שתף קטע נבחר

הזמר לירון רמתי נאשם בתקיפת בת זוג

כתב האישום מתאר אירוע שהתרחש לפני כשנה: זוגתו דאז רדפה אחריו במכונית ובשלב מסוים החלה להכות אותו. כשהוא הגיב – היא נפגעה בידה. סנגורו: "התביעה תחזור בה או שהוא יזוכה"

 

לירון רמתי (צילום: רונן אקרמן) (צילום: רונן אקרמן)
לירון רמתי(צילום: רונן אקרמן)

הזמר לירון רמתי יעמוד לדין בגין תקיפת בת זוג: כתב האישום שהוגש לבית משפט השלום בנצרת לפני כחצי שנה מתאר אירוע של אלימות שבמהלכו הזמר ובת זוגו לשעבר התקוטטו והיא נפצעה בידה. המשפט ייפתח בתחילת החודש הבא, ומיוחסות לו עבירות תקיפה וגרימת חבלה.

 

האירוע התרחש באפריל 2020. מכתב האישום עולה כי באותם ימים התגוררו רמתי והמתלוננת יחד בעפולה ושרר ביניהם סכסוך. ערב אחד הוא הגיע עם שניים מחבריו לבית שלו ושל זוגתו על מנת לקחת את מפתחות המכונית שלו שחנתה ליד הבית.

 

באותו הזמן הגיעה למקום גם המתלוננת ברכב אחר, וחסמה את רכבו של רמתי. חבר של רמתי הצליח לבסוף לחלץ הרכב והשניים עזבו את המקום בנסיעה, אולם המתלוננת נסעה אחריהם בפראות.

 

במהלך הנסיעה היא התנגשה עם החלק התחתון של רכבה במהמורת עפר. רמתי שמע את הרעש וביקש מחברו שנהג לעצור את הרכב על מנת לבדוק שהמתלוננת בסדר ושלא נפגעה.

 

בכתב האישום צוין שכשניגש לרכבה, המתלוננת פתחה את הדלת, קיללה את רמתי ודחפה אותו, קרעה את חולצתו וכן שרשרת שענד, בעטה בו ומשכה בשיערו תוך שהוא אוחז בידיה בניסיון להפסיק את התקיפה. בהמשך לכך, נטען, רמתי בעט במתלוננת, דחף אותה אל תוך רכבה והכה אותה בידיו. כתוצאה מכך נגרמו לה חבלות באמה.

 

רמתי יידרש להשיב לאישום בחודש הבא. סנגורו עו"ד ניר ליסטר, מסר בתגובה: "מר לירון רמתי כלל לא תקף את בת זוגו, ובטח לא בעט בה או הכה אותה. העניין נמצא בבירור בבית המשפט ולכן אני מנוע מלרדת לפרטים, אך לעניות דעתי המקצועית בסופו של יום התביעה תחזור בה מכתב האישום או שמרשי יזוכה על ידי בית המשפט".

 

  • הכתבה בשיתוף אתר המשפט הישראלי פסקדין
  • ynet הוא שותף באתר פסקדין

 

לפנייה לכתב/ת
צילום עופרי ארבל
לירון רמתי
צילום עופרי ארבל
צילום: ניר קידר
עו"ד ניר ליסטר
צילום: ניר קידר
מומלצים