שתף קטע נבחר

פינס שלח מכתב לעצמו

יו"ר סיעת ישראל אחת, ח"כ פינס, שלח מכתב ליו"ר ועדת הכנסת הזמני, ח"כ פינס, כדי לעדכן אותו בשינויים בהרכב חברי ישראל אחת בוועדות. הוא חתם: "שלך בברכה, אופיר פינס". האם מדובר בהלצה? פינס דווקא היה רציני

הח"כים קרובים אצל עצמם לעתים יותר ממה שנדמה: ח"כ אופיר פינס שלח מכתב לעצמו, ובו הוא מודיע על חילופי תפקידים של חברי סיעת ישראל אחת בוועדות הכנסת. הוא חתם: "שלך בברכה, אופיר פינס". האם מדובר בהלצה? לא, לפחות לא על פי הכותב והמכותב.
פינס משמש כיו"ר סיעת ישראל אחת ומתוקף תפקידו הוא מחויב להודיע ליו"ר ועדת הכנסת על שינויים בהרכב חברי סיעתו בוועדות השונות. ובמקרה, יו"ר הכנסת הזמני הוא.. אופיר פינס, ולכן הוא החליט לשלוח את המכתב. "לכבוד ח"כ אופיר פינס פז יו"ר ועדת הכנסת", הוא כתב וחתם כאמור בברכה אישית לח"כ עמו הוא כנראה בהחלט מיודד.
אילן גילאון (מרצ) אמר בתגובה כי "גם אני מטלפן לעצמי. אבל בניגוד לפינס, כשאני שולח לעצמי מכתבים הם גם מלאי מחמאות. כנראה שאופיר חש בודד והצורך בחברה הביא אותו להתכתב עם עצמו. לדעתי זה פתרון שכל אחד צריך לאמץ".
פינס דווקא לא משועשע. הוא נימק את העניין בכך ש"בגלל שממחר אני מפסיק להיות יו"ר ועדת הכנסת, רציתי לשלוח את המכתב למחליפי ח"כ יוסי כץ, אלא שלו הייתי דוחה את כתיבת המכתב, היה מינויים של הח"כים שוחט, רמון ובן עמי בוועדות השונות מתעכב ולא רציתי לעשות כך".

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
המכתב עם הברכה האישית לעצמו
אתר הכנסת
שלח מכתב. פינס
אתר הכנסת
מומלצים