שתף קטע נבחר

זוג הורים ובתם נהרגו בתאונת דרכים קטלנית בנגב

הלם באופקים בעקבות מותם של רב הקהילה החרדית ביישוב, רעייתו ובתם בת ה-18 שנהרגו לפנות בוקר בתאונה. שלושה אחים נוספים נפצעו. מהחקירה עולה כי מכונית שבה נסעה המשפחה סטתה מהכביש והתהפכה, ככל הנראה בעקבות עייפות הנהג. "זאת מכה גדולה ליישוב. נעשה הכל כדי לדאוג ליתר בני המשפחה", אמרו באופקים

בתאונת דרכים קטלנים שאירעה בסביבות השעה 02:00 לפנות בוקר (יום ה'), בכביש שבין צומת בית הגדי למושב שיבולים, נהרגו שלושה בני משפחה מאופקים.
ההרוגים הם שמשון פינקוס, רב הקהילה החרדית באופקים, רעייתו חיה, ובתם מרים, בת ה-18.
שלושה מבני המשפחה נפצעו: מצבה של רחל בת 14 הוגדר הבוקר קשה מאוד, יוסף בן תשע מאושפז במצב קשה ושלום, בן ה-12, מאושפז במצב בינוני.
מחקירה ראשונית של פרטי התאונה עולה כי האב, שנהג ברכב מסחרי מסוג קאיה, נרדם ככל הנראה על ההגה ואיבד את השליטה על הרכב. המכונית סטתה לשולי הכביש, התנגשה בעץ והתהפכה.
הרב פינקוס נחשב לאחד מהרבנים החרדים החשובים באזור הדרום. אשתו, חיה, ניהלה את התיכון הדתי לבנות באופקים "נווה יוכבד".
לבני הזוג פינקוס היו 12 ילדים.

הלם באופקים

הידיעה על מותם של בני הזוג פינקוס ובתם היכתה בהלם את תושבי אופקים, חילונים ודתיים כאחד. הרב פינקוס היה ידוע ביישוב כראש העדה החרדית ובשנים האחרונות גייס כספים רבים להקמת ישיבות ומוסדות לעזרה לנזקקים.
חנניה בן שטרית, תושב אופקים, סיפר על הרב שמשון פינקוס: "זו מכה גדולה ליישוב, מדובר באדם שיחד עם אשתו סייעו רבות לאנשים במצוקה ותרמו רבות מזמנם ממרצם ומכספם כדי לסייע לאנשים ביישוב, אנחנו נעשה הכל כדי לדאוג ליתר בני המשפחה לכל מחסורם".
בעיריית אופקים העמידו לרשות המשפחה פסיכולוגים ועובדים סוציאלים כדי לטפל בילדים שכמה מהם עדיין אינם יודעים על מות הוריהם ואחותם.
אחר הצהרים נטמנים הרב פינקוס, אישתו ובתו בהר הזיתים בירושלים.

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום רפרודוקציה דייגו מיטלברג
הרב שמשון פינקוס
צילום רפרודוקציה דייגו מיטלברג
צילום רפרודוקציה דייגו מיטלברג
חיה פינקוס
צילום רפרודוקציה דייגו מיטלברג
צילום רפרודוקציה דייגו מיטלברג
מרים פינקוס
צילום רפרודוקציה דייגו מיטלברג
צילום ערוץ 2
התאונה הקשה
צילום ערוץ 2
מומלצים