שתף קטע נבחר

שנה סינית טובה יותר: מציינים את שנת השור

יותר ממיליארד סינים עומדים לחגג בקרוב את סיום שנת החולדה (העכבר הלבן) וכניסת שנת השור. מה זה אומר, מה צפוי לקרות לנו בשנה הקרובה ומה אנחנו יכולים לעשות עם המידע הזה?

בשונה מהאסטרולוגיה המערבית, לסינים יש לוח אסטרולוגי המבוסס על חיות. כל שנה מאופיינת על ידי חיה (במחזוריות של 12 שנים). כמו כן, האסטרולוגיה הסינית לקוחת בחשבון גם את אנרגיות היין – יאנג Yean-Yang, חמשת האלמנטים ועוד. השנה יחול החג ביום שישי 12 בפברואר ויציין את תחילת חגיגות שנת השור בהן (בחגיגות) יטילו מיליארד סינים טריליון חזיזים וילבשו אדום. החגיגות תמשכנה 16 יום, אך רק ששת הימים הראשונים ייחשבו לחג ציבורי (17-11 בפברואר 2021).

ראש השנה הסיני 2021 שנת השור (צילום: shutterstock)
ראש השנה הסיני 2021 שנת השור(צילום: shutterstock)

מה היה לנו בשנה האחרונה?השנה שמסתיימת בימים אלה היא שנת החולדה (העכבר הלבן). שנת החולדה פותחת את גלגל המזלות הסיני. זו הייתה שנה מורכבת ומאתגרת במיוחד לרובינו אך היא הייתה שנה טובה (ויש יגידו אפילו טובה מאוד) לכל אלה שהשכילו להתאים את עצמם לנסיבות משתנות במהירות. כמו שכולנו יודעים בשנה החולפת הצליחו כל אלה שהשכילו להיות סתגלנים למצב המשתנה, גילו מהירות מחשבה ויכולת למצוא פתרונות יצירתיים בזמן קצר. אלה התכונות החזקות של החולדות - גם אם אנחנו לא אוהבים להתקל בהן, זה הייחוד של חיה זו, ותכונוטת אלה עוזרות להן לשרוד ולהתרבות.

 

מה צופה לנו השנה הקרובה? השנה הקרובה היא שנת השור – זו צפויה להיות שנה שונה לחלוטין מקודמתה, במה? היא תהיה מאופיינת ביותר יציבות, תכנון ושיפור היכולת להיות סבלניים בכדי להגיע לתוצאות הרצויות.

 

שנה זו (בדומה לשוורים) תהיה מוצלחת לאלה שיתעקשו ללכת בדרך אחת ולא לסטות ממנה. כמו כן, אנחנו יודעים שהשוורים אוהבים תענוגות, אז בשנה הקרובה צפויה ברכה והצלחה לכל אלה שיתנו חופש לממש את תענוגות החיים. הכוונה היא בעיקר בחיי הזוגיות, בחיי התרבות אך בעיקר "לחיות וליהנות מההווה" ולא לפחד מהעתיד.

 

על פי המסורת הסינית כדי לזמן לעצמינו אנרגיות טובות וקארמה חיובית בשנה הקרובה, עלינו, הימנעו להמנע משמונה דברים:

  • אין להשתמש במילים שליליות, כגון: מחלה, מוות, כאב.
  • יש להזהר מניפוץ כלי קרמיקה או זכוכית ואם כבר ניפצתם, עיטפו את השברים בנייר אדום והוליכו אותם לנהר תוך מלמול מילות הצלחה ושגשוג.
  • ניקיונות יש לבצע לפני תחילת החגיגות.
  • אם רק אפשר, מן הראוי להתרחק מכלים וחפצים חדים.
  • הסינים (אל תיקחו את זה קשה) נמנעים מלבקר בחג את הורי נשותיהם מכיוון שבעת העתיקה ביקורים מעין אלה רמזו על בעיות בנישואין ועל החזרת הכלה אל בית הוריה.
  • אל תדרשו פירעון חובות ואל תלוו או תילוו כסף מחמת עינא בישא לשני הצדדים.
  • הימנעו ממריבות ומוויכוחים.
  • אל תעניקו במתנה שעונים או נעליים.
  • ככל שתקפידו על מצוות 'עשה' ותדירו רגליכם ממצוות 'אל תעשה' – כך תרחיקו מכם את הרוחות הרעות ותקרבו אליכם את המזל הטוב.

 

ראש השנה הסיני 2021 שנת השור (צילום: shutterstock)
ראש השנה הסיני 2021 שנת השור(צילום: shutterstock)

חשוב: לכל שנה אסטרולוגית יש את אבן החן המאפיינת אותה ועוזרת לנו להתמודד עם האתגרים הצפויים לנו בשנה הקרובה - שנת השור מאופיינת על ידי אבן הטורמלין השחור: זוהי אבן מיוחדת אשר מסייעת לנו להיות מחוברים לקרקע יציבה, מאפשרת הגנה מאנרגיות שליליות. אבן מופלאה העשויה לחבר אתכם עם תעצומות נפש שלא ידעתם על קיומם. יש מטפלים בקריסטלים הנוהגים לכנותה ‘האבן הפסיכולוגית’. נפלאה עבור מי שהאגו שלו חוצץ בינו לבין האנרגיות של ההצלחה. נחשבת למורת-דרך עבור כל מי שרוצה להיות מתקשרת. 

 

טורמלין שחור
טורמלין שחור

 

חג שוורים שמח .

 

מה עוד מספרים הכוכבים על השבוע שלכם, החודש שלכם ובכלל? מסע בין הכוכבים  

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: shutterstock
ראש השנה הסיני 2021 שנת השור אסטרולוגיה סינית
צילום: shutterstock
מומלצים