שתף קטע נבחר

זמן לשמור על ייחודיות: הורוסקופ חודש יולי

לאיזה מזל צפויות הפתעות נעימות, למי עדיף לא להיגרר למרבות מיותרות ואיזו אבן קריסטל יכולה לעשות לכם את החודש טוב יותר? קראו את ההורוסקופ האישי שלכם לחודש יולי

 (צילום: shutterstock) (צילום: shutterstock)
(צילום: shutterstock)
 

טלה

תחילת עד אמצע חודש: תשומת הלב שלכם ממוקדת בעניינים כספיים. אתם חשים 'טעונים' מאוד ונראה לכם בלתי אפשרי לגשר על הפער בין הרצוי למצוי. אתם מרגישים בלחץ המתגבר והתחושה היא שאין לכם בעצם עם מי לחלוק את רגשות התסכול. כדי לצאת מהמצב הלא נעים הזה, כדאי שתתמקדו בטוב שיש לכם. חבל לבזבז זמן ואנרגיות על מה שלא ניתן להשיג. אדם כלשהו עשוי להתגלות כמשמעותי בחייכם, הרבה מעבר לאשר היה נדמה לכם.

 

אמצע עד סוף חודש: פרק זמן נעים עובר עליכם עם לא מעט הפתעות שאתם מאוד אוהבים. אתם 'שוכחים' מהר התחייבויות שלקחתם על עצמכם ובימים אלה יש מי שמזכיר לכם. במסגרת הקשרים הקיימים כרגע בחייכם, נוצר מצב בו אתם יכולים להכתיב וליישם את הקצב שלכם. אל תסחפו יותר מידי כדי לא ליצור אצל הצד השני תחושה של שליטה מוגזמת. זכרו כי אין הברכה שורה אלא בסמוי מן העין. פירוש הדבר הוא כי שמירה על סודיות וחשאיות, תקדם את מטרותיכם.

 

קריסטל החודש של מזל טלה הוא אגת אפריקוט: זהו קריסטל שיעצים ויחזק אותך בחודש הקרוב. אגת אפריקוט הוא קריסטל המעודד גישה אופטימית ומחזק את היכולת לקבל אנרגיות חיוביות מהסביבה. מקל הבנה של המעגליות של אירועים או תופעות שאנו חווים בחיינו, מקל את ההתמודדות עימם ומוביל לצמיחה והצלחה.

 

שור

תחילת עד אמצע חודש: תיתכן פרשיית אהבה שכדאי להכניס אותה אל הפרופורציות הנכונות או בפשטות, להימנע מאשליות. אתם מנסים לנהוג

בהיגיון אך מגלים מהר מאוד שקל יותר להצהיר הצהרות מאשר להתחיל באמת דף חדש. המתח עדיין רב וקשה לכם למצוא דרך להקל על עצמכם. אל תחכו לעיתוי נכון ומתאים לשינוי. עכשיו הוא תמיד הזמן הכי מתאים לפעולה. אין טעם לדחות דברים. אל תתנגדו להצעות של אדם חכם. תזרמו.

 

אמצע עד סוף חודש: אתם בוחרים להיעלב ולהרגיש מקופחים. זה חבל. דווקא בעיתוי הזה, כאשר אתם כביכול 'פורשים' מהמרוץ, יש מי שמתחיל לגלות בכם עניין. מפגש עם אנשים חדשים מוביל אתכם למקום בו אתם צריכים להיות. אל תפתחו ציפיות ולא תתאכזבו. מישהו אשר בשמו מופיעה האות גימל מתמרן אתכם. טיפ: כל צעד שאתם עושים במישור החומרי והמעשי, צריך להיות מאוזן על-ידי צעד נוסף במישור הרוחני והמיסטי.

 

קריסטל החודש של מזל שור הוא אוונטורין כחול: זהו קריסטל שיעצים ויחזק אותך בחודש הקרוב. אוונטורין כחול הוא קריסטל של חיזוק חברות, אדיבות ונתינה. מצמצם גישה ביקורתית. מעודד במצבים של בדידות תוך הבנה שלבד זה לא בודד. קריסטל זה מצויין לחיזוק תקשורת חיובית עם הסובבים אותנו ומשפר את היכולת שלנו להשיג את המטרות בטווח הקצר.

 

תאומים

תחילת עד אמצע חודש: החליפו את המחשבות השליליות שיש לכם במחשבות חיוביות. זה קל יותר ממה שאתם חושבים. עליכם להתמודד עם השינויים המתרחשים ולהתאים את עצמכם. זה לא יהיה נורא כול כך למרות שאתם חוששים. בן משפחה שעזר לכם בעבר מוכן להושיט יד בפעם נוספת, בתנאים מסוימים. הכינו תשובות נחרצות לסוגיות שנויות במחלוקת בנושאים כלכליים. הרקיע מבשר על מצב ורוד ואופטימי, אך קובע כי עליכם לבצע מהלך משמעותי כדי לאחוז סופית בכנפי ההצלחה.

 

אמצע עד סוף חודש: האמונה הפנימית מנהלת אתכם היטב בדרך כלל. אתם יודעים ומודעים לעובדה שניצבים בפניכם אתגרים לא פשוטים אבל יש לכם את הכוחות לעמוד בהם. תסמכו על עצמכם וגם האחרים יתנו בכם את אמונם המלא. למרות העומס, נסו לשמור על ערנות, להגיב בזמן ולא לפספס הזדמנויות. בימים אלה צפויה לכם הצלחה בענייני כספים. בחברתי, גם לכם מותר לפרוק עול ולהרגיש כמו ילדים קטנים. נראה כי רצינות וכובד ראש, לא ממש הועילו להשגת מטרותיכם או שיפרו את איכות חייכם.

 

קריסטל החודש של מזל תאומים הוא ג'ספר דלמטי: זהו קריסטל שיעצים ויחזק אותך בחודש הקרוב. קריסטל ג'ספר מגיעה אלינו בעיקר מרוסיה ודרום אמריקה. ג'ספר דלמטי הוא קריסטל של שמחה המעלה חיוך ואושר אצל מרבית האוחזים בו. מבחינה אנרגטית ורוחנית הוא עוזר לנו לראות את האמת כפי שהיא, להביט בצורה אמיתית אל תוך הנפש ולראות את היתרונות והחסרונות. ג'ספר דלמטי יעזור לנו במקרים בהם קיים צורך בחיזוק נאמנות מהסביבה ויצירת מערכות יחסים ארוכות טווח.

 

סרטן

תחילת עד אמצע חודש: אתם מגייסים כוחות פנימיים וחיוניות. עליכם להקפיד ולפעול מתוך שיקולי הגיון. אל תתלהבו יותר מידי מחדשות טובות שמגיעות אליכם ממקורות לא מוסמכים. אל תגררו לפעולה הדורשת השקעה כספית. שינוי צפוי בתחום המשפחתי. צפוי שיפור באווירה הביתית עקב שיתוף פעולה של כול הנוגעים בדבר. היקום מעניק לכם חומה של הגנה וביטחון, למרות חששותיכם.

 

אמצע עד סוף חודש: זה זמן מתאים לתכנן או לצאת לנסיעה. צפויים מצבים בהם תוכניות ישנות יוצאות אל הפועל. מצב רוח אופטימי יעזור לכם להגשים מטרות. אנשים הקשורים במקצוע בו אתם עוסקים, יגלו עניין בכם ובכל מה שאתם עושים. אל תתביישו לנצל ידע מוקדם שמגיע אליכם כדי להפיק המקסימום מהמצב החדש. זה הזמן לשקול תחביב המשלב יצירתיות עם עבודת-כפיים. אם כך תעשו, תצליחו לבטל חלק גדול מחרדותיכם.

 

קריסטל החודש של מזל סרטן הוא זויסייט: זהו קריסטל שיעצים ויחזק אותך בחודש הקרוב. הצבע הירוק העז של אבן זוסייט מעניק לנו חוסן רגשי וכוח פנימי לעמוד על המתאים והנכון עבורינו. מעניק תחושת עידוד ואופטימיות בכל הקשור לחברות ויחסים עם אנשים. אבן הזוסייט עוזרת לנו להביט פנימה, לראות את היופי הפנימי שלנו ולקחת את האנרגיה למקום של אהבה עצמית... במקום לנסות ולרצות את הסובבים אותנו.

 

אריה

תחילת עד אמצע חודש: כדי להימנע מנפילה במצב הרוח, כדאי שתפסיקו להסתכל על עצמכם בעיניים של אחרים. חבל שאתם עושים השוואות מיותרות. שמרו על הייחודיות שלכם. זה בדיוק סוד הקסם. מה שצריך להגיע אליכם- יגיע. הזמנה לאירוע מעניין מפתיעה אתכם. אל תתלבטו. עליכם לצאת ולבלות בכול מחיר. צפויה לכם אנרגיה ויטאלית כמו גם אנרגיה פיסית ובריאות טובה.

 

אמצע עד סוף חודש: אתם מחוברים מאוד למה שקורה סביבכם אבל בוחרים משום מה להתעלם מסימנים ואיתותי אזהרה. הגיע הזמן להתמודד עם הדבר שממנו אתם פוחדים. שום דבר רע לא יקרה לכם אלא להיפך. תחושו התחזקות והתעצמות פנימית ותיווכחו לדעת שה-"שד אינו נורא כול כך". זה הזמן לנצח את מתחריכם באמצעות שיטות מתוחכמות. מכל מקום, אל תהיו כה גלויים ושקופים.

 

קריסטל החודש של מזל אריה הוא טייגר איי אדום: זהו קריסטל שיעצים ויחזק אותך בחודש הקרוב. טייגר איי אדום מגיע אלינו בעיקר מדרום אפריקה והודו. האנרגיות של קריסטל זה, קשורות ליציבות רגשית ומנטלית. קריסטל זה מעודד אופטימיות ומראה לנו שיש "אור בקצה המנהרה". מחזק גישה חיובית, מחזק רגשית, מנטלית ונפשית ומעניק תמיכה אנרגטית חזקה. כמו כן, קריסטל זה מעורר בנו את היכולת ליישם רעיונות ומטרות.

 

בתולה

תחילת עד אמצע חודש: התחושה הפיזית שלכם טובה מאוד. זה פרק זמן מצוין לסידור הבית ולפרויקטים גדולים שתכננתם. מצב הרוח שלכם טוב במיוחד ואתם מצליחים להשפיע על אחרים להתגייס ולעזור לכם. במסגרת 'התקפת ההיפר אקטיביות' שירדה עליכם יתכן שבני הזוג שלכם לא ממש עומדים בקצב. אל תשתמשו בזה כעילה להתנשאות. זה יהיה צעד לא חכם לחלוטין. הרקיע מציע לכם להתעורר ולהתבונן בשפע האפשרויות החדשות המדשדשות בפתח.

 

אמצע עד סוף חודש: המיומנויות האישיות שלכם יאפשרו לכם להגיע למקום אליו אתם שואפים. להתמודד עם האתגרים שמתחדשים כל פעם, אין פירושו של דבר – להילחם או לוותר. יש דרך ביניים. בעבודה אתם מגלים כמה עובדות חשובות המסבירות את מה שמסתתר מתחת לפני השטח. זה הזמן המתאים להפעיל יוזמה ולפעול בכול הכוח. אל תחכו להזדמנות שנייה. נסו להתבונן על חייכם מנקודת מבט חיצונית ואובייקטיבית. לאחר מכן יישמו על עצמכם את העצות שהייתם מעניקים לאחרים אילו היו במצבכם.

 

קריסטל החודש של מזל בתולה הוא לאופרד סקין: זהו קריסטל שיעצים ויחזק אותך בחודש הקרוב. קריסטל לאופרד סקין הוא חלק ממשפחת אבני הג'ספר. השפעתו של קריסטל זה חיובית על יציבות רגשית ותעוזה. מעניק חוזק פנימי המאפשר להעז לעשות דברים חדשים הדורשים התמקדות במטרה.

 

מאזניים

תחילת עד אמצע חודש: הרקיע קורא לכם להיפתח לתחום עיסוק חדש אשר ממש בימים אלה קיבלתם רמז הקשור בו. זה פרק זמן טוב, גם אם התוכניות המקוריות שלכם משתבשות. יש לכם מחויבות ביתיות שמכבידות עליכם אך באמצעות היצירתיות הבלתי נדלית תמצאו דרך לצאת החוצה למרות העומס, ליהנות ולהתאוורר קצת. אל תתנו לאנרגיה השלילית להשפיע. הפנימו את העובדה שאתם זקוקים להרבה חופש. אז קחו את מה שעושה לכם טוב.

 

אמצע עד סוף חודש: אתם חשים עייפות ושמחים שאירוע שייחלתם לו כבר נראה באופק. מקדו את תשומת-ליבכם באפשרויות הצפונות בתוך המכשולים וזכרו כי בכל רע הכרחי טמון זרע גדול של הטוב והאור. מכל מקום, ברור לכם שאין ברירה אלא להמשיך. למרות שיש לכם הזדמנויות לצאת לבילויים, את רוב הערבים מומלץ לבלות לבד בבית או באווירה משפחתית שקטה. אל תתפתו להצעות אחרות. קשה לכם? נתקו את הטלפון ולכו לישון מוקדם.

 

קריסטל החודש של מזל מאזניים הוא פיריט: זהו קריסטל שיעצים ויחזק אותך בחודש הקרוב. פיריט היא אבן חן בעלת המזכירה זהב. זו אבן עוצמתית ובעלת מעלות רבות. אבן פיריט מעניקה לנו עידוד, כוח לעשייה והתקדמות תוך שמירה על גישה חיובית לקשיים. מחזקת את היכולת האינטואיטיבית ואת היכולת הבנת מצבים מורכבים.

 

עקרב

תחילת עד אמצע חודש: האנרגיות הקוסמיות הן בכיוון של השקעה אינטנסיבית אשר את פירותיה תקטפו בעתיד. עליכם לגלות יותר אסרטיביות. התחום המשפחתי מעסיק אתכם ואתם מוצאים את עצמכם פגיעים במיוחד מול מישהו שמנצל את מעמדו ואת העובדה שקשה לכם לסרב. תחושת חוסר היציבות תיעלם בקרוב, לאחר שתצהירו מה אתם מוכנים לעשות ומה לא. לפחות בזוגיות יש לכם נחת. לא לזלזל במה שיש.

 

אמצע עד סוף חודש: עליכם להגדיר את עצמכם מחדש בצורה מדויקת. מומלצת לכם פעילות חברתית, קהילתית ואפילו פוליטית. המזל הטוב יגיע כתוצאה משיתוף פעולה ביניכם לבין הסובבים אתכם. לעיתים קרובות, אתם מאבדים את החוט המקשר בין המעשים שלכם, וחשים חוסר שליטה, מה שמוריד לכם את המורל. שיחת טלפון חשובה תתקבל בימים אלה ואתם חייבים להיות אסרטיביים בכל מחיר. הקפידו על חתימת חוזים בכל אשר קשור לענייני עבודה.

 

קריסטל החודש של מזל עקרב הוא פרסולייט: זהו קריסטל שיעצים ויחזק אותך בחודש הקרוב. פרסולייט הוא בעצם אמטיסט ירוק. השפעתו צאפשרת הקלה על עומס רגשי. קריסטל זה מעודד צמיחה, מיקוד במטרה ומחזק את היכולת לעבור משלב של תקיעות לשלב מעשים. כמו כן, קריסטל זה מחזק את יכולת הביטוי ושיתוף קרובים בעובר עלינו ובכך מביא לשחרור מועקות.

 

קשת

תחילת עד אמצע חודש: סדר העדיפות שלכם משתנה. הרקיע מעודד נסיעה ספונטאנית וצופה מהלך חכם ומבריק מצידכם. אתם עובדים על עצמכם בכיוון של פיתוח מודעות וגמישות מחשבתית. ההשקעה משתלמת. אל תיגררו למחלוקת, גם אם מאוד חשוב לכם להוכיח שאתם צודקים. המשיכו לפעול בכיוון זה. זה נכון עבורכם ומסייע לכם להרגיש טוב עם עצמכם. התגובות מהסביבה לא יאחרו לבוא. זה לא דורש מכם מאמץ עילאי אלא מידה נדיבה של פירגון לסביבה.

 

אמצע עד סוף חודש: אל תניחו לבעלי אנרגיות שלילות להפריע לכם בהשגת מטרותיכם או בהגשמה העצמית שלכם. בעבודה יש צורך בשיחה עם מי שממונה עליכם כדי להבהיר עמדות ולקדם עניינים. מפגש אישי יתרום רבות. אל תדחו מה שנראה בשלב זה כמשימה קשה במיוחד, יעבור בקלות מפתיעה. בשורות משמחות יגיעו מחו"ל. צפוי חידוש קשר שהיה נדמה לכם שהגיע לקצה דרכו. זה הכרחי למרות אי נעימות מסוימת שכרוכה בדבר. התפתחויות מפתיעות צפויות בקרוב.

 

קריסטל החודש של מזל קשת הוא קוורץ אפור: זהו קריסטל שיעצים ויחזק אותך בחודש הקרוב. קריסטל הקוורץ הוא המינרל הנפוץ ביותר על פני כדור הארץ. באגדות הקוורץ מוגדר כ"מלך" של הקריסטלים. הקוורץ האפור מחזק את היכולת שלנו להתמקד בעיקר ולא בטפל, מאפשר לנו חיבור לכסף ושפע ומעניק לנו כוחות להשיג את המטרות שלנו.

 

גדי

תחילת עד אמצע חודש: אין טעם לבלות את זמנכם ברחמים עצמיים למרות אתם מרגישים שהכול הולך לכם הפוך. זה פרק זמן עמוס מידי לטעמכם. אתם עסוקים יותר מידי ומרגישים מותשים. האצלת וחלוקת סמכויות תעזורנה מאוד במצב זה, אך בתנאי שתרגישו שהדבר נעשה בצורה הוגנת. אם תצליחו לשנות את הגישה כלפי מה שקורה, תשתפר הרגשתכם ללא היכר. הקוסמוס קורא לכם לפתח את מה שמכונה בשם החוש השישי.

 

אמצע עד סוף חודש: אל תיקחו את כל מה שקורה לכם ברצינות תהומית. תפתחו את חוש ההומור ותתחילו להסתכל על עצמכם בקריצה קלילה. חוש הומור והיכולת לצחוק על אודות עצמכם, עשויים לחלץ אתכם מכל מכשול ופגע. נסו זאת בפעם הבאה שאתם משוחחים עם המושכים בחוטים. הלחץ שאתם מרגישים מגיע מאנשים שמנסים בכל הכוח להשפיע עליכם. תחסכו לעצמכם כאב ראש ענק אם תגדירו בקול רם, בדיוק המרבי, את מה שאתם רוצים בלי חשבון.

 

קריסטל החודש של מזל קשת הוא קרנליאן: זהו קריסטל שיעצים ויחזק אותך בחודש הקרוב. קרנליאן הוא קריסטל מחזק ומזרים אנרגיה חיובית לאוחז בו. התדר של קרנליאן אדום מחזק ומאזן את הצ’קרה השנייה, שעוסקת במיניות, רגש ויצירתיות. קריסטל זה מעניק מרץ לעשייה והתקדמות, ליישום רעיונות והגשמת מטרות ויעדים.

 

דלי

תחילת עד אמצע חודש: זה פרק זמן מאיר פנים. הקוסמוס קורא לכם ליטול פסק זמן כדי לפנק ולהתפנק במחיצת אדם אהוב. אתם מצליחים להעביר לאחרים תחושה של אהבה והבנה, מה שפותח מעגל של הרמוניה. כאילו כול העולם ניפתח לפניכם. הדבר מורגש במיוחד בחיק המשפחה. אתם מרעיפים כלפי חוץ את התחושות הפנימיות הטובות שלכם וגורפים מחמאות. עם זאת, כדאי לגלות ערנות ולא לתת אמון מלא בכול מי שאתם פוגשים.

 

אמצע עד סוף חודש: יש לכם יכולת נתינה גדולה ואם רק תאפשרו לעצמכם, התמונה יכולה להיראות כל כך הרבה טוב מכפי שנדמה לכם עכשיו. הפסיקו להבטיח הבטחות ולפזר מילים בכל כיוון אפשרי, אם אין לכם כוונת ליישם אותן. יש לא מעט אנשים שכועסים עליכם בגלל שאתם מאכזבים אותם לאחרונה. ייתכן כי אנשים כלשהם שאתם רואים בהם את ידידיכם, אינם כה נפלאים כפי שנדמה ואילו אלה הנחשבים ליריביכם – עשויים להתגלות כמי שמסוגלים לעזור לכם.

 

קריסטל החודש של מזל דלי הוא מונסטון: זהו קריסטל שיעצים ויחזק אותך בחודש הקרוב. קריסטל מונסטון נפלא לאיזון רגשי, חברות והרמוניה. מומלץ לשמירה על זוגיות קיימת ויצירת זוגיות חדשה. מעניק תחושת עידוד בתקופות של שינויים רגשיים תוך הבנת הרגשות והמקור לחוסר נוחות במידה וקיימת.

 

דגים

תחילת עד אמצע חודש: הגיע הזמן לבטא את האמת הפנימית שלכם. הכוכבים מבשרים על הצלחה שהיא תוצאתה של התפתחות רוחנית. יש מי שמסתיר מכם מידע חיוני לכם. אל תלחמו בתחושה הפנימית. נראה שיש סיבה למה שקורה. הזדמנות לשיחה תעלה בקרוב ורק אז תוכלו לנסות לברר מה באמת קורה. חשוב להנמיך ציפיות. יש מי שמחפש את חברתכם ולמרות שעל פניו 'הכול טוב'- אתם לא מרגישים בנוח. תנו לזה צ'אנס.

 

אמצע עד סוף חודש: צפויה התחלה טובה שיש להבטיח שתימשך עוד הרבה זמן. הגיע הזמן שתסלחו לעצמכם. נראה כי הרהורי חרטה רק מעכירים את איכות חייכם. לא אתם בראתם את העולם, ועל-כן לא אתם צריכים לדאוג לו. סימנים של התאוששות צריכים בהחלט לעודד אתכם. יחד עם זאת עליכם לקחת בחשבון את כל הפרטים הקטנים (והחשובים כל כך) ולא לסמוך על המזל או על אנשים כלשהם שיסדרו עבורכם את העניינים הטכניים, כפי שקרה פעמים רבות בעבר.

 

קריסטל החודש של מזל דגים הוא אוונטורין כתום: זהו קריסטל שיעצים ויחזק אותך בחודש הקרוב. קריסטל אוונטורין מחזק את הכוח פנימי להתמודדות עם מצבים מאתגרים הדורשים השקעת אנרגיה ומרץ. אוונטורין נחשבת לאבן מזל והיא מרגיעה ומרככת רגשות שליליים. טובה לתקשורת חיובית עם הסביבה, ומשפרת את היכולת להשיג את המטרות שלנו בטווח הקצר.

 

מה עוד מספרים הכוכבים על השבוע שלכם, החודש שלכם ובכלל? מסע בין הכוכבים

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים