שתף קטע נבחר

אסון נמנע בירושלים: מטען התגלה בפאב

חשדה של בעלת המקום התעורר לאחר שצעיר פלסטיני שהכירה נכנס לפאב עם שקית כבדה - ויצא בלעדיה. עירנותה מנעה אסון כבד: "אמרתי לעצמי 'הוא השאיר לי פצצה'"

אסון נמנע לפנות בוקר (שבת) בירושלים, לאחר שמטען בינוני שהונח בפאב "ביאנקיני" במרכז העיר נוטרל בשלום. בפיצוץ המבוקר נגרם נזק לשמשות חנויות סמוכות.
את המטען הניח ככל הנראה צעיר פלסטיני בשנות ה-20 לחייו, שנהג למכור נרגילות לבעלת הפאב. האיש נכנס לפאב כשבידו שקית, בשעה שבילו בו כמאה צעירים. בעלת המקום זיהתה אותו ושאלה אותו לפשר מעשיו בפאב. הפלסטיני אמר לה כי הוא רק נכנס להחליף בגדים בשירותים. לאחר זמן קצר יצא מהפאב, נכנס לרכב שהמתין לו ברחוב, ונסע משם.
חשדה של בעלת המקום התעורר, ולאחר שיצא הצעיר ערכה יחד עם העובדת שלה חיפוש וגילתה את השקית מאחורי ספה באחד מחדרי הפאב. היא הרימה את השקית והניחה אותה מחוץ לפאב, קראה ליושבי הפאב לצאת לרחוב והזעיקה משטרה.
חבלני משטרת ירושלים ניטרלו את המטען. מבדיקת חבלני המשטרה עולה כי מדובר במטען בגודל בינוני, שאליו חוברו קליעים. כעת מחפשים אחר הצעיר החשוד בהנחת המטען.
דינה דגן, בעלת הפאב בירושלים, סיפרה לערוץ 1 כי: "ראיתי את השקית הנטושה במרכז החדרים ואז אני אומרת 'וואי, הוא השאיר לי פצצה'. ואני הולכת לבדוק את הפרצוף שלו בכל המקומות ואני לא מוצאת אותו. אז אני אומרת 'הוא השאיר לי פצצה". אז אני לוקחת את השקית, יוצאת איתה החוצה, אני רואה שהיא כבדה ואני אומרת 'דינה, הוא השאיר לך פצצה' ואני לוקחת את השקית, שמה אותה בחוץ וקוראת למשטרה".

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום ערוץ 2
הפאב הירושלמי
צילום ערוץ 2
צילום ערוץ 1
בעלת הפאב דינה דגן
צילום ערוץ 1
מומלצים