שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות

  הקרן הודיעה על הסרטים הנבחרים

  בין הסרטים שיזכו לתמיכת הקרן לקולנוע: סרטו של עמוס גיתאי "חיפה עירנו"

  הקרן החדשה לקולנוע וטלוויזיה הודיעה על רשימת הסרטים שנבחרו לתמיכתה במועד השני לשנת 2001. צוות הלקטורים שבחר את הסרטים כלל השנה את יהודה שנהב, נאוה סמל ותמי גרוס. טרם נקבע תקציב הסרטים הכולל והוא ייקבע בהתאם לתקציב שיאושר לקרן על-ידי המועצה לקולנוע. במסגרת התמיכה השנתית קיימות שש קטגוריות: מסלול פיתוח תיעודי, מסלול הפקה תיעודי, מסלול הפקה נסיוני, מסלול הפקה לדרמת אנימציה, מסלול השלמה תיעודי ומסלול השלמה לדרמה.
  בקטגורית פיתוח תיעודי יזכו חמישה סרטים לתמיכה של הקרן: "גילגולו של ניגון" על-פי תסריט ובימוי של ראובן הקר, "ערוצים של זעם" על-פי תסריט ובימוי של ענת הלחמי, "טווח אפס" בבימויה של יעל גבירץ, "הרווקות הכי טובות" בבימוים של עמית גורן וגליה בדור ו"מאחורי הרעלה" בבימויה של קמיל שירף.
  בקטגורית הפקה תיעודית יזכו שישה סרטים בתמיכת הקרן: "מכתוב עליך" בבימוי אסף בסון, "סועאד ואני" בבימוי אבתיסאם מראענה, "אירוסי הדמים של איבונה" בבימויה של עדה אושפיז, "הפרלמנט של הרצל" בבימויה של טלי שמש, "נפש צ'רקסי הומיה" בבימויה של חנה קלדרון ו"שמעת על הפנתרים השחורים אדון משה?" בבימויו של נסים מוסק.
  בקטגורית הפקה נסיונית זכה הסרט "קדיש לנעמי גינזבורג" בבימויו של ז'ראר אלון, בקטגורית הפקת דרמת אנימציה זכה "שחור לבן אדום אדום" של נועם משולם. סרטו של הבמאי עמוס גיתאי "חיפה עירנו" יזכה לתמיכה בקטגורית השלמת סרט תיעודי, והסרט "דיספוריה" של ירון שני יזכה בתמיכה בקטגורית השלמה לסרט דרמה.

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  לאתר ההטבות
  מומלצים