שתף קטע נבחר

שרון: המתנחלים הם הגיבורים של זמננו

שרון אמר כי "עמידת גבורה כזו של המתנחלים אינה זכורה לי שנים ארוכות. עמידתם מאפשרת לנו לשמור על מדינת ישראל". בעקבות הרצח בתקוע הוא האשים את הרשות בהסתה בלתי פוסקת בכלי התקשורת המובילה למעשים כאלה. "אחרי רצח ערפאת אומר תמיד שאדם בודד ביצע את המעשה"

ראש הממשלה אריאל שרון כינה היום (ד') את המתנחלים "הגיבורים הגדולים של זמננו". לדבריו, "עמידת גבורה כזו אינה זכורה לי שנים ארוכות. הם עומדים בחזית, ועמידתם מאפשרת לנו לשמור על מדינת ישראל. יש לי הערכה רבה לפעילותם, אני רוצה לומר להם ולכל האזרחים - אנחנו ננצח במערכה".
שרון אמר את הדברים בתשובה לשאלות כתבים מה יש לו לומר לאנשי יש"ע שהפגינו נגדו אמש. הוא תקף בחריפות את הרשות הפלסטינית בעקבות רצח שני הנערים בתקוע והאשים אותה באחריות לרצח. לדבריו, "הפלסטינים מרחיקים את האפשרות להגיע לדיון על שלום מיום ליום".
שרון הוסיף כי "הרצח בתקוע הוא מעשה רצח נורא, שהוא תוצאה של אי נכונות הרשות למלא אחר התחייבויותיה ולפעול נגד הטרור. לצערנו, המנגנונים הפלסטינים הם הגורמים המרכזיים בטרור היום. הם משתפים פעולה עם החמאס והחיזבאללה שמעמיק את פעילותו כאן".
לדבריו, "מה שגורם להסלמה במצב זו ההסתה הבלתי פוסקת לרצח של כלי התקשורת הפלסטיניים, הסרים למרותו המוחלטת של ערפאת. אחרי רצח, ערפאת אומר תמיד 'זה אדם בודד'. מי ששומע את ההסתה לא צריך להיות חבר בארגון כלשהו. אנו רואים את מאמצי הרשות העצומים לאגור נשק שאחזקתו היא בניגוד מוחלט להסכמים איתה, זה נשק שהם צריכים לאסוף ולמסור לאמריקנים כדי שיושמד, ומה שאנו רואים הוא שפני הרשות אינם לשלום".

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום רויטרס
שרון. המנגונים הפלסטיניים גורמים לטרור
צילום רויטרס
מומלצים