה במרזי מורית. קמתי והלכתי".

רותם, 33

 

צייד הכישרונות

אורך: 3-5 דקות.

מי חתך: אני.

הסיבה: "איך שסיפרתי לו מה אני עושה, הוא אמר לי 'את יודעת, סטנדאפ זה לא אמנות סקסית לנשים. יותר יפה שירה, ריקוד…'. קמתי, ביטלתי את ההזמנה שלנו והלכתי. הוא צעק אחריי 'בהצלחה עם הגישה הזו', ואכן עם הגישה הזו מצאתי באותו שבוע את אהבת חיי".

אופיר סגרסקי, כותבת מסמך מצמרר זה, 27

אופיר סגרסקי בהופעה סטנדאפיסטית (שרון בנימין)
תודה על העצה, אבל נראה לי שתדחוף אותה. אופיר סגרסקי על הבמה(שרון בנימין)
 

 

המחלץ

אורך: 10 דקות.

מי חתך: הוא.

הסיבה: "עשר דקות לתוך הדייט הוא אמר שאחותו שלחה לו הודעה שמנסים לפרוץ לה לדירה והוא חייב ללכת לעזור לה. וזהו, לא דיבר איתי יותר, נעלם כאילו בלעה אותו האדמה".

יסמין רמון, 27

 

המזרים

האורך: רבע שעה.

מי חתך: הוא.

הסיבה: "דיברתי עם בחור שנראה חמוד, דתי שלומד בבצלאל. הוא אמר שהוא בתהליך של להכיר את עצמו והוא לא שומר נגיעה. קבענו בפארק בשכונה שגרתי בה, מהרגע בו ישבנו הוא התקרב וניסה לגעת ישר. אני דחיתי בנימוס ואמרתי לו שקצת מהיר לי. אחרי חמש או שש פעמים שהוא ניסה ודחיתי אותו, הוא אמר שהוא ממש עייף והוא קם. אמרתי לו שהשכונה מאוד חשוכה ואשמח אם ילווה אותי לפחות עד רחוב מואר, אבל הוא חזר על זה שהוא עייף ופשוט הלך".

מיקה ארליך, 25

 

המזרים 2

אורך: 10 דקות

מי חתך: הוא

הסיבה: "יצאתי לדייט עם בחור. הוא הזמין לי קפה, וברגע שהקפה הגיע הוא היה לחוץ ללכת, אז לקחנו את הקפה איתנו, נכנסנו לאוטו שלו והוא התקרב מיד לנשק אותי. שאלתי אותו מה הוא עושה והוא ענה "בודק אם אנחנו מתאימים…". "אתה לא יכול לבדוק בלי להתנשק?'. 'לא'. 'אני לא מוכנה ככה'. 'סבבה אז ביי'. הוא אמר לי לצאת מהאוטו ונסע".

ג'וזף - בעבר ג'וזי, 30

מעדיפה מפתח בעין מאשר עוד דרינק איתך (צילום: Shutterstock) (צילום: Shutterstock)
מעדיפה מפתח בעין מאשר עוד דרינק איתך(צילום: Shutterstock)
 

נער החידות

אורך: 10 דקות.

מי חתך: אני.

הסיבה: "הוא חד לי חידות על החלפות נורה ושיחק איתי איקס עיגול כדי לבדוק מה רמת האינטיליגנציה שלי. אחרי עשר דקות, הוא סיים את הדייט הזה בוכה. מה שהכי מצחיק, זה שהוא היה ממש בשוק שאני הולכת הביתה ולא מזמינה אותו אליי".

תמר יערי, 28

 

המחזל"שת

אורך: 20 דקות.

מי חתך: היא.

הסיבה: "לפני עידנים מישהי כתבה לי בטינדר שאני פחדן שאני לא בא אליה, אז באתי אליה. היא ישבה איתי, ובערך עשרים דקות אחרי זה אמרה שהיא עייפה ועלתה לישון. מסקנה: אני משעמם כמו המוות האיטי אבל מתכתב כמו אל!".

איתמר, 35

 

הגרידית

אורך: 20 דקות.

מי חתך: אני.

הסיבה: "מישהי הזמינה אותי לדייט, וכשהגעתי היא כבר הייתה על הבר, אז הצטרפתי. אחרי ששתינו משקה אחד, החלטנו לצאת החוצה. היא שאלה אם אני יכול לשלם את החשבון. בחשבון היה שתייה של מעל 100 שקל שבעצם היא שתתה לפני שהגעתי. הסכמתי לשלם רק על המשקה שלי. בזמן שהיינו בחוץ שאלתי אותה 'למה ביקשת ממני לשלם עלייך?'. היא ענתה 'לא יודעת'. קמתי והלכתי".

גלעד בלום, 30

לשימוש בלייזר בלבד רונה קור קורונה כנרת פלד אמירי  ()
סלוט ביומן לדייט בקורונה? לא בשביל כל אחד
 

 

>> לא יוצאים לדייט בתקופת הקורונה בלי ההנחיות האלה: https://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-5797541,00.html 


פורסם לראשונה 17/09/2020 08:27
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
הדמיה: shutterstock
כמו חול בשעון החול, אלה הם דייטי חיינו
הדמיה: shutterstock
מומלצים