שתף קטע נבחר

שיר פרידה: כמה מילים על מוות

בתקופה בה אנחנו נפרדים מעונת הקיץ שמסתיימת, נוכל גם לעצור ולבחון את הדפוסים בהם דבקנו ולשאול את עצמנו האם אנחנו מוכנים לשחרר את הישן ולקבל את החדש, את עצמנו באהבה? שרונה פומס נפרדת

 

 

אנחנו בתקופה יפיפייה של מעבר, שעה שהעלים על העצים מחליפים צבעים ונושרים באזורים שונים בעולם ומבנה מזג האוויר משתנה בפלנטה באופן מתמשך.  האנרגיה הישנה, הדחוסה, הדרמטית, המתישה, המדכאת, המכעיסה, המרעילה והמבישה עוזבת, ותפיסות חדשות לובשות צורה ואנרגיה חדשה נכנסת פנימה.

 

עוד כתבות על פנג שואי ואסטרולוגיה סינית

 

כעת נעצור לרגע ונתבונן בישן המתפוגג והולך: דרכים ישנות, דפוסי חשיבה עתיקים, זיכרונות שהעלו אבק ורגשות ישנים מוכנים יותר מאי פעם ללכת לתמיד. נתבונן על כל זה מתוך עצמנו באמת כדי לראות ששום דבר מחוצה לנו לא באמת חשוב כדי לקחת מאתנו את הכוח או להשפיע על איך שאנחנו מרגישים. לשום דבר שנמצא מחוצה לנו אין את הכוח להשפיע על איך כיצד, כמה ואיך נפעל. שום דבר מחוצה לנו אין לו כוח לעשות אותנו גדולים או קטנים, בעלי ערך או חסרי ערך, מספיק טובים או לא טובים אהובים או לא.

 

פשוט נעצור, נתבונן בכל זה לא מתוך אשליה של איך שתפסנו את עצמנו, אלא מתוך כל מי שעצמנו באמת. העצמי האמיתי הוא עצמי חופשי, נטול מאבקים או תפיסות קוטביות של אגו. העצמי האמיתי הוא ניטרלי, פתוח לכל המתנות ולכל התגלות להופיע ולחוות התרחבות מתמשכת  עצמי אמיתי זה על אהבה, אינטגריטי וצלילות. בואו נעצור לרגע ונשאל בכנות: כמה נסכים להיות בקבלה את עצמנו, את הנוכחות המוארת שלנו?

 

בחודש שעבר אימי האהובה עזבה את גופה באצילות ובחסד ומתוך זה יכולתי לראות עד כמה היינו לכודים ואבודים בתפיסות נלמדות וכה מוגבלות לגבי נושא המוות. יכולתי לחוות איך כאשר אנחנו חוברים לתודעה בהירה אנחנו רואים על מה כל זה באמת וכמה פשוט, אם רק נבחר, למוסס פחדים עתיקים בנושא הזה, להיפרד מחומות, להיפרד ממשחקים ישנים ומכל מה שכבר לא משרת אותנו ולצאת לחופש.

 

חגים שמחים.

 

שרונה פומס , פנג שואי

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: Shutterstock
להיפרד מהישן
צילום: Shutterstock
צילום: נוח שחר
שרונה פומס
צילום: נוח שחר
מומלצים