שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  קצין חינוך ראשי נגד "במחנה": מחפש כותרת?
  בביטאון הצבאי סוערות הרוחות, ושם טוענים בשיחה ל-ynet כי למרות החלטתו של קצין חינוך ראשי, תא"ל אלעזר שטרן, לסגור את העיתון בעקבות ראיון עם קצין בכיר שיצא מן הארון - בסופו של דבר העיתון ייצא כסידרו

  בביטאון הצה"לי "במחנה" סוערות הרוחות בעקבות החלטתו מאתמול (יום א') של קצין חינוך ראשי, תא"ל אלעזר שטרן, להשעות את הוצאת העיתון "עד להודעה חדשה".
  סגירת העיתון באה בעקבות שורה של כתבות שפורסמו בו בשבועות האחרונים ושבצה"ל רואים בהן "כתבות שאינן ראויות לפרסום בעיתון צבאי". בצה"ל אומרים, כי העיתון ייסגר "עד שיימצא פתרון הולם להפעלתו".
  בין הכתבות שנמצאו בצה"ל כ"בלתי ראויות לפרסום" - כתבת השער שפורסמה בעיתון לאחרונה, והביאה את סיפורו של אלוף משנה במילואים אלי שרון, שהוא הומוסקסואל מוצהר.
  בתגובה אומרים היום (ב') גורמים בכירים ב"במחנה" ל-ynet, כי קצין חינוך ראשי מדברר את העיתון באופן קבוע וגורם מטעמו מאשר את כל הראיונות, ובכללם גם זה שנערך עם אלי שרון.
  "איך פתאום, שבועיים וחצי אחרי שהעיתון עם הראיון יצא, הוא משעה את הפעילות שלו?", שאלו ב"במחנה". לטענתם ההשעיה באה בעקבות טור ביקורת שפורסם במוסף "הארץ" בסוף השבוע האחרון ושחלק שבחים לליברליות של "במחנה".
  גורמים ב"במחנה" טוענים, כי "כל המהלך של קצין חינוך ראשי היה בשביל לקבל כותרת". כמו כן תוהים שם, האם נוצלה היעדרותו בעקבות תאונת דרכים קשה, של עורך העיתון, רמי קידר, על מנת להורות על ההשעיה.
  למרות זאת, בעיתון מגלים אופטימיות וטוענים, כי לאור מצבים דומים בעבר, "גם הפעם אנו בטוחים שהעיתון ייצא כסדרו".

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום ארכיון ידיעות אחרונות
  שטרן. חיפש כותרת?
  צילום ארכיון ידיעות אחרונות
  מומלצים