שתף קטע נבחר

שתהיה לנו שנה טובה יותר: הורוסקופ שנתי 2021

אין משפט מתאים יותר לתחילת שנת 2021 מאשר המשפט תכלה שנה וקללותיה, תחל שנה וברכותיה - בואו לראות מה מצפה לכם ולכן בשנה החדשה עם הורוסקופ שנתי אישי

כולנו רוצים ששנת 2020 תסתיים כבר, שנה בה למדנו מחדש על כוחו של הטבע, מהי שותפות גורל וכמה חשוב להיות שם אחד בשביל השני ועם המשפחה. שנת 2021 מתקבלת בזרועות פתוחות עם חיסון חדש למגפה שתפסה את מרבית השנה שמסתיימת, ועם ברכה לשנה טובה יותר לכולנו. קראו את ההורוסקופ השנתי האישי שלכם, ושתהיה לכולנו שנה טובה יותר.

 

איזו ברכה צופנת עוגיית המזל שלכם? היכנסו למחשבונים של ערוץ האסטרולוגיה 

 

 

 (צילום: shutterstock)
(צילום: shutterstock)

 

 (צילום: shutterstock)
(צילום: shutterstock)

אהבה: זו שנה בה אתם תופסים סחרחורת הודות לתופעות קוסמיות חריגות, שהרי גם ברגיל טלה הוא מזל סוער ורוגש שיודע להיות שרמנטי ורומנטי. הרומנטיקה צפויה לזרום אל תוך מפלים מבעבעים של התלהטות חושים, ונראה כי לפתע אתם מוכנים לבחון מצבים ואפשרויות שעד עתה נרתעתם מפניהם ואשר עליהם כדאי לכם לפתוח בקלפי טארוט. קופידון מעודד אתכם להפגין מסתוריות רבה יותר ולרסן את גילוי הלב שכה אופייני לכם. השאירו משהו גם לדמיון, אל תהיו ברורים ושקופים כל כך. גם השתקנים שביניכם עומדים לצאת למסעות אהבה של פטפוטים ושיחות.

 

כסף: נראה כי התרחשויות קוסמיות מזרימות אליכם רעיונות פיננסיים שמתרוצצים במוחכם ללא כיוון מוגדר. ייתכן כי אתם תרים אחר

הרפתקאות כלכליות מלהיבות, מבלי לבחון את פני השטח. ההצלחה הכלכלית תתדפק על דלתכם ברגע בו תרגיעו את המרוץ המוטרף ותכנסו לאחור את סוסיכם. אדם בעל ניסיון מציע לכם לבחון גישה חדשה כלפי השקעות שבעבר לא ממש הצליחו להמריא. הכוכבים מצפים מכם לגלות אחריות וקובעים כי אם כך תנהגו, אתם עשויים לסיים את השנה כשאתם מחוזקים ונחושים. השינויים יהיו מתוכננים ולא פתאומיים.

 

קריירה: נראה כי אתם מחפשים ומוצאים השקעה אטרקטיבית, אך כדאי שתחליפו מילה עם מי ש'אוכל' את זה ביומיום. צפוי לכם דין ודברים עם אדם שאינכם רוצים להרגיז. נראה כי השנה תיאלצו להגמיש את עקרונותיכם. התחדשות ושינויים ניצבים לטובתכם. עושה רושם שהגורל מעודד אתכם להגשים את אשר התלבטתם לגביו. אל תהססו להסתייע בקשריכם כדי להשיג את מבוקשכם. זו שנה בה הבדידות היא מכם והלאה.

 

רוחני: אל תתקנאו באנשים שלדעתכם שפר עליהם מזלם, היו אתם עצמכם וראיתם את האור. זכרו כי האור בא אל מי שמאמינים בעצמם ולא אל הספקנים. אל לכם לשגות באשליות שאינן הולמות את יכולותיכם ואת כישוריכם, אלא השקיעו במה אשר קיים בכם ממילא.

 

קריסטל מזל שנתי שיעזור לכם להתגבר על קשיים, למצות את מלוא הפוטנציאל שלכם ויאפשר לכם הצלחה: אבן הקריסטל השנתית של מזל טלה היא אופל, אבן מעניקה אושר וכוח התמדה. אבן אופל היא אחת משתים עשרה אבני החושן (לשם, האבן של שבט דן).

מקור השם בכתבי הסנסקריט ומשמעותה "אבן יקרה". אחת האבנים הנמכרות ביותר בכל הזמנים. השפעתה של אבן אופל על שחרור ואיזון רגשי. על רגש ושמחה. אנרגיה שהשפעתה חיובית על גמישות רגשית והעצמת רגשות. אבן אופל עוזרת לנו בפרט בזמנים בהם יש צורך באיזון ובחיזוק האמונה ביכולת שלנו להצליח יותר. (צילום: shutterstock)
(צילום: shutterstock)

אהבה: מותר לכם להתייחס אל החיים הרומנטיים כאל בשורה גדולה עבור כל אלה מכם אשר חלמו על ניתוק כבלים רגשיים ואחרים, על מנת לצאת חופשיים לקראת האור הגדול. בדיוק בקטע הזה כדאי לכם להתייעץ עם קלפי טארוט. צפויים קטעים עתירי עונג למי מכם אשר זה עתה נחלצו ממשבר ומבקשים להניח את ראשיהם על כתפי בני זוג אוהבים ותומכים. לפנויים שביניכם מומלץ להמר על שידוכים מפתיעים ועל פגישות עיוורות. נראה כי מה שעושה רושם כחיזור של פעם בחיים, גורם לכם לחוש ברקיע השביעי. לפתע נעלמו כל אותם אנשים שלא האמינו שזה יכול לקרות לכם.

 

כסף: החודשים מארס ומאי צופנים בחובם אנרגיה ממוזלת להימורים פעוטים, אתם יודעים, לא כל הביצים בסל אחד. הכוכבים מעודדים אתכם להגביר את פעילותכם הפיננסית, גם אם הדברים לא ממש מסתדרים על-פי ציפיותיכם. יזרמו אליכם פיתויים כספיים ממקום עבודה שנטשתם משום שלא ענה על ציפיותיכם. אם תחליטו לשוב אליו כדאי שתעשו כן על בסיס חוזה כתוב וחתום. אדם שהיה משוכנע כי לא תצליחו להסתדר בלעדיו, מופתע אשר אתם מוכיחים לו את ההיפך.

 

קריירה: זו שנה בה אווירה טובה בסביבה העסקית והקרייריסטית תסייע לכם לחדש ולרענן קשרים שהסתבכו. צפויים לכם יחסים מרתקים עם אנשי עסקים שנהגתם להעריץ ולכבד מרחוק. הברכה תבוא לשכון במעונכם ברגע בו תחליטו להתייצב בראש הפירמידה הקרייריסטית. נועדתם להנהיג ולהוביל, מה שמזמין את המזל אל משרות הדורשות יכולת ארגון ותכנון. המזל ממתין לכם במקומות הדורשים לשון זריזה ומענה קליל. אווירה טובה בסביבה העסקית והקרייריסטית תסייע לכם לחדש ולרענן קשרים שהסתבכו. צפויים יחסים מרתקים עם אנשי עסקים שנהגתם להעריץ ולכבד מרחוק.

 

רוחני: אתם יודעים מה טוב בשבילכם, מהרו לנצל את התופעה הקוסמית על מנת לנתק מעליכם כל סוג של כבלים (גם מן הסוג האישי, אתם יודעים), בין אם גשמיים ובין אם רוחניים/ נפשיים. איכשהו יתברר כי רוחניות תורמת לזוגיות בשנה הקרובה.

 

קריסטל מזל שנתי שיעזור לכם להתגבר על קשיים, למצות את מלוא הפוטנציאל שלכם ויאפשר לכם הצלחה. אבן הקריסטל השנתית של מזל שור היא קרנליאן אדום המכניסה לחיינו מרץ, אנרגיה ושמחת חיים.

היאמחזקת גישה אופטימית וחיוניות המשתקפת כלפי חוץ. מעניקת מרץ לעשייה והתקדמות, ליישום רעיונות ומילוי מטרות ויעדים. ניתן ללכת עימה בתיק או כתכשיט.

 (צילום: shutterstock)
(צילום: shutterstock)

אהבה: מפגשים רומנטיים שהיו אמורים להיות קלילים ושוטפים, עשויים להפוך לפתע לקטעים בעל אופי רציני ומשמעותי. נראה כי מעריץ מסתורי ינסה להעביר אליכם מסר חשוב, למרות שהוא לא ממש מעוניין להעניק פומביות לנאמר אלא לשומרו בסוד. על מהות הסוד וסיבתו תוכלו לעמוד בסיוע קלפי טארוט. נראה כי אתם ממשיכים לחפור בפרשיה רומנטית שהתנתקתם ממנה. יש דברים שכדאי לנטוש ולשכוח. אתם משנים את יחסכם כלפי מחזר שמעל באמונכם. הוא יצטרך לעמול קשה על מנת לתקן את שנשבר. כדאי להקדיש את האנרגיות לקשר חיובי עם מחזרים שאיתם אתם מרגישים 'באותו ראש' ולא לנסות לשנות את העולם כולו.

 

כסף: אנשים בוחנים אתכם יותר מכפי שאתם משערים. גם אם כסף לא ייפול מהשמיים, נראה כי לא צפויה לכם בעיה בתחום זה. עושה רושם שאתם מתעקשים לבזבז כסף על דברים שממילא לא תשתמשו בהם: בעניין זה כדאי שתקשיבו לחסכנים שבסביבתכם. תופעה קוסמית יוצרת מצבים אשר לפיהם אפילו הדיבורים על כסף או על פעילויות בעלות אופי חומרי, יהיו קשורים ביחסים שבינו לבינה: נראה שהפעם אתם נהנים לדון בהם.

 

קריירה: יש במצב הכוכבים כדי ליצור צירופי מקרים לפיהם מישהו שהקריירה שלו נמצאת בתנופה מטאורית, מצליח לעניין אתכם בג'וב מפתה. ידיעה שמגיעה אליכם ברגע הנכון, עוזרת לכם להתאים את עצמכם למצב החדש. אדם אחר זורק לכם רעיון שאיכשהו קשור בחו"ל. מישהו שעובד יחד איתכם יעניק לכם מידע מועיל בעניין. עימותים עסקיים הדורשים שנינות לשון ועזות מצח, יסתיימו כשידכם על העליונה.

 

רוחני: גרמיי השמיים מובילים אל אפיקים אשר לפיהם תחום רוחני כלשהו עוזר לכם להתחבר עם האני הפנימי שלכם: ייתכן שתצטרכו להשקיע כסף כדי לקנות את הידע הזה. היצירתיות שהתברכתם בה תביא לכם הצלחה בכל התחומים הדורשים עומק רוחני ושאר רוח.

 

קריסטל מזל שנתי שיעזור לכם להתגבר על קשיים, למצות את מלוא הפוטנציאל שלכם ויאפשר לכם הצלחה: אבן הקריסטל השנתית של מזל תאומים היא אבן החן אמזונייט המקלה על מצבים מנטליים. מעודדת צמיחה רוחנית ועזרה לזולת. אמזונייט היא אבן החברות, משדרת רכות ונעימות עם זאת חוזק, עוצמה ויציבות.

היא מעודדת עמידות במצבים שונים בעיקר הקשורים לחברות וקשר עם אנשים. מעניקה יציבות רגשית בקשרים ומלמדת לקחת את הדברים הקורים בין אנשים בפרופורציה ולהיות אדיבים יותר. להבין שכאשר אדם נפגע, הצד השני לרוב לא התכוון לפגוע. כמו כן אבן זו מצמצמת גישה ביקורתית, דאגות ומחזקת סובלנות וחברות. ניתן ללכת עימה בתיק או כתכשיט. (צילום: shutterstock)
(צילום: shutterstock)

אהבה: אם תשחקו נכון בקלפים שבידיכם, תהיה זו שנה אשר תוביל אתכם אל פרשייה חמימה, הרמונית ומחבקת. בוסתן האהבה צופן עבורכם רגעי נחת והתרוממות רוח. מגיעות אליכם ידיעות שהשתוקקתם לקבלן. צפויות השפעות ממוזלות של כוכבים הרמוניים. מישהו מצפה שתעברו לשפה ברורה כדי להסיר את הערפל מן היחסים שביניכם לבינו. נראה כי הוא עצמו אינו חוסך מאמצים בכיוון. על עתיד היחסים תוכלו לעמוד באמצעות קלפי טארוט זה הזמן לחשוף את ליבכם בפני אדם נחשק, גם אם תצטרכו להתמודד עם מבוכה כלשהי.

 

כסף: אדם שמעריץ אתכם מוכן לפתוח בפניכם דלתות אל תחומים שעשויים להעשיר את נפשכם אך גם את חשבון הבנק שלכם. מזל וברכה צפויים לאלה מכם שאינם חוששים לצעוד בנתיבים שאפילו מלאכים מדירים רגליהם מהם. אל תחששו להיכנס לתחרות מול אדם שמשוכנע כי הוא עולה עליכם בכל. מצב הרקיע צופה טובות בכל אשר נוגע לגשמיות וחומריות. אירועים מסחריים מסתוריים צופנים אנרגיה טובה עבורכם. ברכה ומזל צפויים לכם בקטעים פיננסיים שכדאי לשמור בסוד. צפויה סולחה ביניכם לבין אדם שקיפאון השתרר ביחסיכם בגלל מחלוקות כספיות. נראה כי גם הוא לא ממש שש להמשיך ב-ברוגז.

 

קריירה: ראיונות עבודה יתמקדו בייצוגיות ובהותרת רושם מהמם, מה שאומר כי דברים הקשורים במראה ובהופעה יידרשו מכם תשומת לב רבה מן הרגיל. נראה כי תצטרכו להתאימם לתדמית החיצונית שברצונכם לשדר. זו שנה בה אתם מושפעים מאנרגיות שמצליחות לחבר בין נתיב הקריירה שלכם לבין השביל הרומנטי. אלת המזל נושקת עתה לאלה מכם שמצאו את אהבתם במקום עבודתם. הרקיע מרעיף אנרגיה נפלאה על אלה מבינכם השואפים לפתח קריירה בעלת אופי ייצוגי. במקביל הוא מעניק ברכה ללוחמים שביניכם.

 

רוחני: הפנימו כי אדם רוחני ומואר אומר לעצמו: "אני יודע כי גם בנסיבות המבטיחות התקדמות, עלולים לצוץ מכשולים: כאשר מופיעים המכשולים בצורת אנשים עוינים, תמיד כדאי לנהוג בהם בנדיבות". זכרו כי מה שנדמה לכם כי הוא רע, הוא, בעצם, היעדר של טוב. אל תרוצו להביא אור לאחרים, אלא אם הארתם את עצמכם תחילה.

 

קריסטל מזל שנתי שיעזור לכם להתגבר על קשיים, למצות את מלוא הפוטנציאל שלכם ויאפשר לכם הצלחה: אבן הקריסטל השנתית של מזל סרטן היא לאפיס לזולי, זוהי אבן כחולה עם עיטורי זהב המחזקת מאוד את יכולת התקשור, קשר עם המודעות העצמית.

היא משמשת כמטהר מנטלי, מגבירה חלומות, מעניקה כוח, בינה וחוכמה. ניתן ללכת עימה בתיק או כתכשיט.

 

 (צילום: shutterstock)
(צילום: shutterstock)

אהבה: אתם מתחבבים על מחזר פוטנציאלי הודות למקוריות שניחנתם בה. מה שמעורר ביקורת אצל אחרים, אהוב עליו. האנרגיות בשלות לאהבה יפה וטהורה. אלת האהבה תעניק לכם את מבוקשכם באווירה מסתורית ואקזוטית. את עניין המסתורין תוכלו ללבן באמצעות קלפי .טארוט התמודדויות ותסכולים עדיין קיימים אבל הם כבר אינם מלווים בסערת הרגשות האופיינית לכם במצבים דומים בעבר. במקביל, מילים יפות, זה בפירוש לא מספיק ואתם כבר יודעים את זה. גרמיי השמיים מובילים אל אפיקים אשר לפיהם חוויה אינטימית מעוררת בכם זיכרונות רדומים: אין בזה שום רע כל עוד אתם משאירים את הדברים בגדר של מחשבות והרהורים.

 

כסף: צפויה הצעה להשקעה בה אתם מרגישים שעובדים עליכם אך אין לכם הוכחות. אם תתמקדו בנקודה הנכונה, ההוכחות תופענה. אדם הגון משתדל לקיים את שהבטיח לכם, למרות שקשה לו. טוב תעשו אם תגלו גמישות ותעגלו פינות. אל תנסו לשכנע בעזרת טיעונים שמחדדים את עמדתכם, אך לא מסבירים את אשר הצד השני עשוי להרוויח. זו תקופה טובה להרחבת אופקים ורכישת ידע. כל שתלמדו השנה, יניב עבורכם רווחים בעתיד.

 

קריירה: הצירוף הקוסמי פלנטרי טוב עבור אלה מכם העוסקים בשיווק ומכירות, כמו גם עבור מי שעיסוקיהם תובעים מהם ניידות רבה. אתם מצליחים להרים מיזם אשר רבים וטובים כשלו בו. יהיה עליכם לגלות נחישות ואסרטיביות כלפי אנשים הכפופים לכם, מבלי לחשוש פן יבקרו את מעשיכם מאחורי גבכם. נראה כי אתם רווים עתה נחת ממיזם עסקי שפצחתם בו לפני כשנה. כל זה הודות לאנרגיות התקשורתיות שזורמת אליכם. צפוי שיפור בקשרים העסקיים ו/או הקרייריסטיים עם אדם שחתול שחור חצה את דרככם. אל תתרגשו מרכלנים מפיצי שמועות שווא.

 

רוחני: מצב הכוכבים מעודד מסעות רוחניים. זה הזמן להתנתק קצת מתכנים חומריים ולהעדיף את ההתבודדות ואת האינטימיות. בשנה הקרובה, משהו הקשור בשמו או בתאריך לידתו של אדם קרוב, נותן לכם רעיון להפתעה מקורית. שימו לב לאירועים הקשורים במספר 8 ובמכפלותיו.

 

קריסטל מזל שנתי שיעזור לכם להתגבר על קשיים, למצות את מלוא הפוטנציאל שלכם ויאפשר לכם הצלחה: אבן הקריסטל השנתית של מזל אריה היא טורקיז המאפשרת לנו הגשמה עצמית ומעניקה הגנה, בטחון ורוגע נפשי תוך הכנסת איזון רגשי לחיי היום יום.

 

אבן טורקיז מומלצת לשיפור יכולת התקשורת עם הסביבה, חיזוק נאמנות והיא אבן מצויינת לשחרור מחסומים רגשיים, הגנה מאנרגיות שליליות מהסביבה וזימון כוחות נפשיים להתמודדות עם קשיים. ניתן ללכת עימה בתיק או כתכשיט.

 (צילום: shutterstock)
(צילום: shutterstock)

אהבה: אתם מטפלים בעדינות במישהו שיש לכם איתו קשר רומנטי, אבל ייתכן כי במציאות הוא די נהנה משני העולמות. ברגע בו תסכימו לעשות "קאט" על העבר, מייד יופיעו הזדמנויות חדשות שברגע זה אין להן צ'אנס להתממש. לאחר פגישה על רקע רומנטי, אתם חשים כי רב הנסתר על הגלוי. תוכלו לחדור אל אותו נסתר בסיוע קלפי .טארוט מכל מקום, אל תיקחו ללב, אלה הם כללי המשחק. האדם השובה את דמיונכם, מתברר כקשה להשגה. מצד שני, כדאי לשאוף לרצוי ולא להסתפק במצוי. יותר משאתם זקוקים לאהבה, אתם זקוקים לחבר אמיתי. רק קשר אשר כזה יעניק לכם ביטחון ויציבות.

 

כסף: נתיב הגורל מפגיש אתכם עם אדם אשר יש לכם עימו חשבון עסקי פתוח. במקביל, הכוכבים מייעצים לכם לסלוח ולשכוח. מישהו נותן לכם 'קצה חוט' אל אדם אשר תוכלו לגבש עימו אינטרסים משותפים. מכאן ואילך הדברים קשורים בכסף. רכישה אקראית מעניקה לכם רעיון שעשוי להתברר כעסקי. אל תמהרו להשקיע בו (ברעיון) כל עוד לא העמקתם בפרטים. צפויים בילויים שרק הנסיעה אליהם כבר שווה את ההשקעה. במקביל, כשתגיעו אליהם כדאי שתפקחו שבע עיניים על חפצי ערך וכסף.

 

קריירה: אדם חכם יופיע בנתיב הקריירה ויצביע בפניכם על דרך לפיה תוכלו ליהנות משני העולמות. נראה כי מדובר בקטע בו אתם מצליחים להשביע את הזאב ולהותיר את הכבשה שלמה. כדאי שתקשיבו לו מבלי להתייעץ עם הסובבים אתכם. רעיון מקורי מסייע לכם להתגבר על מה שנראה כמו תסבוכת בקריירה. הדברים יצליחו לכם כל עוד לא תסגדו לכללים שאחרים קבעו.

 

רוחני: אל לכם לשגות באשליות שאינן הולמות את יכולותיכם ואת כישוריכם, אלא לפתח את אשר קיים בכם ממילא. יש להקשיב לבעלי ניסיון ולא לפעול על פי האינטואיציה לבדה. הטו אוזן לאנשים אשר חוו התנסויות דומות לאלו שלכם.

 

קריסטל מזל שנתי שיעזור לכם להתגבר על קשיים, למצות את מלוא הפוטנציאל שלכם ויאפשר לכם הצלחה: אבן הקריסטל השנתית של מזל בתולה היא אבן עין הנמר המעניקה גישה חיובית, השפעתה על קבלת שינויים ולקיחתם למקום טוב ולהצלחה.

 

אבן עין הנמר משמשת לחיזוק ביטחון עצמי וביטחון בדרך, עוזרת להסתגל לשינויים ולמצבים חדשים בקלות יחסית ולכן מומלצת לאנשים שעוברים דירה, מתחילים עבודה חדשה, עוברים לארץ אחרת ועוד. נחשבת למחזקת ותומכת בגישה חיובית לחיים. ניתן ללכת עימה בתיק או כתכשיט. (צילום: shutterstock)
(צילום: shutterstock)

אהבה: הרבה דבש צפוי לאלה מכם שרווקותם נמאסה עליהם והם מוכנים לשקול אפשרויות שעד עתה העדיפו לדחות או להדחיק. על ספקטרום ההזדמנויות תוכלו להשקיף בסיוע קלפי טארוט. יהיו גם מי שינסו לסכסך ביניכם לבין אהובי ליבכם, מה שאומר שאתם חשופים בימים אלה לקנאתם של אנשים הלוטשים עיניים אל אשר שייך לכם. במקביל, צפוי לכם מחזר שמעריץ את האדמה שאתם דורכים עליה ומוכן לעשות למענכם את אשר לא עשו רבים וטובים. השאלה היא עד היכן אתם מוכנים להרשות לו להפליג עימכם באותה סירה.

 

כסף: אתם מנהלים משא ומתן עם אדם שרק כסף מדבר אל ליבו. זה אומר כי אין טעם לפנות אל רגשותיו. אדם נדיב מציע לכם הצעה עסקית שקשה לסרב לה. אם אתם יודעים מה טוב עבורכם, לכו עליה. היזהרו מהימור שהוא קצת גדול למידותיכם. אם החלטתם ללכת עליו, נסו לרתום אליכם שותפים ואף להתייעץ. יש מי שמתכנן להציע לכם הצעה עסקית אך ממתין להבשלת התנאים. כדאי שתיזמו מהלך שיסלול את הדרך. הניחו לצד השני להאמין כי כל האופציות פתוחות בפניכם.

 

קריירה: מישהו מתייחס בביטול לכל הצעת ייעול קרייריסטית שאתם מעלים. מה שהכי מעצבן הוא שאין לו הצעות משלו. התפייסות עם יריב בעסקים היא עניין פשוט בהרבה מכפי שנדמה לכם. ממילא זה סיפור של אגו ולא של עקרונות. אל תזלזלו בבעלי ניסיון. העצות שהם מעניקים לכם טובות עשרת מונים מעצותיהם של 'מומחים' מטעם עצמם. אתם מתחברים עם יכולת שיווק ומסחר שלא שיערתם כי היא קיימת בכם.

 

רוחני: אל לכם להיות מושפעים מדברי ביקורת של אנשים שממילא אינכם מכבדים את דעתם. התייחסו אליהם כאילו לא היו. הזכירו לעצמכם כי בעל המאה, הוא גם בעל הדעה: אדם רוחני עושה כל שביכולתו כדי להימנע מתלות באחרים, בעיקר הוא נמנע מתלות כלכלית.

 

קריסטל מזל שנתי שיעזור לכם להתגבר על קשיים, למצות את מלוא הפוטנציאל שלכם ויאפשר לכם הצלחה: אבן הקריסטל השנתית של מזל מאזניים היא ג'ספר (ג'ספר אדום / צהוב) המתאימה ביותר לאיזון גופני ושילוב בין התת מודע למודעות עצמית. אבן הג’ספר מאפשרת פתיחות לסביבה ויצירתיות.

כמו כן, ג'ספר מעודדת יוזמה ופיתוח רעיונות חדשים. ג’ספר אדום מעניקה אנרגיה, אופטימיות ומרץ. מחזקת את הגוף במצבי לחץ וחרדה, מאפשרת חיבור לאנרגיות הבסיס, מגבירה את התשוקה ומאפשרת להתגבר על מכשולים. (צילום: shutterstock)
(צילום: shutterstock)

אהבה: אתם זוכים באנרגיות מופלאות המורעפות עליכם הישר מגזרת מזל מאזניים. התופעה הקוסמית תורמת להידוק יחסיכם עם ילידי מזל זה. במקביל, נראה כי תצטרכו להוציא מראשכם ומליבכם דמות מסוימת שלא זו בלבד שלא תורמת לכם, אלא אף עלולה לקלקל. עשו הכול כדי להימנע ממצב בו כל צד מתבצר בעמדותיו וסבור שהצדק איתו. העניין הוא שבאהבה (כמו באהבה) ה-"צדק" לא ממש מזיז למישהו. ידידים בעלי ניסיון יעזרו לכם 'לעשות סדר' בדברים ו "לנפנף" החוצה את אלה שלא הביאו לכם תועלת. על כל אלה ואחרים תוכלו להשקיף בסיוע קלפי טארוט.

 

כסף: הצעה מעניינת עשויה להביא לכם לא מעט כסף, רק כדאי שלא תציבו מתווכים ביניכם לבינה. זה אומר שאתם לא זקוקים ליועצים על מנת להצליח. טיפוס המציג את עצמו כמי שאינו שוגה לעולם, יאשים אתכם במחדליו: נראה שאין לו בעיה לוותר על כסף, ובלבד שכבודו לא ייפגע. המזל הטוב מגלגל אליכם סכומי כסף שלא הבאתם בחשבון. מופיעה הזדמנות המאפשרת לכם לנצל את שעות הפנאי לרכישת מיומנויות מקצועיות שאינן נחלת מתחריכם.

 

קריירה: קוטביות ופירוד בעסקים עלולים לעמוד לכם לרועץ אך תוכלו להימנע מהם ואף להצליח בגדול, אם תפנימו רעיונות העוסקים בשותפויות ובעבודת צוות. בהשפעתו של כוכבכם פלוטו צפוי מצב לפיו אירועים המתרחשים במסלול הקריירה שלכם, מחוללים גלים שנחשוליהם מציפים את המתרחש איתכם על החוף הרומנטי. הרקיע מביא עימו מזל וברכה לאנשי הייטק, כמו גם לכל מי שתחום עיסוקו נושק למסכי פלסמה. אדם יהיר ינסה להשפיע עליכם בעצותיו, אבל נראה כי הניסיון שלו בתחום האישי הוא לא משהו.

  

רוחני: הפנימו כי אדם רוחני אומר לעצמו: "אני הוגה בפלאי הבריאה ונותן את הכבוד הראוי: אני הוגה בניצן הקט המבצבץ מן האדמה גלוי לעין, ומתוך הזרע שאינו גלוי לעין. אני רואה סוד גדול". כאשר אדם נאור חווה תקופה טובה, הוא נשמר לא פחות מאשר בעת סכנה. הוא יודע כי האושר עלול להפוך לשאננות מכשילה.

 

קריסטל מזל שנתי שיעזור לכם להתגבר על קשיים, למצות את מלוא הפוטנציאל שלכם ויאפשר לכם הצלחה: אבן הקריסטל השנתית של מזל עקרב היא אבן חן אובסידיאן סנופלייק – מפחיתה ביקורתיות, מעניקה אומץ ומקלה על שינויים. אובסידיאן היא אבן שעוזרת לחיזוק, מצמצמת נגטיביות ומקלה על קבלת שינויים.

 

מקורה של האבן הוא בהתפרצויות לבה של הרי געש. הקדמונים נהגו לרתום אותה לשרותם בכל תחומי החיים: החל מכלי מלחמה, עבור דרך חפצי-חן אטרקטיביים ועד לחלק בלתי נפרד מטקסים מיסטיים שנועדו לצרכי ריפוי וחיזוק רוחני של גוף ונפש.

 (צילום: shutterstock)
(צילום: shutterstock)
 

אהבה: צצה תופעה קוסמית אשר יש בה כדי ליצור צירופי מקרים לפיהם צפוי קשר עם מישהו שבמבט ראשון מותיר רושם אבירי, אך בהמשך יתגלה טבעו האמיתי וייחשף פרצופו: נראה שאבירותו באה כדי לחפות על מזג סוער. אל תחפשו מעבר לאופק את אשר ממתין לכם כאן ועכשיו. בעיקר כדאי שתפקחו עיניים על המתרחש בבוסתן הרומנטי. על מנת לחדור אל אותו בוסתן כדאי לכם לפתוח קלפי .טארוט צפוי לכם בילוי יוצא דופן שהגעתם אליו בעקבות המלצה של חברים. חיזור משמעותי יהיה קשור באירוע הזה. צפויות לכם אנרגיות מלהיבות במקומות זוהרים ומוצפים אור יקרות: אלה מכם שהתמודדו עם דימוי עצמי שלילי, ירגישו עכשיו הרבה יותר טוב עם עצמם.

 

כסף: השקעה פיננסית תדרוש מכם סבלנות רבה: אלה מכם שיצפו לתוצאות מיידיות, עלולים להתאכזב. מדובר במשהו שצריך להניח בצד ופשוט לשכוח ממנו. הכוכבים והמזלות זורמים אל סיטואציות אשר לפיהן אתם זוכים בקידום אשר המסר הנלווה אליו שווה הרבה יותר מתמורתו הכספית. מישהו שנוכחותו הביכה אתכם, נעלם במפתיע מהשטח. הכוכבים מעניקים לכם השנה את היכולת לראות את התמונה הפיננסית כולה, תוך התעלמות מן הפרטים הטפלים.

 

קריירה: אתם שואבים ברכה מרבדים של דמיון ויצירה. הברכה תשיג אתכם ברגע בו תתחברו עם הפן האמנותי שמקנן בכם. גם אם תחום עיסוקכם כרוך בעבודה שגרתית ואפורה, הוא יעניק לכם מזל גדול אם תשכילו לצקת לתוכו את הייחודיות שמבדילה אתכם מאחרים. אז נכון שהכוכבים מזרימים אליכם אנרגיה גשמית וחומרית טובה, אך אין להסיק מכך כי מותר לכם לשבת באפס מעש ולצפות לניסים. צפויה שנה נפלאה עבור אלה מכם השואפים להשתלב בעולם התקשורת, בעיקר בתפקידים הדורשים הופעה ייצוגית.

 

רוחני: זכרו כי אדם נאור שומר על אמת פנימית – הוא יודע כי אם ינהג על-פי אינטרסים של אחרים, עלולים מניעיו להפוך לאנוכיים. אל תחששו להתייצב בראש ולהנהיג את הסובבים אתכם!

 

קריסטל מזל שנתי שיעזור לכם להתגבר על קשיים, למצות את מלוא הפוטנציאל שלכם ויאפשר לכם הצלחה: אבן הקריסטל השנתית של ילידי מזל קשת היא לאפיס לזולי - אבן כחולה עם עיטורי זהב המחזקת מאוד את יכולת התקשור.

 

היא משמשת כמטהר מנטלי, מגבירה יכולת לזכור חלומות, מעניקה כוח, בינה וחוכמה. ניתן ללכת עימה בתיק או כתכשיט.

 

 (צילום: shutterstock)
(צילום: shutterstock)

אהבה: עושה רושם שאתם מתרפקים על העבר, מה שאומר שמישהו צץ מתוך ענני ההיסטוריה שלכם ומזכיר לכם נשכחות. זו שנתם הגדולה של חובבי הקאמבק. האקסים המיתולוגיים שלכם חוזרים לככב במרכז הבמה. במקביל מתחיל להצטבר קרח ביחסיכם עם אדם שפעם התלהבתם ממנו. זכרו כי כל סיום הוא אות להתחלה חדשה. על מהותה של אותה התחלה חדשה תוכלו לעמוד בסיוע קלפי טארוט. מחזר שאינכם אדישים כלפיו מעביר אליכם מסרים בעלי משמעות כפולה. כדאי שתעצרו ותבקשו הבהרות. הדברים באהבה מסתדרים לכם בדיוק ברגע בו אתם פונים אל חשיבה רוחנית.

 

כסף: יש מי שמציע לכם הצעה פיננסית שעשויה להיחשב מפתה ומושכת, אך קול פנימי לוחש לכם כי הפעם כדאי לוותר עליה. החודשים מאי ויוני מביאים עימם שינויים והתחדשויות במקום העבודה, כמו גם סכומי כסף שנוחתים עליכם במפתיע. יחד עם כל אלה, אל תניחו לאנרגיה הממוזלת 'לעלות לכם לראש' והימנעו מלבנות מגדלים על כסף שאינו בידיכם. מיזם שהשקעתם בו כסף ונשמה, עומד להניב תשואה נכבדה. חפצים ופריטים שמביאים מזל ושעד היום טרם נתקלתם בהם, מתחילים להופיע בכל מקום. אחדים מהם אתם אפילו רוכשים בכסף.

 

קריירה: אנשים שתלטנים יירמזו לכם כי תפסתם כיוון עצמאי מדי ונועז לטעמם, אבל האמת היא שאתם פשוט עושים את אשר נכון לעשותו. תחום עסקי שייחלתם לפרוץ אל תוכו, נופל עליכם כאילו באקראי. נראה כי היה מי שהאזין לתפילותיכם. עושה רושם שאתם נכנסים אל תחום שאין לכם ניסיון בו. לפני הכול, קחו בחשבון כי כל ההתחלות קשות. מתגבשת עסקה שבראש שלכם ליטול בה חלק. אם זה מה שקורה, אל תהססו להיות בין מארגניה.

 

קריסטל מזל שנתי שיעזור לכם להתגבר על קשיים, למצות את מלוא הפוטנציאל שלכם ויאפשר לכם הצלחה: אבן הקריסטל השנתית של מזל גדי היא טורמלין שחור, אבן חזקה ביותר להגנה מפני אנרגיות שליליות (עין הרע) וזימון אנרגיות חיוביות.

 

טורמלין שחור מקרקעת ומחזקת את יכולת לעמוד מול קשיים. אבן מופלאה העשויה לחבר אתכם עם תעצומות נפש שלא ידעתם על קיומם. ניתן ללכת עימה בתיק או כתכשיט. 

 

 (צילום: shutterstock)
(צילום: shutterstock)

אהבה: השנה תצליחו לארגן לעצמכם בילויים שכבר זמן רב יש לכם פנטזיות לגבי הריגושים שתפיקו מהם. המציאות עולה על הדמיון. הכוכבים מזרימים אליכם אירועים רומנטיים מן הסוג הלוהט. אנרגיה קוסמית ממקדת עליכם את אור הזרקורים, בד בבד עם פופולאריות חברתית. פגישות עיוורות שמתחילות באווירה קודרת מסתיימות בנימה אופטימית. את עניינן של אותן פגישות עיוורות תוכלו לחדד באמצעות קלפי .טארוט ייתכן כי התייחסתם לדברים בגישה פסימית משהו. אתם מקבלים מתנה אשר צפונים בה מסרים רומנטיים. נראה כי ערכה הסמלי עולה בהרבה על שוויה הכספי.

 

כסף: צפויה לכם שנה חביבה ואופטימית בתחומים הפיננסיים והקרייריסטיים. במקביל, כדאי שתפנו את השטח מבעלי אנרגיות שליליות. יותר ויותר אתם מוצאים את עצמכם מעורבים בפעילות עסקית אשר מביאה בחשבון גם נושאים פילנתרופיים כגון סיוע לזולת. כל שתעניקו השנה בנדיבות יחזור אליכם כפל כפליים. במקביל, אתם מבצעים מהלך פיננסי שגורם לסובבים אתכם להרים גבה. ייתכן שהם ציפו מכם למשהו שונה לחלוטין. המזל הטוב איתכם.

 

קריירה: קחו בחשבון כי גם לתקופה הפכפכה מן ההיבט הקרייריסטי, יש בשורה טובה משלה. שגרה והתמדה עסקיות אינן בהכרח הנוסחה הגואלת לארנק תפוח. לעיתים הן מתכון לקיפאון פיננסי ודשדוש. צפויה לכם הצלחה פיננסית הודות לידידותם של אנשים פופולאריים שידם בכל ויד כל בם. נראה כי נוכחותם מפגישה אתכם עם הקשרים העסקיים הנכונים. אנשים שאתם מחבבים יגשימו לעצמם חלומות פיננסיים וקרייריסטיים שגם לכם יהיה חלק בהם. הדברים ילכו וישתפרו אם תנטרלו אותם מהיבטים של קנאה.

 

רוחני: דעו כי אדם נאור בוחר מטרה כדי ללכת אליה: בדרך זו הוא לומד להבחין מהו טוב ומהו רע. כל אשר מקדמו אל המטרה, הוא טוב גם אם אינו נעים – וכל אשר מרחיקו ממנה, הוא רע גם אם הוא נעים.

 

קריסטל מזל שנתי שיעזור לכם להתגבר על קשיים, למצות את מלוא הפוטנציאל שלכם ויאפשר לכם הצלחה: אבן הקריסטל השנתית של מזל דלי היא אבן מלכית, אחת מהאבנים המשפיעות ביותר להגנה חזקה כנגד רוחות רעות ושיפור השינה.

 

אבן חן מלכית מסייעת בשיפור זיכרון חלומות, הקלה בבעיות שינה והגנה עוצמתית מעין הרע ואנרגיות שליליות. ניתן ללכת עימה בתיק או כתכשיט.

 

 (צילום: shutterstock)
(צילום: shutterstock)
 

אהבה: אנשים רבים מדי רואים עצמם ראויים "לבחוש" בחייכם האינטימיים. גם אם הם עושים זאת מתוך דאגה כלפיכם, הרי יש בזה כדי לשבש את מהלכם התקין של הדברים. צפויים לכם מפגשים עם אדם אשר שבה את ליבכם, אך לפני שאתם מתוודים בפניו על רגשותיכם, כדאי שתבררו כי גם הוא לא ממש אדיש כלפיכם. בדיוק בעניין זה כדאי לכם להסתייע בקלפי טארוט קופידון רומז לכם כי רק יוזמה שאתם עשויים לתפוס, יכולה להפריח את אשר נבל וקמל. אנרגיות רומנטיות זורמות אליכם מעבר לים, אך אתם צריכים להמתין להן על קו החוף.

 

כסף: צפוי מצב בו אתם מתלבטים אם להשתתף באירועים עסקיים שהוזמנתם אליהם. נראה כי נוכחותו של אדם מסוים היא זו שמטרידה אתכם. טיפוס אנוכי שואף לייחס לעצמו את הישגיכם. אם אתם תלויים בו כלכלית, לא כדאי שתחוללו גלים. צפוי פרק זמן מוצלח לעסקי מקח וממכר. הצעה שממבט ראשון נראית עלובה, עשויה להתברר כמוצלחת. אנשים שמצבם הכספי משפיע גם עליכם, עולים על הגל הפיננסי הנכון ונוחתים "בול" במקום בו הם יכולים לחלוק איתכם בריווחיהם.

 

קריירה: זו שנה בה בא לכם לגלגל כסף. צפויה לכם הצלחה כל עוד לא תלכו שולל אחרי טיפוסים חלקלקים. שימו לב לאדם שתובע מכם השקעה ענקית אך נמנע מלשוחח איתכם על אודות תמורה כלשהי. הסכם שהולך ומתגבש דורש מכם החלטות מהירות. אל תתפלספו עם עצמכם כאשר צריך לחתוך. מתבטל מיזם שממילא לא רציתם בו. גם אם אתם שמחים, השתדלו לא להפגין זאת כלפי חוץ. זו שנה טובה להתמודד על משרות הדורשות יכולת מנהיגות.

 

רוחני: זכרו כי אדם נאור אינו מהסס, אך גם אינו כופה את הקצב – הוא פוסע בדרכו ושומר על ענווה וצניעות. אינו חושש להיאבק או להתחרות באחרים, אך תמיד ינהג בהם בכבוד.

 

קריסטל מזל שנתי שיעזור לכם להתגבר על קשיים, למצות את מלוא הפוטנציאל שלכם ויאפשר לכם הצלחה: קריסטל המזל השנתי שלכם הוא רוז קוורץ הנחשבת אבן האהבה. צבעה הוורוד המיוחד מחזק אהבה עצמית ומזמן אהבה מהסביבה תוך יצירת הזדמנויות למציאת זיווג, וחיזוק קשר קיים. מאזנת ומקלה על התמודדות רגשית וקבלת החלטות הקשורות לרגש.

 

הרטט האנרגטי שעוטף את רוז קוורץ, מנקה טראומות מהעבר משחרר קשרים ישנים שכבר אינם קיימים בחיינו (זוגיים ולא זוגיים) ועוזר להפיג חרדות, מתחים, כעסים ולחצים במערכת זוגית ובעבודה.

 

מה עוד מספרים הכוכבים על השבוע שלכם, החודש שלכם ובכלל? מסע בין הכוכבים

 

 

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: shutterstock
שתהיה שנה מוצלחת יותר
צילום: shutterstock
מומלצים